Dodaj do ulubionych

Nowa afera...tasmy Morawieckiego!

07.08.19, 13:15
zaczyna sie.....big_grin
publiszer.pl/morawiecki-moze-pakowac-walizki-wycieklo-nagranie-ktore-masakruje-jego-kariere/?fbclid=IwAR2spG397XYIBmE8iF439r6GmKUGAp8Y1HCth_N86mJZyVa3c7iiuEqivcw

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 07.08.19, 15:33
  Na naszym jedynym już opiniotwórczym forum portalu GW apeluję- zapomnijcie o jakichkolwiek konsekwencjach, które miałoby ponieść bydło.
  Ciemny Lud i tak ma to w dupie i wielbi tego łgarza i rozdawcę naszych pieniędzy.
  NIC NIKOMU SIĘ NIE STANIE>
  KUCHCIŃSKIE NIE ZOSTANIE W NAJMNIEJSZY SPOSÓB UKARANE.
  JEŚLI KARCZEWSKIE - DEBILĘ ZNA CZELE SENATU TEŻ LATAŁO TO CIEMNY LUD TYM BARDZIEJ TOTO WIELBI.

  Ciemniactwu chodzi wyłącznie o zrobienie na złość inteligencji.
  Bydło musiałoby zrobić kuku ciemniactwu i dopiero wtedy można by liczyć na zmianę wyborczych preferencji.
 • wscieklyuklad 07.08.19, 15:52
  Komprokuratorzyna niejakie piotrowicz kwiknęło odnośnie swej podróży z żoną na pokładzie sponsorowanego przez Naród samolotu.
  Biedaczynka dostało pińćset ale nie od matołuszka, lecz od Instytutu Hematologii w W-wie i były to ampułki z osoczem, które należy trzymać w stanie zamrożenia.
  Biedne komprokuratorzyna próbowało pierwotnie zakupić bilet na samolot rejsowy do Rze-szy ale ortodoksyjne (pejsate) żydolewackie skurwysyny wykupiły miejscówki zapewne by udać się do grobu pochowanego na Podkarpaciu rabina.
  Komprok poczuło nieopisaną rozpacz i bezsilność. Resztką sił (i wątłego konceptu yntelektualnego) próbowało zorientować się odnośnie szansy transportu Niewiadomojakiegotajemniczego leku, tak by go nie zniszczyć.
  Gdy tak łkało i łkało z rozpaczy, szloch komprokura dotarł do uszu ogrodniczych. Ogrodnik wielce się tym wzruszyło i zaoferowało odlot. Odlecieli w małżeńskich (o)parach.

  Doprawdy - jak z taką intensywnością będę z bydła rechotał, to ni chybi nabawię się przepukliny mosznowej i będę już całkiem nicym Chujogrom ze "Sztuki obłapiania" Fredry.

  Po pierwsze primo: sprawdzenie czy rzeczywiście nie było biletów do Rze-szy winno zająć godzinę z kawałkiem.
  Po drugie primo - komprokur mieszka nie w Rze-Szy, lecz Krośnie, zatem i tak musiało przewieźć owych pińćset ampułek ładnych parę kilometrów - bez żadnej techniki schładzania.
  Kto jak kto, ale komprokur winno wiedzieć, iż istnieją firmy przewozowe dysponujące usługą przewożenia towaru w reżimie termicznym.

  Dociekliwy publikatorżnik winie jednak spytać komprokura JAKIŻ TO PREPARAT OSOCZA OTRZYMAŁO OD INSTYTUTU HEMATOLOGII W ILOŚCI PRAWDOPODOBNIE PRZEKRACZAJĄCEJ REZERWY CAŁEGO KRAJU!
  Wtedy bez trudu odkryje, że komprokur łże jak matołuszek i cała reszta pisoniej mafii.
  Zyska wówczas nie tylko szpaltówkę i dziennikarską sławę.

  Naturalnie nie będzie to miało żadnego wpływu na ocenę przestępczych działań mafii z prokurem na czele, ale zawsze warto popastwić się nad skurwysynami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka