Dodaj do ulubionych

Ignac Ignacowi nierówień est (globish)

10.07.19, 21:08
Pomijając osoby tak piedestałowe jak Ignacy Mościcki czy też Paderewski, ten najsłynniejszy (a zarazem dla wątku owego wręcz idealny) pojawił się na kartach "Lalki" i był subiektem.
Żył sobie bidulek w świecie odwołującym się do dokonań Napoleona - nieco antyczny, przykurzony tęsknotą lecz przecież uczuciowy, uczciwy i pracy oddany.

Kilka dni wstecz (ach ten Wim Bleble Don) niejakie ignac dec - biskup episkopalny wielce, przywołując w pamięci czasy przeszłe (per analogiam do imiennika swego - Rzeckiego) w odwecie za Matki B oskiej Częstochowskiej po policzku szablą szwedzką siekanie (gdy przeor Kordecki z obrazem tymże po murach jasnogórskich maszerując Ducha w Narodzie Krzesał a wroga z Oyczyzny Naymileyszey przegnał) pomsty na Wikingach zapragnął a do IKEOwej (całkiem dorosłej już zatem bez pedofilii ryzyka) dupy się dobrało.
I jak onego literacki poprzednik co pamiętnik zapełniał List z bełkotem ekskomuniki bliski do Narodu Upodlonego wystosowało.
Że IKEA to skurwysyny sa.
Że IKEA do kasacji niechybnej dąży a w Suwerena dopiero co z Kolan Powstałego Gębę szatańską plwociną plwa wrzody na Licu Nieskazitelnym czyniąc jako owa szabla pohańca na Policzku Matczynym.
Bo wywalony z IKEI to Patryotyzmu Przykład Najtrwalszy, a Teologii Obrońca Niedościgniony, jako że nie każden z Ludu Ciemnego z Wolskiego Kontusza Rękawa Cytatym Nabożnym sypnąć umie a Chrześcijańskich Wałów bronić należycie potrafi.
I że Młodziankowi owemu Odpust się Zupełny po Dni Jego Ostatnie się należy, a Odpuszczenie Grzechów przed ich popełnieniem do dni tychże takoż co w Wolsce wielce jest widziane dobrze (vide ułaskawienie trójcy przestępców przez ratlerka)

I byłoby wszystko OK, gdy ignac de. przywołał inne cytaty ze Starego Testamentu (np. o oddaleniu żony lub innych karach za czyny w codzienności naszej powszechne a za występki przez ST uznane)

A już najlepiej byłoby, gdyby czarnuch dał równie stanowczy głos w obronie dzieci wykorzystanych przez kuleszków po fachu w ramach seksualnego uświadamiania.
Toż skoro ST postuluje wieszanie kamora na szyi i topienie w morzu mężczyzn uprawiających ze sobą seks, to przecież katabas gwałcący młodzianka (też mężczyznę) winie zawiesić na sznurze lilipuci głaz naniesiony ze Szwecji przez lodowiec (morena czołowa) i skoczyć w odmęty
jeśli już nie pobliskiego potoczku, to jeziorka, a jeśli Bałtyku blisko to i tamże.

Ale czarnuch ma podwójną moralność i szczeka tam gdzie Ciemny Lud nagonkę idioty chwyta.

Dziadzia za niespełna 3 tygodnie idzie do kasacji - z tytułu wieku. Chciało więc pozostawić po sobie trwały ślad.
Osobiście wolę ślad pozostawiony przez "lalkowego" Ignaca - ten był przynajmniej wierny zasadom prawdziwych wartości w odróżnieniu od czarnucha w sutannie.

Co to za gnój niech przybliży artykuł z sierpnia 2018 r.

Takiej sprawy polski sąd jeszcze nie rozpatrywał! Parafianie z Szalejowa Górnego (woj. dolnośląskie) domagają się przeprosin od biskupa świdnickiego Ignacego Deca (74 l.). Powód? Odwołanie z parafii ich proboszcza i zarzuty, które wobec niego kieruje kościelny hierarcha. Na procesie, który rozpoczął się wczoraj, pozwany biskup się nie pojawił, bo jest w Częstochowie.
Zaczęło się od tego, że ksiądz proboszcz Krzysztof Trybulec (72 l.) odkrył dwa lata temu nieprawidłowości przy remoncie kościoła. Powiadomił wówczas prokuraturę. Biskup nalegał, by wycofał sprawę. Proboszcz się nie ugiął. Kilka miesięcy później został wyrzucony z parafii, ale nie dał za wygraną.
Odwołał się do Watykanu, ale w odwecie kuria zarzuciła mu m.in., że ksiądz miał nieślubne dziecko. – Badania genetyczne wykluczyły te bzdury, a gdy proboszcz poprosił o dokumenty z donosami, to mu ich nie pokazano – wyjaśniają oburzeni parafianie. Wielokrotnie apelowali do biskupa, by przywrócił proboszcza Trybulca na stanowisko.

– Biskup stosuje podwójne standardy – uważają wierni. – Dlaczego w ten sam sposób nie ukarał księdza skazanego za naruszenie nietykalności i duchownego zatrzymanego za jazdę po pijanemu?! – pytają ludzie. – Liczyliśmy, że biskup przybędzie na rozprawę i będzie chciał wszystko nam wyjaśnić.

Tak przystoiłoby człowiekowi, który ma na ustach ewangelię. Ale nic takiego się nie stało – mówi wzburzony Bogdan Kaluźny (50 l.). – Dlatego nie wycofamy się z pozwu! – chórem zapewniają parafianie.

Nie wiem jaki był efekt tego sporu.
Ale jacy pasterze takie i barany, które pasie otoczony bandą debili rzondowych tresowanych codziennie przez czarną mafię.
Edytor zaawansowany
  • dunajec1 10.07.19, 21:58
    Iiiiiiii, to oni na biskupaaaaaaa?????Przeciez to swiety czlowiek, tak blisko nieba jest.
    Buk nie popusci tego , wszyscy w piekle beda co przeciw jego sluzacemu sa.
    No!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka