Dodaj do ulubionych

Achtung! Wnimanje! Atenszyn pliz! Pozor!

26.05.19, 09:17
Z kraju dochodzą sygnały o fałszowanych listach wyborczych - dowiedzieliśmy się w Ruchu Kontroli Wyborów. Na niektórych listach miało przybyć średnio 20 proc. głosujących. Mają też występować te same ulice i numery domów w różnych obwodach. Listy będą wydawane pod wieczór, a zgodnie z kodeksem powinny być od 21 dni gotowe.

Uzupełnianie powinno dotyczyć tylko list dodatkowych, a w gminach praca wrze, jakby dopiero teraz robiono listy - dowiadujemy się w Ruchu Kontroli Wyborów.

PKW wprowadziło nowe ułatwienia: tożsamość przez telefon komórkowy z weryfikacją inną niż dopuszczalna w aplikacji.

Wydano 118763 zaświadczeń do głosowania, które można wielokrotnie użyć - informuje RKW.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się jutro w godzinach od 7:00 do 21:00.

Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania i trwa do jego zakończenia. Jeśli żadna z obwodowych komisji wyborczych nie przedłuży głosowania, cisza wyborcza zakończy się o godz. 21.

SPRAWDZAJCIE DOKŁADNIE LISTY!

My idziemy teraz zagłosować, a potem do maleństwa!
Być może od jutra wyprawimy się natomiast z powrotem do Chin.
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 26.05.19, 19:55
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60890307_1864594470308373_2196490904179572736_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=bac810e8e7c998cdf1ae5beaa9e9d3b5&oe=5D5A8308

  I nie tylko ja! Była kolejka.
  W ogóle Warszawa jest w czołówce frekwencji : )
  Poza tym do miasta dokładane są głosy z zagranicy, a wieść niesie, że ludzie stoją w kolejkach - w UK, Szwajcarii itp.
  --
  Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości. DT
 • 1agfa 26.05.19, 19:59
  WU napisał:
  "...My idziemy teraz zagłosować, a potem do maleństwa!..."

  Maleństwu mądrej główki i szerokiej drogi w życiu, wśród kochających bliskich. Drogi oświetlonej łagodnym słońcem. Samego, czystego dobra! : )
  --
  "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy" M.Thatcher.
 • wscieklyuklad 26.05.19, 21:44
  Dziękuję Agfo za serdeczności. Dzień bardzo udany, zwłaszcza, że uroczystość odbyła sie w parafii, w której posługę czynią pełni ciepła i oddania księża. Maleństwo nie zapłakało nawet przez chwilę choć całość trwała 70 minut. Potem imprezka w łódzkich "siódemkach" na Piotrkowskiej i wreszcie w domu. Maleństwu rwetes przypadł do gustu - uśmiech nie znikał z buzi więc i my szaleliśmy do upadłego.

  http://i66.tinypic.com/2nw1seg.jpg
 • wscieklyuklad 26.05.19, 21:52
  http://i67.tinypic.com/6h17nr.jpg http://i63.tinypic.com/28up7hy.jpg
 • 1agfa 28.05.19, 14:15
  Zdjęcia, na widok których mięknie serce, dziękuję : ) Maleńka to kwintesencja urody i przede wszystkim urokliwego wdzięku, drodzy Dziadkowie : ) Niech jej pogoda towarzyszy Jej zawsze.
  Gratuluję przyzwoitej dobrej parafii i księdza.

  wscieklyuklad napisał:

  > http://i67.tinypic.com/6h17nr.jpg http://i63.tinypic.com/28up7h
> y.jpg
  --
  "Nie masz gorszego tyrana, gdy z chama zrobić pana!"
 • 1agfa 28.05.19, 14:03
  wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24832409,bezprawnie-skreslona-z-listy-wyborcow-to-nie-jest-odosobniony.html#s=BoxLoCpImg3
  Kiedy jest więcej przypadków...to nadal przypadki?
  Sorellino i Wu, zagorzali podróżnicy światowi: uważajcie, bo Was skreślą i każą głosować w Chinach, albo w Egipcie, albo nawet w San Escobar.
  Bałaganiarstwo!!

  wscieklyuklad napisał:

  > Z kraju dochodzą sygnały o fałszowanych listach wyborczych - dowiedzieliśmy się
  > w Ruchu Kontroli Wyborów. Na niektórych listach miało przybyć średnio 20 proc.
  > głosujących. Mają też występować te same ulice i numery domów w różnych obwoda
  > ch. Listy będą wydawane pod wieczór, a zgodnie z kodeksem powinny być od 21 dni
  > gotowe.
  >
  > Uzupełnianie powinno dotyczyć tylko list dodatkowych, a w gminach praca wrze, j
  > akby dopiero teraz robiono listy - dowiadujemy się w Ruchu Kontroli Wyborów.
  >
  > PKW wprowadziło nowe ułatwienia: tożsamość przez telefon komórkowy z weryfikacj
  > ą inną niż dopuszczalna w aplikacji.
  >
  > Wydano 118763 zaświadczeń do głosowania, które można wielokrotnie użyć - inform
  > uje RKW.

  (...)
  --
  "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
 • wscieklyuklad 28.05.19, 16:14
  Dziękuję za ciepłe słowa. Dwa ostatnie dni to jeszcze przechodzenie do normalności po niedzielnym świętowaniu. Maleńka to rzeczywiście unikat, a że uwielbia podrzucanie do góry, w trakcie którego aż się krztusi ze śmiechu, więc prorokujemy jej zawód stewardessy.

  W międzyczasie Sorell wgrywa filmiki z Chin na Youtube, więc prosimy o cierpliwość, to naprawdę kwestia godzin, gdy zaczniemy opowieść z podróży ( sam rejs w Szanghaju to wgrywanie na kilka godzin.)
 • wscieklyuklad 28.05.19, 16:21
  A co do głosowania, to nie ma co drzeć szat. Najgorsze, że do PE weszły takie zera jak fotyga czy obatel czarnieckie.
  To pierwsze zostało uznane przez WikiLeaks za kompletne dno, drugie zostało wywalone z ważnej funkcji z powodu oznak braku mózgu. Cierpiało toto niewyobrażalnie w noc powyborczą - wyznało iż kimka trwała ledwie godzinę z hakiem, bo resztę nocy spędziło na śledzeniu wyników i przeliczaniu szans. Ten mandat poselski jest dla kraju stracony, bo ten kretyn i tak większość czasu spędza w Wolsce.
  Reszta pisonów posługuje się wyłącznie językiem globish, więc ich udział w tworzeniu Europy będzie żaden.
  W każdym razie nawet jeśli kiedyś wylądujemy z Sorell na San Escobar, to jeśli będzie tam lokal wyborczy, to i tak do niego pomkniemy. Każdy głos zwiększa szansę zagnania bydła do corralu. Choć prawdę mówiąc, gdy widzę natychmiastową nawalankę w szeregach KE po przegranych wyborach, mam wielkie obawy o jesienne wybory.
  Jeśli nie zastosuje się mocnych środków - marycha, mak, gorzelnie, to nie przyciągnie się elektoratu młodzieżowego i rolniczego. Warto przemyśleć abolicję dla murarzy-pedofilów, gdyż większość roboli ( z pewnością wszyscy murarze bo w tej grupie, a nie wśród kleru jest najwięcej zwyrodnialców) głosowali na pisony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.