Dodaj do ulubionych

I znowu Giertych.....

08.08.19, 08:45
...tych blaznow z PISu punktuje.big_grinbig_grinbig_grin
List do posła Piotrowicza.

Szanowny Panie Pośle!

Bardzo Panu dziękuję za obronę Marszałka Kuchcińskiego. Dotychczas sądziłem, że tylko ja publicznie go bronię, ale widzę, że ma również przyjaciela w pana osobie. Tak, panie pośle zachował się Pan wspaniale. Gdy już wilki dopadały słabnącego Marszałka Sejmu, Pan zawołał do nich próbując skierować na swoją osobę watahę dziennikarską. Przyznanie się, że ze szpitala pobrało się 500 ampułek leku, a następnie przewiozło państwowym samolotem do domu w sytuacji, gdy miliony Polaków mają kłopoty z zakupem podstawowych leków, gdyż ich najzwyczajniej nie ma, to rzadki przykład brawury na granicy szaleństwa. W polityce takich przykładów właściwie nie ma. Ostatnim było działanie pana Petru, który poleciał (znowu samolotem!) na wakacje zachęcając kolegów do blokady Sejmu. Ale i to przy Pana brawurze jest niczym. Bo przecież Petru nie popełnił żadnego przestępstwa, a używanie samolotów służbowych do prywatnych (nawet najbardziej godnych) celów to zwykłe przestępstwo, co Pan zapewne wie doskonale. Tym bardziej podziwiam Pana brawurę, że oświadczył Pan, iż pomoc dla Pana była taka jak dla każdego obywatela w Pana sytuacji. Tak panie Pośle! Wszyscy wiedzą, że to bezczelne naplucie wszystkim w twarz, ale Pan to zrobił nie z głupoty, debilizmu, czy nawet zwykłej pogardy dla wyborców, tylko Pan to zrobił dla Marszałka, aby od niego odciągnąć zainteresowanie. To prawdziwa, piękna męska przyjaźń. Marszałek powinien Panu na czole złożyć swą najpiękniejszą ciumkę.

Roman Giertych

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
  • 1zorro-bis 08.08.19, 14:01
    Romana Giertycha nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Popularny mecenas w ostatnich dniach na swoim oficjalnym profilu na Facebook’u wdał się w konflikt z marszałkiem Markiem Kuchcińskim. Opublikował do niego serię listów. Ten, jak zapowiedział ostatni, jest zdecydowanie najostrzejszy. „List do Marszałka ostatni. Szanowny i Kochany panie Marszałku!” – rozpoczął.

„Marność nad marnościami powiada Kohelet i nic tylko marność. Tak więc coś się zaczyna, a coś się kończy. Dzisiaj gdy wielu będzie z Pana szydzić i się naigrywać ja wiernie stać będę do końca. Odchodzi pan panie Marszałku z podniesionym czołem. Jestem bowiem pewien, że cała akcja z lotami, którą Pan tak pięknie zaplanował jest Pana nadzwyczajnym darem dla Polski. Pan wie, że władza PiS to najbardziej bezczelna i skorumpowana ekipa jaką mieliśmy w naszym kraju od czasów komunistów. I Pana patriotyczne serce postanowiło ją pogrążyć. Dzisiaj stojąc obok Kaczyńskiego będzie Pan w duchu powtarzał słowa poety:”Ja to sprawiłem; jakem wielki, dumny, Tyle głów hydry jednym ściąć zamachem! Jak Samson jednym wstrząśnieniem kolumny, Zburzyć gmach cały i runąć pod gmachem!”” – dodał.

„Tak Panie Marku! Pan jesteś Wallenrodem naszych czasów, który na swoim przykładzie pokazał podłość i pazerność tej władzy, aby doprowadzić do jej klęski. W podręcznikach będzie się Pana wspominać Pana poświęcenie. A to że musi Pan runąć pod gmachem to tylko dlatego, że Jarek się spostrzegł w co Pan gra (no przecież nie odwołał Pana za okradanie Państwa, gdyby tak było, to kto zostałby w elicie władzy?). Tak więc głowa do góry! To o Panu Mickiewicz w proroczym uniesieniu podsumowując los Wallenroda pisał: „Będzie ją śpiewać i kiedyś przyszłości
    Z tej pieśni wstanie mściciel naszych kości!”
    Polska Pana poświęcenia nie zapomni.

Wierny do końca,
    Roman Giertych

PS A może na konferencji, przy Jarku, powie Pan jeszcze ile razy Prezydent samolotem na narty latał? Tak, żeby uwieńczyć Pana dzieło godne Wallenroda. Niech się Pan da namówić” – zakończył.

--
    A takie sobie cusik....big_grin
    www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka