Dodaj do ulubionych

Ufff, wreszcie w budzie

08.08.19, 06:33
ratlerek nie cofnęło protektoratu nad obchodami rocznicy utworzenia faszystowskiej bojówki zwanej brygadą świętokrzyską mordujące Żydów i kolaborujących z hitlerowcami. Unikniemy wrzasku z trybuny, gdyż ratlerek nie przybieży pomachać jęzorkiem przed szkieletczyzną. Kancelaria ratlerka zaprosiła na te obchody naczelnego rabina Polski.

Nic dodać, nic podzielić.
A Tworki wciąż wstrzymują przyjęcia by mieć stałe w dyspozycji wolne łóżeczka.
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 08.08.19, 11:27
  I w tej budzie zostanie obatożone. Oto hamerykańskie żydolewactwo sponsorowane prawdopodobnie przez Sorosalub inne ortodoksa hebrajskiego stanowiące Niezwykle Niebezpieczne Lobby w Kongressie zaapelowało do trampka o wywarcie na rzondzie wolskim presji celu rekompensaty za utracone mienie zydolewackie.
  Zapewne ratlerek przysiadła na podkulonym ogonku modląc się, by trampek w swym Znakomitym Przemówieniu do Ukochanego Narodu Wolskiego, który za własną kasę kasiore wybuduje Ford ( określenie psiaka) Trump nie zawarł tego oczekiwania.
  Petycję do trampka podpisali WSZYSCY potencjalni kandydaci na przyszłego prezydenta wywodzący się z partii demokratycznej zatem tak, czy inaczej ratlerkiem dupsko z tylu i wystawione na kopniaczka.
  Tak to jest gdy pojęcie o prawie i dyplomacji ma się identyczne do wiedzy o Brygadzie Świętokrzyskiej..
  Wizerunkowe i merytoryczne DNO.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka