Dodaj do ulubionych

Z lewatywą w dupsku

11.07.19, 19:27
Bidne te paramedyczne pisony-tumany.
Głupek na stolcu marszałka senatu (chirurg czyli według zachodnioeuropejskich standardów nie lekarz) nieustannie się cieszy. Kocha np. Ciepłego Człowieka Olka Łukaszenkę z Białorusi. A jak da dupska w procedowaniu ustawek to bez żenady obciachu stwierdza, że nie doczytało.
Zgłasza za to do prokuratury Jurka Owsiaka, bo grając w szachy (jakie ono intyligyntne) z wnukiem (który naturalnie dostał się do szkoły o jakiej marzył co karczewskie potwierdziło z poker face przed kamerami) usłyszał z TV nieznane potąd wnusiowi i wielce go gorszące "kurwa".
Niejakie stanisławek (chirurg-onkolog czyli wedle zachodnioeuropejskich standardów nie lekarz) poradziło wolskiej Przyszłości Narodu szukanie se miejsca w szkołach zagranicznych dowodząc (jak i poprzednik) iż praca w warunkach anestetycznych tłucze muzg ostatecznie choć przecież oba matoły raczej nie miały do czynienia z eterem), albo też (co nie est bynajmniej dowodem kazuistyki), iż nie tylko objawowe guzy mózgu, ale też niezależne od nich procesy biochemiczno-elektryczne manifestują się zdecydowanym skretynieniem.
Na obronę ostatniego (już byłego) debila można przypomnieć niejaką jóźkę hryniewicz, która nie będąc chirurgiem ani lekarzem zachęcała rezydentów medycznych do emigracji, co ci wzięli sobie do serca w efekcie czego doszło do połowiczej demolki obsady kadr i postępującej w tempie geometrycznym liczby łóżek a nawet całych oddziałów specjalistycznych w wolskich klinikach. Zbieżne ze sobą (gdy chodzi o skutek) brednie, dokumentują stan ómysłó nie tylko w/w, ale pisoniego bydła in gremio. Pogarda dla innych oraz cynizm i brutalność bełkotu to cecha typowa dla tejże mafii i to niezależnie od wykształcenia i społecznej/zawodowej pozycji.

Taki np. senator (lecz nie sanator czyli amedyk) bonkowski (nie mylić z bąkowski co byłoby wprawdzie osobowości bliższe lecz zmanipulowane) z zawodu TAPICER (nie mylić z tapirem co uzasadniałoby kierowanie się taksjami bo przecież nie mózgiem) znalazło rozwiązanie na problemy z do szkół się dostaniem: w każdej szkole można uczyć się dobrze, więc o co ten hałas z blokadą dostępu do placówek elitarnych.

"Można się nawet w domu uczyć, jak się chce" - orzekło bonkowski, z pewnością nieświadomie (co wobec braku muzgu nie jest zaskoczeniem) stawiając za wzór czasy dawno minione, gdy dworskie dzieci kształciły guwernantki z wykorzystaniem parleWUfranse.
Tu bliżej sylwetka debila od mebli obijania.

zycieumyslowe.wordpress.com/2019/07/11/piekny-umysl-tapicera/?fbclid=IwAR2DWYWWHtC4Tw8yLjWe5z8zLnGJiVafm_jbNQ08NJ-Ty9CaYov28DMNLj4
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 11.07.19, 19:49
  No dobra, żeby nie było, że tylko nie lekarze (bo chirurdzy) mają nie tak pod kopułką, pochylmy się nad bełkotem arcyxięcia radzizawiłłego, które dało głos w dyspucie nad brakiem dostępu do leków ratujących życie.
  arcyxiążę stwierdziło mianowicie, iż problem w wynika z faktu, iż Źli Ludzie (w domyśle zwolennicy PełoPESEL oraz żydolewactwa z innych odłamów totalnej opozycji) podobnie jak ma to miejsce w przypadku deformy szkolnictwa, której kłody pod nogi rzucają wyłącznie ci zwyrodnialcy wykupują hurtowo niezbędne do przeżycia specyfiki i stąd braki.
  Idiocię nie odrobiło lekcji i nie wtopiło się w przekaz tygodnia - za braki odpowiedzialni są ci znad Jangcy i Huang-He, którzy miast produkować niezbędny składnik brakujących leków, napieprzają się trampkiem i paragrafami karnymi straszącymi deportacją przestępców z Hongkongu do Chin Centralnych (jako Państwa Środka). Na szczęście tamtejsza policja pałuje demonstrantów (w odróżnieniu od ZOMOPiS, które zawsze łagodnie interweniuje co najwyżej łamiąc rękę demonstrantce, lub katując na śmierć paralizatorem młodziaka) zatem rozruchy z pewnością zostaną bystro stłumione, chłopi wrócą na pola by "traktorami zaorać lato" a robociarze do fabryk by tworzyć biały proszek (na opium bazie). Z naszych chińskich doświadczeń nie wynika jednak, by w chińskich fabrykach farmaceutycznych działo się źle - tyle, że Chińczycy z pewnością nie wystąpią przeciw pisonim potwarcom (być może arcyxiażę wiedząc, iż to oszczerstwo pod adresem w pocie czoła pracujących Chińczyków, nie użyło tego argumentu w obronie braków)

  Powróćmy jednak do wypowiedzi arcyxięcia bo tylko idiota może stwierdzić, że źródłem braków jest nadmierny wykup leków.
  Gdyby powiedział to chirurg (więc nie lekarz), spuściłbym zasłonę miłosierdzia na idiotę.
  Ale przecież powiedziało to coś, co ma własny NZOZ zatem placówkę która - np jako jedyna może przepisywać recepty bezpłatne (większość leków endokrynologicznych i diabetologicznych) osobom powyżej 75 roku życia!
  W dokumentacji medycznej obowiązkowo dokonuje się wpisu księgującego rodzaj i ilość przepisanego leku I W ŻADNYM WYPADKU NIE WOLNO ORDYNOWAĆ ICH W ILOŚCI DOWOLNEJ - naruszający ten przepis skazany jest na kontrolę NFZ - karę w wysokości zmuszającej do dyskretnej ucieczki poza granice kraju wobec braku szans na wypłacalność ukaranego. O tak prostej zaporze ten kretyn powinien wiedzieć. WYKUP NADMIERNEJ ILOŚCI LEKÓW NA ZAPAS JEST NIEMOŻLIWY z przyczyn prawnych! Chyba, że placówka arcyxięcia (z pewnością nie narażona na ten typ kontroli NFZ) wydaje tam się leczącym recepty na leki w ilości wystaczającej na lata.
  Wprawdzie po arcyxięciu na stolcu mifistra osadzono już totalnego idiotę, ale brednie wygłaszane przed kamerami świadczą o sensie dymisji biedaka. Choć prawdę mówiąc na znalezienie lepszego szefa resortu szansy i tak nie było, jako ze z pisonią mafią wiążą się jedynie cyniczni nieudacznicy bez podstaw do sprawowania fuknkcji ponad klozetowym stróżem (bez obrazy dla tych ostatnich)
 • wscieklyuklad 11.07.19, 20:19
  Litościwie można przypuścić, że powyższe brednie są efektem spadku zawartości tlenu w powietrzu wobec bandyckiej wycinki drzew w Wolsce.
  Pojął to nawet niekumate matołuszek, które zapowiedziało Wielki Akt Sadzenia.

  Oto ów efekt!

  shareinfo.pl/morawiecki-zasadzi-pol-miliarda-drzew-przez-pol-roku-to-32-drzewa-na-sekunde/?fbclid=IwAR0e4esP5mI4QMMvCjM64RfP2Gczw3kDH1XozKhpEhu_oJAc1JOv0BNoWg4
  Jedyna szansa na realizację tego fjuturystycznego planu to zagnanie młodzieży, która w wyniku deformy szkolnictwa nie dostanie się do szkół średnich do leśnych szkółek. Przyjmując, iż zasadzenie jednego drzewka zajmie 5 min. potrzebne jest jak następuje:

  5min to ledwie 300 sekund. W tym czasie winno się posadzić 32 drzewka x 300 sek czyli 9600 sekundodrzewek by wyrobić fjuturystyczną normę Min Hausena!
  Przyznacie, że to nie jest powalająca liczba!
  Co więcej - skoro do szkoły w celu kontynuacji nauki nie dostanie się kilkanaście tysięcy małolatów, to można stwierdzić, iż fjuturystyczny plan matołuszka nie jest wyśrubowany, Zagnać tych lewaków, postkomuchów do łopat i sadzeniaków! Jako pokolenie pochłopskopańszyźniane , wykona to zadanie na blachę!

  Gdybyście chcieli przekazać ów plan pisoniej mafii, nie zapomnijcie o patencie mego autorstwa.
  Liczę na intratną posadę w mifisterstwie środowiska lub spółce skarbu państwa!
  Może też być stosowny do wysokiej jakości patentu przelew na moje puste ostatnio konto bankowe.
 • wscieklyuklad 11.07.19, 20:39
  Errata.
  Poniższa focia uzmysławia mi, iż patent może nie wypalić.
  Być może należy stworzyć ekipy dwuosobowe.
  A to daje już liczbę 19.200 małolatów. Ale z drugiej strony sadzenie parami może skrócić czas do np. 3 min. Ale z drugiej strony (jakby powiedział Tewje mleczarz) sadzić by trzeba 24 godziny na dobę. Jeśli skrócić czas pracy małolatów do 8 godzin, to ekipa napęcznieje do 57.600!
  O kurwa, chyba nie dopracowałem patentu.
  Muszę wszystko raz jeszcze przemyśleć.
  Poczekam na oficjalną liczbę małolatów, którzy nie będą w stanie kontynuować nauki z powodu deformy zalewskiej.
  Ale póki co nie przekazujcie patentu mafii.
  Boję się, że problem mnie przerósł!
  I ze szmalu i ciepłej posadki nici.

  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66286229_2817014491705902_4968229468624650240_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQltXuYLNKoxUlSk9RuXFk_UT4_9_gh28fseVEqvG-_iovySc2zFZLf7t3EqHgw8B5g&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=63a8317e673e99e0af11753ea0856d98&oe=5DB5CB35

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka