Dodaj do ulubionych

Faszyści spod znaku żydolewactwa ATAKUJĄ!

03.08.19, 19:46
Doszło do niebywałej prowokancji bolszeżydolewackiej (utajona opcja faszystowska) we WROCŁAWIU!

Wziąwszy przykład ze znakomitego ataku bojówek niemieckich na radiostację gliwicką - ateusze przebrani tym razem po cywilnemu, zaatakowali KSIUNDZA!
Atak na KSIUNDZA jest aktem antywolskim i antyludzkim!
Jest plwaniem w Nieskazitelnie Czyste Oblicze Suwerena dopiero co powstałego z kolan.

Tyle, że Szle ZWIK nie strzela w zagarnięte przez bydło pisonie Western Platte. Nie demoluje schronów z bohatyrami! Nie miętoli sumienia współczesnego Mjr Sucharskiego!
Brutalny atak na wartości jest tym straszliwszy, iż został dokonany w miejscowosci Turek, zatem z jednej strony wykorzystano doświadczenie prowwokancji gliwickiej, lecz z drugiej Podeptano Triumf Wiedeński!

Choć na wszelki wypadek zatrzymano żydolewackobolszewickiego prowokatora ksywa Zaraza.

Ksiądz miał zostać zaatakowany na plebanii w Turku, ale policja nie potwierdzała wersji kurii. Teraz zatrzymano jedną osobę we Wrocławiu.

Na plebanii w Turku (woj. wielkopolskie) ksiądz miał zostać zaatakowany krzyżem przez osoby chcące dokonać aktu apostazji. Choć wersja policji rozmijała się z tą podawaną przez diecezję włocławską, na terenie Wrocławia zatrzymano jedną osobę.
Jedna osoba została zatrzymana przez policję we Wrocławiu w związku z incydentem w miejscowości Turek (woj. wielkopolskie) – poinformowało RMF FM. Osoba ta miała zostać przewieziona do Turku w celu postawienia zarzutów.
Edytor zaawansowany
  • wscieklyuklad 03.08.19, 19:52
    W dodatku żydolewactwo doniosło Europie - naturalnie posługujac się fałszerstwem - o rzekomym ataku jądraszewskie na zwolenników LGBT i w efekcie rozpętała się międzynarodowa nagonka publikatorżnictwa sponsorowanego przez Sorosa na Wolski Kościół i Wolskich Chrześcijan, co to dla nich Bóg, Honor i Oyczyzna.

    W akcie Kategorycznego Sprzeciwu, od poniedziałku przestaję kupować żydolewackobolszewickie piśmidło z Irlandii!
    I od tej pory popieram twardy Bredzix! Dopieprzyć Irlandii - to mój postulat!

    natemat.pl/280665,jedraszewski-o-teczowej-zarazie-wypowiedz-arcybiskupa-zauwazyl-swiat?fbclid=IwAR05pGGEgkYQwa6LCuTD-pzOgFCfGPRd4fqvQbpKh9_TrGQ6DIirOa3mVx8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka