Dodaj do ulubionych

Miał prawo

04.07.19, 16:19
... nie wiedzieć! big_grin

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski wdał się w nietypową wymianę zdań z sędzią. Wszystko zrelacjonował na Facebooku.

We wpisie zatytułowanym "Urodziny" Cejrowski stwierdza, że urodzinowe życzenia najczęściej dostaje w czerwcu i lipcu, ale także jesienią. "To dobrze - życzeń nigdy za wiele, gdy dobre" – pisze.

Dalej podróżnik wspomina swoją wizytą w sądzie, chwaląc się, że kiedy na rozprawie poproszono go o podanie wieku, odpowiedział, że nie pamięta i może podać rok z dowodu osobistego.

"Sędzia na to, że mam podać ile mam lat, a nie rok. Ja na to pytam ludzi na sali, czy ktoś ma kalkulator, to policzę. Sędzia na to, że świadkowi nie wolno prosić osób postronnych o pomoc w zeznaniach" – relacjonuje Cejrowski.

W końcu podróżnik poprosił sąd, aby ten zanotował w protokole, że świadek nie pamięta, ile ma lat, bo "przecież może czegoś nie widzieć".

"Sędzia na to, że owszem, świadkowi wolno nie wiedzieć ile ma lat i było tu już wiele takich przypadków, ale głównie pijacy" – stwierdza na koniec Cejrowski.

Według biografii autorstwa Grzegorza Brzozowicza oraz informacji medialnych Wojciech Cejrowski urodził się 27 czerwca 1964 r. w Elblągu, lecz on sam nie chce tego wprost potwierdzić.


No, co? Miał prawo nie wiedzieć? Miał! I co mu sąd zrobi?
Edytor zaawansowany
  • dunajec1 05.07.19, 04:57
    Hmmm, z drugiej strony to pokazcie mi takiego ktory pamieta kiedy sie urodzil, wiemy to tylko z "drugiej reki". Ale ze w c(iola) leci to fakt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka