Dodaj do ulubionych

Faszystowska hi(p)steria

25.07.19, 15:46
Oczywiście, że w Wolsce nie ma faszyzmu.
Obecne wiceminister d/ s cyfryzacji ukazuje idiotkom z niszowego forum jak najbardziej cyfrowy symbol starosłowiański zwany od czasu II WŚ swastyką.

Kuleczka zapewne kupił ten trykocik w trakcie azjatyckiej podróży. Jest tam takich symboli ( tym razem faktycznie o innej wymowie) ile zechcesz i na dowolnym straganie. Te na dziełach sztuki przywołamy opisując niektóre obiekty w Chinach.

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67115954_2775269085835968_777811520674332672_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_eui2=AeE-_VIq9o2EHjnJObjIOGu8Wi2y0KYKFjv1Eyw2TvpPAFS45Dn9ICNq1brHZcfH2turYzXN6E0QaFqEPo7B1kHRxtmsSdj6SvGLDFV5nbtHkw&_nc_oc=AQmzhUZMuJj4zfDq9odH4y-6j3jAjo1lTRhWuOHqM7MCAwVDCZpp8gX2GfCFOqiRPD0&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=3219e9f5352b04ae64cd5cc6af07bacf&oe=5DE4C0B1
Edytor zaawansowany
  • wscieklyuklad 25.07.19, 15:51
    Dotychczas zidentyfikowano ponad 90 faszystów bijących KAŻDEGO nie podobającego się bandziorom przechodnia, niezależnie od tego czy brał udział w marszu równości ( dla debilek info - to pojęcie szersze, niżLGBT) czy też nie.

W ostatnich dniach bramkarze jednej z łódzkich dyskotek nie wpuścili:

Ochroniarz miał wpuszczać wszystkich, którzy stali w kolejce. Gdy zauważył czarnoskórych studentów, powiedział od razu: "Wy nie wejdziecie". Polak twierdzi, że gdy Afrykańczycy odeszli, ochroniarz jeszcze rzucił ze śmiechem: "Czarnuchy nie wchodzą". Właściciel klubu nie wierzy.

Bo właściciel czyta z pewnością kretyna imieniem Łukaszek i też ma pewnie poglądy libertariańskie ( cokolwiek to znaczy)
  • wscieklyuklad 25.07.19, 16:11
    Wprost uwielbiam gdy reprezentant Ciemnej Masy nie czytający prasy, nie słuchający radia ani telewizji, a swą wiedzę czerpiący z bełkotu innych ( skoro tak twierdzisz to ja w to wierzę, bo z pewnością tak być musi) lub wypocin publikatorżnictwa zamkniętego w zdeformowanych okowach pojęć,

Cytuje takie coś jakiś eseik z blogu idioty i aż się zachłystuje jakie to w punkt. Dobrze, że nie w punkt G choć orgazm umysłowy jest identyczny z tym fizycznym.

No to przypomnijmy co libertarianizm sądzi o wolności jednostki, bo łukaszek identyfikujacy się z tąże filozofią zapewne celowo dla bezmuzgofca ciemnomaśnego pominął ten szczegół.

Wolność osobista jest naczelną wartością prawicowego libertarianizmu. Każdy człowiek jest wyłącznym posiadaczem swojego życia (zasada samoposiadania). Zdaniem libertarian zanegowanie tego założenia oznaczałoby zezwolenie na przyznanie innym osobom prawa do ingerowania w ich życie.

Otóż choć pewnie trudno w to uwierzyć -zwłaszcza nieobytemu z wiedzą durniowi - filozofia ta uznaje wolność KAŹDEJ jednostki ( zatem niewątpliwie i przedstawicieli LGBT a zwłaszcza uczestników marszu równości LGBT nie propagujących). KAŻDE naruszenie czyjejś wolności libertarianizm nazywa AGRESJĄ. Ów dogmat niesie ze sobą określone konsekwencje, takie mianowicie, iż jednostce NIE WOLNO INICJOWAĆ agresji. Może natomiast reagowąc nią WYŁĄCZNIE w celu obrony, gdy ktoś inny ją zaatakuje.

Zasada samoposiadania czyl8nprawo do dysponowania swoim życiem jest naczelną konsekwencją wypływającą z tej podstawowej tezy libertarianizmu. Jej zanegowanie oznaczałoby prawo innej jednostki do ingerencji w czyjeś życie.

Zatem tylko debil manipulujący w sposób wybiórczy wiedzą adresowaną do słabego intelektualnie i naukowego abnegata może opisywać wydarzenia białostockie odwołując się do swego rzekomego libertarianizmu.
    Istnieje i inna alternatywa. Taka mianowicie, że autor nie manipuluje czytelnikiem, ale jest równym mu idiotą nie kumający pojęć, których używa.
  • wscieklyuklad 25.07.19, 16:24
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67619262_2421451421510890_1228316911004024832_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlC93q-w05IwNB95w2vAX4Qcr6jslenGQcRpBg8JKFJs0Z2mhrgZc781JXFl0OrUUk&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=dc1a3c8f53634dfa67eb6af485303683&oe=5DE01AC9

Wyrodna matka nie uchroniła córuchny przed potknięciem się i uderzeniem buzia w płytę chodnikową! Z pewnością matka to żydolewaczka jest i zaatakowała z córką libertarian białostockich, więc ci się musieli bronić i odpowiedzieć agresją na agresję!
  • 1zorro-bis 25.07.19, 17:19
    WU....i tak w te bajki prawicowe "ladys" nie uwierza....big_grinbig_grinbig_grin

--
    A takie sobie cusik....big_grin
    www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
  • wscieklyuklad 25.07.19, 19:23
    Piotr Pacewicz
    25 lipca 2019
    Napaść na współpracownika OKO.press. Przemysława Witkowskiego oburzyły homofobiczne napisy. Został pobity.

Nasz redakcyjny kolega i współpracownik został w czwartek 25 lipca ok. 18, ciężko pobity na nadodrzańskim bulwarze we Wrocławiu. Przemysław Witkowski wyraził głośno oburzenie widząc homofobiczne hasła na murze. Gdy zsiadł z roweru, by naprawić koło, został zaatakowany przez młodego mężczyznę, jak podejrzewa, z ruchu tzw. szturmowców. Ma złamany nos

Z Przemysławem Witkowskim, wrocławianinem, który pisze w OKO.press o ruchach radykalnej prawicy, rozmawiamy o 18.20 w czwartek 25 lipca. Opowiada czekając na policję, która zapowiedziała, że będzie „za około godzinę”.

„To było chwilę temu. Jechaliśmy z moją dziewczyną Ania wzdłuż Odry na rowerach. Na murze – masa napisów, w tym homofobiczne: »Walcz z LGBT«, »Pedofilia pedałów«, a także »Walcz z marksizmem kulturowym« i krzyże celtyckie. Komentowaliśmy głośno, że to skandal, użyłem mocniejszego słowa. Minęliśmy kilka osób, w tym młodego faceta, na oko 21 lat, spodnie moro, czapka, podkoszulka, ciemne okulary.

Wjechaliśmy w ślepą uliczkę, zawróciliśmy. Ania pojechała przodem, ja miałem coś z kołem, zsiadłem z roweru. I wtedy ten chłopak podbiegł do mnie.

Nie podobają ci się napisy? – spytał jakoś tak, dorzucając kilka kurew.

Nie – odpowiedziałem, a on złapał za rower. Chciałem go odepchnąć, ale on umiał bić.

Czym cię uderzył?

Ręką, a jak się skuliłem nogą. Nie pamiętam dokładnie, zaskoczył mnie. To były proste ciosy, może znał jakieś sztuki walki. Próbowałem się bronić, ale osunąłem się na ziemię. Mam złamany nos, czuję to wyraźnie.

Jestem pewien, że facet należy do ruchu szturmowców lub autonomicznych nacjonalistów, zresztą to prawie to samo. To tacy bandyci, po prostu. Próbuję jako aktywista antyfaszystowski, współpracować z władzami Wrocławia, miałem nawet spotkanie z wiceprezydentem i wiceszefem Rady Miasta, żeby coś zrobić z tymi strasznymi napisami, mamy ostatnio ich epidemię we Wrocławiu.

Czy napastnik mógł cię rozpoznać jako autora czy aktywistę?

Nie, na pewno nie. Zwłaszcza, że zgoliłem brodę. Nie, po prostu miał okazję, to przyłożył komuś, kto jest przeciw jego poglądom, o ile to są poglądy.

Przechodnie zareagowali?

Ktoś przyniósł mi wodę, Ania przywiozła lód. Ludzie pomagali mi wstać. Jak tylko wreszcie przyjedzie policja, będę jechał na pogotowie. Muszą mi nastawić nos, bo będę miał jeszcze bardziej krzywy.

Przemysław Witkowski pisze dla OKO.press o polskiej skrajnej prawicy.

Pisał m.in. o faszystowskim „Szturmie”, w którym publikuje cała rzesza wszechpolaków i oenerowców. I to nie ich drugi szereg, ale głowni ideolodzy i liderzy tych formacji – kierownicy generalni, szefowie sekcji i lokalnych oddziałów, redaktorzy oficjalnych organów prasowych. Dziś nacjonaliści chowają się w nowo powstałej Konfederacji. Jeszcze wczoraj wychwalali Mussoliniego, segregację rasową i nazistowskich kolaborantów.

oko.press/napasc-na-wspolpracownika-oko-press-przemyslawa-witkowskiego-oburzyly-homofobiczne-napisy-zostal-pobity/?fbclid=IwAR1xXlDVe9lkUmHHhWMfZ5fXTaiy2JM00N1srj5mRUUzkMcJFFMP8PsvHtA
  • sorel.lina 25.07.19, 20:02
    Przemysław Witkowski pobity przez „patriotę”.
    Obraz mówi więcej niż słowa....

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67725379_620840098399760_2834823735578460160_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQn1q8TOMcI02Xxy-CG4U_Ey8v28AQqioBDxRAZpTk0Us_TdzuEsuVmSnf15V8jasAs&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d02cb5fe2685e48bedd0e87615924d7b&oe=5DEA014B
  • sorel.lina 25.07.19, 20:04
    Trudno zachować spokój. Godzinę temu został pobity Przemek Witkowski, poeta, dziennikarz, wykładowca akademicki, syn promotora mojego doktoratu. Zwrócił uwagę na homofobiczny napis nad Odrą, a osobnik obok zapytał go czy mu się nie podoba. Potwierdził, że nie. Wtedy bandyta zaczął go bić i groził, że zabije "nas wszystkich". Podła propaganda PiS, tvp.info narodowców, Kościoła przynosi takie owoce.
    R.Maślak
  • sorel.lina 26.07.19, 13:22
    http://i63.tinypic.com/5drnf5.jpg
  • wscieklyuklad 26.07.19, 14:00
    Szef gangu kiboli na kontrmanifestacji w Białymstoku. Obok działacze PiS (www.tvn24.pl)

www.tvn24.pl/kontrmanifestacja-w-bialymstoku-szef-gangu-kiboli-tomasz-p-dragon-obok-dzialaczy-pis,955830,s.html
    Bo un koha sfojom Oyczyzne, sfojego ojdza, sfojom madkę a najbardziej to un koha samego sjebje.

Jaką to trzeba być kretynką, żeby tak bredzić.
  • sorel.lina 26.07.19, 14:15
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67194054_468772227249007_8774557119882985472_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlGRJkhVdD7YQz3tCUwLY8ONRTKHddroZVhKOoFntZ4CYNyk5DtnEGrvAmn79k4WPs&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=779e2cf7d9f8e317ffe7d40eacc3c9e2&oe=5DA79BC7
  • wscieklyuklad 26.07.19, 15:48
    Ani Boga, ani honoru. Polska - raj faszystów.

wyborcza.pl/7,75968,25025335,ani-boga-ani-honoru-polska-raj-faszystow.html?fbclid=IwAR1J-_VidyHYnqc4eJ00lG39pvZhXGPcxH-E2csvYT07HmTyFeJBKVd0JDs#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.glowka
  • wscieklyuklad 26.07.19, 16:05
    konkret24.tvn24.pl/polska,108/neonazistowski-festiwal-prokuratura-umarza-sledztwo-niewykrycie-sprawcy,956015.html
  • wscieklyuklad 26.07.19, 19:08
    Białostocka policja karmi opinię publiczną kolejnymi rekordami dotyczącymi zatrzymanych „podczas zajść w trakcie Marszu Równości w Białymstoku”.

Mam poważne obawy, czy nie ma w tym mydlenia oczu. Mimo, że zgłosiłem atak w sobotę, podałem dane sprawców, mimo że policja podobno pognała się za sprawcami — do dziś ze mną jako poszkodowanym nikt się nie skontaktował, a w poniedziałek opinii publicznej ogłoszono, że do policji nikt z poszkodowanych się nie zwrócił.

Mam obawy, czy w policji nie siedzi ktoś, kto wybiera „zajścia” pod pewną narrację (policja kontaktowała się już z osobami, które się do niej nie zgłaszały). Tę narrację już w poniedziałek narzucił komendant główny policji Jarosław Szymczyk.

Że „zajścia” były tylko w trakcie marszu. Że „doszło do spontanicznej akcji kilkudziesięciu osób”. I że w ogóle do poniedziałku „na policję nie zgłosiła się jeszcze żadna osoba poszkodowana” (chodzi prawdopodobnie o fizyczne zgłoszenie się na Komendę przy ul. Bema — jak on sobie to wyobraża, kiedy w mieście trwało polowanie na wszystkich, kto komuś się nie podobał?).

Dlatego postanowiłem napisać zawiadomienie do prokuratury, w którym wnioskuję m.in. o:

— sprawdzenie bilingów sprawców w celu ustalenia, czy nie doszło do działania w porozumieniu i z premedytacją,

— ustalenie, czy nie doszło do zorganizowanego ataku poprzez zabezpieczenie urządzeń elektronicznych napastników oraz zbadanie ich komunikacji, w tym w sieciach społecznościowych, z innymi osobami,

— ustalenie, czy nie doszło do zorganizowanego działania osób w porozumieniu ze sobą wobec domniemanych uczestników Marszu Równości, biorąc pod uwagę wcześniejsze posiadanie przez napastników narzędzi niebezpiecznych i posiadanie przez część z nich jednakowych koszulek,

— ustalenie, czy nie doszło do przestępstwa motywowanego nienawiścią wobec osób legalnego pokojowego zgromadzenia, biorąc pod uwagę wybór ofiar przez napastników,

— ustalenie, czy nie doszło do niedbalstwa policji pod czas ochrony uczestników legalnego zgromadzenia przed rozpoczęciem i po zakończeniu marszu.

Jeśli ktokolwiek będzie pisał zawiadomienie do prokuratury, polecam ująć też te wątki. To, że policja tropi kolejnych napastników — super, jednak obawiam się, żeby za tym wszystkim nie było zamiaru zatrzeć ślady rzeczywistych organizatorów i inspiratorów ataków. Tak, niestety, było w sprawie ataku na ukraińską procesję w Przemyślu w 2016 r. — przed sądem postawiono sprawców, natomiast nie wzięto pod uwagę zorganizowanego charakteru napaści. Mimo, że sprawcy organizowali się w grupach na Fejsie.

z netu
  • wscieklyuklad 26.07.19, 19:15
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67212713_927069420979015_5254877690493665280_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQniBN1pQjxNbrs0XtiAAiMEcbidxh5yvBEjMdHXDD75Q6VC6d5-rJ8EpJZtHjBWYAw&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=90899ad4666a7b96c583db43c1dc3f77&oe=5DB4D284
  • sorel.lina 27.07.19, 21:50
    http://i65.tinypic.com/2qk2c5w.jpg

http://i65.tinypic.com/6p4tpd.jpg
  • wscieklyuklad 27.07.19, 22:20
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67164323_2306704666311600_4101136542917984256_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeHDfSheX3UBWvIaKeywUvepRhiIewVcP_ewFG8tB_6VqkQrVFTfHhpkDkw6qYUhNn8R7b2gM2jZUtl-PzLRG0ILOvGjcpiGviyrnIMaTxv0gw&_nc_oc=AQng1PcUaweGrrvdPxgVhzm-T1WHv3-7EOFfCeRSjQbRHMeQbzOcqBhLKswiyAKz-QQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0ed3c855a4828ed768571999ecbaa43e&oe=5DE4081E

i komentarz z netu

Ponieważ, bez wątpienia, kiedyś "przyjdą podpalić twój dom, ten w którym mieszkasz - Polskę, kolbami w drzwi załomocą, albo jebną ci nalepkę na szybę, a przecież są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń i bagnet na broń, coś tam kiedyś powiedział Cambronne, a ty jesteś ogniomistrzem jak u Broniewskiego, a to jest nalepka nie na żarty, to jest nalepka jak strzelecki rów, a tyś ogniomistrz serc i słów, bagnet na broń, bo jak nalepką w drzwi załomocą to później idzie powoli żołnierz z niemieckiej niewoli, ze spuszczoną głowią, hej ty brzozo płaczko, smutno szumisz nad moją tułaczką, czy jakoś tak i zostaniesz jak pojebany bez orła na czapce, bez broni, bezdomny na ziemi-matce... Albo po prostu ci odjebie po całości.
  • 1agfa 28.07.19, 02:11
    Gazeta utrzymywana przez Pis (czyli również przez nas wszystkich chcemy czy nie, bo Pis nie ma przecież swoich pieniędzy tylko podatników) z szefem na czele jest bardzo zajęta tropieniem spisków; tak dalece że nie jest w stanie dopatrzeć własnych materiałów. Na fotografii wiceprezydent...Rzeszowa. Należy współczuć przepracowania, grozi przegrzaniem zwojów (chyba jeszcze jakieś są?).

"...Krzysztof Król:
    "Gazeta Polska" ustaliła, że winnym napaści neofaszystów na Paradę Równości jest prezydent Białegostoku. Opisali to nawet na okładce, ale zilustrowali zdjęciem wiceprezydenta Rzeszowa.
    Miliony od @PKN_ORLEN czy @PKOBP nie zastępują rozumu. ..."

https://pbs.twimg.com/media/EAW1xJdXUAEPpBS.jpg

WU napisał:
    (...)
    > i komentarz z netu
    >
    > Ponieważ, bez wątpienia, kiedyś "przyjdą podpalić twój dom, ten w którym mieszk
    > asz - Polskę, kolbami w drzwi załomocą, albo jebną ci nalepkę na szybę, a przec
    > ież są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń i bagnet na broń, coś tam kiedyś
    > powiedział Cambronne, a ty jesteś ogniomistrzem jak u Broniewskiego, a to jest
    > nalepka nie na żarty, to jest nalepka jak strzelecki rów, a tyś ogniomistrz ser
    > c i słów, bagnet na broń, bo jak nalepką w drzwi załomocą to później idzie powo
    > li żołnierz z niemieckiej niewoli, ze spuszczoną głowią, hej ty brzozo płaczko,
    > smutno szumisz nad moją tułaczką, czy jakoś tak i zostaniesz jak pojebany bez
    > orła na czapce, bez broni, bezdomny na ziemi-matce... Albo po prostu ci odjebie
    > po całości. ..."

: ) : ) Gotowy obraz już po przegrzaniu! : )
    --
    http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg
  • 1agfa 28.07.19, 01:47
    Nie tylko Warszawa, Sorellino kwiat ), wiele miast i miasteczek wystąpiło z podobnymi akcjami, przypominając o prawach zawartych w Konstytucji.
    Także Najstarsi, doświadczeni i świadomi czym jest terror i przemoc.
    Cześć Im, zawsze nieulękłym Powstańcom Warszawskim.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67777940_2483656311764011_6902362600470740992_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkH37s9KZm-NXZcs5QTgjOWWrohaf9syxCIRqy_d7GbuPa5zuptPrOa3PNWXGWYYWU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4ed2e42831b15d82702a8012201228bf&oe=5DDF7FE7

Sorellina napisała
    (...)
    > http://i65.tinypic.com/6p4tpd.jpg
    --
    Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo.(...) Ten rodzaj wielkości jest do zdobycia. To wymaga najpierw zmiany władzy, a potem przebudowy polskich elit. I to we wszystkich dziedzinach. JK
  • wscieklyuklad 28.07.19, 06:30
    Tu Agfo nie ma żadnego błędu gdy chodzi o okładkę brukowca. To zapewne polityk pisoni czyli rezydent rzeszowski ostrzegało prezydenta Białegostoku przed zydolewackopedalską prowokacją i dlatego umieszczono to na okładce szmatławca.
    A swoją drogą pomysł jakim trzeba być bezmużdżakiem by na swym niszowym forum wkleić tekst wyśmiewający pobitych przez faszystów jak to dokonano spalenia tory- toi
  • wscieklyuklad 28.07.19, 06:31
    Oczywiście toi-toi
  • 1agfa 28.07.19, 14:32
    Tu Agfo nie ma żadnego błędu gdy chodzi o okładkę brukowca. To zapewne polityk pisoni czyli rezydent rzeszowski ostrzegało prezydenta Białegostoku przed zydolewackopedalską prowokacją i dlatego umieszczono to na okładce szmatławca.
    A swoją drogą pomysł jakim trzeba być bezmużdżakiem by na swym niszowym forum wkleić tekst wyśmiewający pobitych przez faszystów jak to dokonano spalenia tory- toi

wscieklyuklad napisał:

> Oczywiście toi-toi

Odpowiem:
    Jedynie obrzydzenie
    Fanatyczni wyznawcy tak już mają, poprą wszystko - również kłamstwa i pomówienia. Lekceważąc i nie zauważając belki we własnym oku. Racjonalna komunikacja zero.
    --
    http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg
  • 1agfa 28.07.19, 14:58
    PS. Chyba niestety foto otwierające jest tzw. fejkiem? Można się pogubić : (
    Osobnik omawiany był swego czasu szefem MW, i na pewno w internecie, w którym podobno nic nie ginie, znalazłoby się sporo zdjęć z jego ówczesnej działalności i w mocno nieciekawym towarzystwie. MW, czyli agresywny antysemityzm, homofobia, cześć dla tzw. żołnierzy wyklętych, z których wielu nazywano na terenach ich działalności, przez lokalną ludność, przeklętymi z racji podłych czynów udowodnionych nawet przez IPN...
    Wyłudzanie "kilometrówek" też miało miejsce, co obrazuje stan umysłu : )
    Nawet kiedy został posłem, to chyba wiedział że pracownik jego biura brał udział w paleniu kukły innego posła, który nie podobał się temu środowisku - nie pamiętam, kto był obiektem palenia, czynności ulubionej przez czerń, tak jak wieszanie konterfektów na symbolicznych szubienicach. Białostocka bandyterka pokazała, że od symboli do czynów droga niedaleka, być może tylko strach przed policją zatrzymał przed wcieleniem zamiarów w życie.
    Poza tym obecne przyodzianie garnituru niczego nie zmienia (nawet fizycznie ; )), wnętrze się liczy.
    Pan mecenas Roman Giertych potrafił odciąć się od tworu MW obserwując jego stopniowy zjazd ku podłości.
    --
    "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
  • sorel.lina 28.07.19, 15:26
    Dzień dobry, Agfo!
    Według TVPiS to była garstka ludzi. smile
    Berlin solidarny z Białymstokiem. 👍

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Tf1k9kpTURBXy9jYTRlY2ViYWRmYWE0YmU2ZmFhM2VmMWY2NzM2M2I2ZS5qcGeSlQMAzNLNGkDNDsSTBc0DFM0BvIGhMAE
  • 1agfa 28.07.19, 16:36
    Dzień dobry, Sorellino - i Wszystkim : )

Wszędzie. W Warszawie to wiadomo, mamy świetnego prezydenta : )
    Ważny sam Białystok; jak się okazuje tam też jest mnóstwo, można powiedzieć: większość! zwyczajnych, tolerancyjnych ludzi, dających wyraz swemu potępieniu dla nienawiści i przemocy wobec mniejszości i inności.
    Ale czy dla wyznawców Pis jest to argument? Tym gorzej, bo powiedzą znów "ulica i zagranica", że jakoby tylko oni bronią wartości, równolegle z krk (jeśli wartościami można nazwać szerzenie nienawiści).

A tu, znalezione w necie:

memnews.pl/img/61007/czasem-zamiast-analiz-tragicznych-spraw-powstaja-po-prostu-wiersze-koniecznie-z-dzwiekiem/
    : (
    Może nie arcydzieło, trawestacja, ale konstatacja pełna emocji wywołanych agresją tęgokarkich tumanów (ups - Jagiellonia szlachta podlaska ; ))!! : D Przypuszczam zresztą, że w Białymstoku odbył się zjazd tych typów (zwanych miast bandytami - pseudokibicami, niewyżytych), z całego kraju. Motywowanych tym, że będzie się działo.

sorel.lina napisała:

> Dzień dobry, Agfo!
    > Według TVPiS to była garstka ludzi. smile
    > Berlin solidarny z Białymstokiem. 👍
    >
    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Tf1k9kpTURBXy9jYTRlY2ViYWRmYWE0YmU2Z
mFhM2VmMWY2NzM2M2I2ZS5qcGeSlQMAzNLNGkDNDsSTBc0DFM0BvIGhMAE

Garstka? Inny rodzaj matematyki, skąd my to znamy? ; )
    --
    Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto Konstytucji, a na co dzień Konstytucję obchodzi. DT
  • 1agfa 28.07.19, 17:32
    1agfa napisał:
    >
    Wszędzie. W Warszawie to wiadomo, mamy świetnego prezydenta : )

Dzięki działaniu prezydenta Trzaskowskiego w Warszawie wiem, że żaden, żaden skurwiel, czy to cywilny czy odziany w czarne duchowne szatki nie skrzywdzi moich wnuków, bo będą uświadomieni w szkole co znaczy "zły dotyk". Wbrew kłamliwemu szaleństwu rozpętanemu przez partie rządzące (koalicja trzech), program Światowej Organizacji Zdrowia dotyczy głownie uświadomienia. Nie w każdej rodzinie potrafi się mówić dzieciom wprost, jak sprawy seksualne wyglądają.
    Nieuświadomieni młodzi wpadają w kłopoty albo żyją w stresie.
    Wrzawa rozpętana wokół programu WHO jakoś dziwnie "przykryła" sprawę pedofilii wśród księży. I zapadła cisza...
    Ludzie, przeczytajcie "Sodomę"!!
    --
    "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
  • 1agfa 28.07.19, 22:33
    PS. 2- a teraz na tv4 "Spotlight", dziennikarskie śledztwo w sprawie jw.
    --
    Musicie baczyć aby nie wyzyskiwali Waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć Kościoła i ambony. Wincenty Witos
  • wscieklyuklad 29.07.19, 18:34
    A w Kanadzie na czele parady Szanowny Pan Premier

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67388406_2309949502650724_6562503453245964288_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQk9ttRjM_c_qvZxrNPYpKHV5EUP5ElDkS1ijPSKmtCxhJSetQsDOKdMdJTw_nv-D0o&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=3c771de94d5c292a26a8a3fb556d5459&oe=5DDD06DE
  • wscieklyuklad 29.07.19, 18:40
    Karolina Krauze, przedsiębiorca z Częstochowy, noc z soboty 27 lipca na niedzielę 28 lipca spędzała w towarzystwie przyjaciółki. Rozbawione kobiety postanowiły zajrzeć do klubu Rura w Alejach. Nieraz w nim były i świetnie się bawiły. Nie tym razem.
    – W tym nie wejdziesz – usłyszała od ochroniarza, gdy czekała na wejście do klubu.
    – Nie zrozumiałam – opowiada „Wyborczej” 34-letnia częstochowianka. – Coś mu odpowiedziałam. Ochroniarz znowu powtórzył, że w tym nie wejdę i pokazał na mój sweter z tęczowym sercem na przodzie. Potem usłyszałam jeszcze, że mam „spier... lać”, a potem oberwałam w twarz. Krew, rozcięta warga.
    Kobieta nie ukrywa, że zaatakowana próbowała ochroniarzowi oddać. Z umiarkowanym skutkiem, bo jest drobna i szczupła. Nie kryje też, że piła wcześniej alkohol. – To jeszcze w Polsce nie jest zabronione – podkreśla.
    Przyjaciółka wezwała policję. Przyjechało pogotowie. Karolina Krauze noc spędziła na szpitalnym oddziale ratunkowym. Rozpoznanie: skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł, stłuczenie głowy i szyi, rany tłuczone wargi dolej i górnej, skręcenie kręgosłupa szyjnego.
    Karolina Krauze: – Najzabawniejsze jest to, że ja tego swetra naprawdę nie kupiłam, żeby coś manifestować. Nawet nie wpadłam, że to może być uznane za manifestację czegokolwiek. Mnie się skojarzył z bajką „Troskliwe misie”, którą uwielbiałam w dzieciństwie. Jeden z jej bohaterów miał taki sweterek.
    W jakiej Polsce przyszło mi żyć?
    Kobieta przyznaje, że zajście z ochroniarzem nią wstrząsnęło. – Wiem, co się dzieje w Polsce, choć w politykę się nie angażuję – twierdzi. – Nie sądziłam jednak, że coś takiego jest możliwe. Już nie wiem, co mną wstrząsnęło bardziej: że zostałam pobita za tęczowe serce, czy to, że agresji dopuścił się ochroniarz. W jakiej Polsce przyszło mi żyć?
    W niedzielę wybrała się na policję, by złożyć doniesienie o napaści. – Udało się, choć łatwo nie było – opowiada. – Policjant na „trójkącie” bagatelizował, że nic takiego mi się nie stało. Sugerował, żebym złożyła pozew cywilny przeciwko ochroniarzowi. Potem próbował mnie ignorować, gdy pytałam o konkretne informacje. W końcu jednak zainteresowali się mną policjanci z wydziału kryminalnego i przyjęli zgłoszenie, choć bez entuzjazmu. Zaczęłam się nawet zastanawiać, dlaczego. Albo uznali, że im przysparzam pracy, albo ten ochroniarz to ich znajomy?
    Klub przeprasza, firma zwalnia ochroniarza
    Jeszcze w niedzielę na facebookowym profilu Rury pojawiło się oświadczenie właściciela i kierownictwa klubu. Bardzo przepraszają poszkodowaną i wszystkich gości, zapewniają o wszelkiej pomocy, której są gotowi udzielić kobiecie. „Całym zajściem jesteśmy bardzo oburzeni i nie tolerujemy takich zachowań – można przeczytać. – Jesteśmy neutralni politycznie, etnicznie i kulturowo. (...) Przykro nam, że nasze starania i wysiłki, jakie wkładamy w to, by nasi goście czuli się w naszym klubie dobrze i bezpiecznie, potrafi zniweczyć taka sytuacja, która nie wynika z naszych zaniedbań”.
    Zareagowało także Towarzystwo TFK, które zatrudniało ochroniarza. Zatrudniało, bo współpracę z nim już zerwało. „Chciałbym mocno i wyraźnie przekazać, że wśród pracowników służb ochrony w stosunku do gości klubu nie występują jakiekolwiek uprzedzenia polityczne, rasistowskie lub inne” – zapewnia pełnomocnik zarządu firmy Marcin Karłowski w oświadczeniu, które także pojawiło się na stronie Rury.
    Nie odpuszczę
    Karolina Krauze do potulnych nie należy. Zdarzenia na podwórzu klubu Rura darować nie zamierza. Zapowiedziała, że jeszcze w poniedziałek 29 lipca wybierze się po formalną obdukcję, by w sądzie udowodnić swoje obrażenia. – Sprawa cywilna odbędzie się na pewno, ale zrobię wszystko, by ochroniarz był też ścigany z oskarżenia publicznego – mówi.
    Pretensji do klubu nie zgłasza, choć trochę się dziwi, że szefostwo nie zdecydowało się udostępnić jej nagrania zajścia z monitoringu. Co do firmy ochroniarskiej tak zgodna nie jest. – Uważam, że zarówno ta firma, jak i każda inna w branży powinna dokładnie sprawdzać, kogo zatrudnia – twierdzi. – Będę chciała ustalić, jak ochroniarz został zwolniony. Czy dyscyplinarnie, czy może za porozumieniem stron... To nie jest obojętne, bo takie zachowanie jest niedopuszczalne.
    Policja w Częstochowie sprawdza
    Aspirant Sabina Chyra-Giereś z częstochowskiej komendy policji na razie do powiedzenia ma tylko tyle, że jej koledzy wyjaśniają, co się wydarzyło przed klubem Rura. Mają być przesłuchani świadkowie, przejrzane nagrania. – Dopiero później zapadną decyzje o dalszym postępowaniu – zapowiada."

Z netu
  • wscieklyuklad 02.08.19, 14:28
    A zbysioświry w natarciu!

Dotarliśmy do pisma, które Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe skierowała do Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi i Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Prokuratorka Ewa Dunal domaga się w nim informacji o tym, kto dokładnie i kiedy wymyślił, kto projektował i kto wykonał logo szkoły. Dlaczego? Bo zawiera tęczę.
    Tęcza w logo szkoły "obraża Naród Polski". Prokuratura zażądała wyjaśnień.

Na ścianie wschodniej Wolski jest wyraźny deficyt psychiatrów przypadający na zastraszającą liczbę ziobroświrów.
  • wscieklyuklad 02.08.19, 14:32
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67404590_437699223625290_1689862639322136576_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQloPrj84O_hHhA7_HqN7sOHvrM90Or7am5399iIre4AoTWpn57QdI99Vr8YrmpnJsQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=8aac1e6f2f64c504234efc0521e140fb&oe=5DA0BA9E

jądraszewskie sepleni homilię o LGBT ukrywając przypadki homoseksualnej pedofilii we własnym otoczeniu.
    Dziwne, że niektóre środowiska tak bardzo koncentrują się na problemie LGBT. Ukryta opcja lesbijska?
  • wscieklyuklad 02.08.19, 14:33
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67495206_133103037911079_1452458970575798272_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkeJp2YXZIrW5rAGZCCB1fobxiccowgpBh7gDA_yHqeG3ZyfE_gFysyMwXuY93iw38&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=e43afe8d82d16da5baaab1cf3c8686ef&oe=5DEB2544
  • wscieklyuklad 03.08.19, 10:06
    (Kmicic) żywym ogniem był palony.

jądraszewskie podobno zostało wezwane na papieski dywanik. Pora wyeliminować tego świra ze środowiska czarnuchów - to rodzi potem takiego gieniusia.

www.facebook.com/WlodekCiejkaTV/videos/1418290308312785/
  • wscieklyuklad 03.08.19, 10:07
    a tu kolejny czarny świrus.

zycieumyslowe.wordpress.com/2019/08/03/ksiadz-o-pupiastych-kobietach/?fbclid=IwAR3F0bO_DKSf3fDGqlIgsyzkZRe_rBeSRs3hx6YrUescW1bzZZUKIEoVQtM
  • wscieklyuklad 03.08.19, 13:20
    czy ktoś temu bezmuzgfcowi nie może doradzić, żeby ograniczyło się do relacji z wypraw na narty?

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/604231,abp-jedraszewski-teczowa-zaraza-prezydent-kazanie-powstanie-warszawskie.html?fbclid=IwAR0Eqh4Q6SnUHsRjH_KCJIo5GG-8JT-6K9KpNWvH3xzmO29MeJfwBrkKkIo
  • wscieklyuklad 03.08.19, 22:21
    https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/cc/27/5d44461cb17fa_p.jpg?1564849364

Łódź Ogrodowa 28. Kibole grozili pobiciem robotnikom usuwającym ten Patryotyczny i Prowolski napis. Administracja musiała wezwać policję w celu ochrony sprzątaczy.
  • wscieklyuklad 03.08.19, 22:22
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67789330_2563829617184384_170075546665877504_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQlYyPBl0jF8lS4iWm7ekwWeH4MDAYdNXTBGqOG7GS5Xf4YYw0zeJ3Or_TLWXv2Hn3E&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a43ac2540e9c04f99d052f75be7b8071&oe=5DD249C2
  • wscieklyuklad 04.08.19, 17:13
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67459906_375374143153973_7521313829305712640_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnHP9h0h5oGWCm8Tw8J6E-hXPJW4QLHKqrlEE0feh6T5g-moi2DZV1U-GvcSWOne2U&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=c5b7b3ae1a7d16f9bbbd4a2d8c5bf1ad&oe=5DD4ACC7
  • wscieklyuklad 04.08.19, 17:17
    Tragedia w El Paso. 21-letni mężczyzna wszedł do Walmarta z bronią palną i zaczął strzelać do klientów. Zabił co najmniej 20, drugie tyle zranił. Sprawca opublikował wcześniej manifest, w którym wyraził swoją nienawiść do mniejszości rasowych oraz do imigrantów, głównie tych z sąsiadującego z miastem Meksyku.

W Wolsce będą do tego słuźyły baseballe i maczety.
  • wscieklyuklad 04.08.19, 17:37
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68415040_932728353746455_3008221731505569792_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkNJodQWCbWngM2BELPb0jJmQD1ZlX3EFv2l9q0pXuCC5PVOya9LVejcY7z0RP4kzM&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=bdf674c2ab88cf309e6b4c5ac5aee52e&oe=5DDE50B6
  • wscieklyuklad 04.08.19, 17:48
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67427534_2942686542470003_2495655395188539392_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlviIyx1qQdB2M9Ko7M4CI8WjcszPOc45G8OSZxssTAPINqaU5PGtcvTZUtfw-Z-yI&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0d9f3d75872afdbd6378190b3dba97da&oe=5DD9623C
  • dunajec1 04.08.19, 19:07
    Przecierz to przedstawiciel plagi biblijnej, to jak go lubic?
  • wscieklyuklad 05.08.19, 07:15
    Niezwykle Brutalny Atak Środowisk LGBT na Demokratycznie wybraną Wadzę.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67490065_1802309496538492_1917620026270023680_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQnIRda2LD9C2jpWHuUZTFHbKdYz27-IcovCRtFDmtFVE8e4AHVLOxooyCbBEKszbZc&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=7fec2b6f177efce95298da7ff8350626&oe=5DA31E5F

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka