Dodaj do ulubionych

A co z lotami Szydlo do domu i Dudy....

08.08.19, 19:51
...na narty? Tak sie tylko pytam...big_grin--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 08.08.19, 22:07
  1zorro-bis napisał(a):

  > ...na narty? Tak sie tylko pytam...big_grin

  Dobrze pytasz, Zorro.
  Katastrofy, stłuczki, remonty i kasacje floty samochodowej za "dobrej zmiany" powinny być skrzętnie wynotowane.
  Przy czym należy porównywać koszty: prezydenta do prezydenta, premiera do premiera, marszałka do marszałka różnych kadencji; tylko wtedy otrzyma się uczciwy obraz rzeczy.
  Najzabawniejszy był przypadek Dudy, który wybrał się reprezentacyjnym (stosowanym w ulicznych, miejskich przejazdach) samochodem w daleką podróż na narty - bardzo kosztowny samochód na straty.
  Seicento, wypadek Szydło - ten biedny młody człowiek targany i dopytywany po wielekroć, chyba dotąd nie otrzymał zadośćuczynienia, samochód na straty, w sprawie zapadła głucha cisza.
  Kiedyś pan Dorn (trzeci bliźniak) opowiadał, że w miarę możliwości (na dłuższych trasach) sygnał się wyłącza, bo jazda z włączonym sygnałem dźwiękowym jest nieznośna, samochód staje się niczym puszka na sardynki, pełna dźwięku rozrywającego uszy. W tym przypadku na pewno tak było, bezdźwięcznie.
  Ogółem zniszczonych samochodów było wiele. To także należy doliczyć do kosztów, jakie ponieśliśmy my, podatnicy, za fanaberie polityków dobrej i dojnej zmiany.
  Koszty wszystkich zniszczonych, eksploatowanych bez umiaru wozów!!
  W Warszawie widać i słychać (bo jeżdżą na sygnałach), jak się wożą nawet ci, którzy wcale wożeni być nie muszą, zwykli posłowie, ale "swoi".
  --
  "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
 • wscieklyuklad 09.08.19, 06:47
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67753731_483403182477178_8638332435269943296_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeHPFC5dGy3EMAO0pY_6sFFUa7q7gerAnpseJL6wdxJ3OA9fxA9vPWXMq01S6C74pvipQzO38Ei9QBVTzRFVP3o-hBTlYT5HRf0h-spLmVzZSQ&_nc_oc=AQkmyN05fOGjs3-GmgOR1d2CRJki5bObypGDmAqiBW2WwB9zArsVFzbaqNSkwAlY_NU&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=14bdcc3a32ac2b2a9b255f64b6ff1a9d&oe=5DE51350

  Czyli tak, kuchcińskie nie złamało ani prawa ani dobrych obyczajów, za to ten skurwysyn Tusk jak najbardziej!
 • wscieklyuklad 09.08.19, 06:48
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67770785_10206610763503688_4233643851731959808_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_eui2=AeGZVt_ZE3qB4nKIY7qnXq8biSQW3k95gF_eIaGwEySjhhfJ4SixbmUYqGQu7yFyQg52ywHrGbpm5qho7Y-U_3p7MrCyI_ewjyoGmUeJnJOrGg&_nc_oc=AQnxx1i3xkgR_xEY6lhfgaMYrpD_1uxzqkmbLP5rOmTpeG0z11GsV1MT1gtkkS15xh4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=45d15d24af10b1ebaf7dc37380e9d023&oe=5DE3DF74
 • wscieklyuklad 09.08.19, 06:51
  Ogrodnik Kaczyńskiego wysadził PiS
  Partia Świętego Mikołaja od czterech lat prowadzi nieprzerwaną kampanię wyborczą, której podstawę stanowią hasła „dobrej zmiany”, „tylko my jesteśmy wiarygodni”, „dotrzymujemy słowa”, „słuchamy Polaków”, „mamy wyższe standardy” i całe stosy innych propagandowych haseł.
  Wszystko to można streścić słowami: wszyscy nasi poprzednicy byli złodziejami i zdrajcami narodu i zepchnęli „Polskę w ruinę”, a PiS naprawi wszystko, bo ma wyższe standardy narodowej dumy, chrześcijańskich wartości i dzielenia się sukcesami z Polakami.
  Marek Kuchciński, pierwszoplanowa i zaufana postać Jarosława Kaczyńskiego w niszczeniu polskiego parlamentaryzmu i lider chamstwa narodowego, obnażył wiarygodność tej propagandowej partii kłamstwa.
  Jego skromność kazała mu zamknąć się przed posłami w parlamencie, a sejm przed narodem. Aby nikt go o nic nie pytał i aby dodać sobie powagi, paradował po korytarzach w towarzystwie pięciu uzbrojonych po zęby strażników Straży Marszałkowskiej. Nie dopuszczał do żadnej dyskusji parlamentarnej i nawykowo obrażał posłów opozycji, zaskakując niestosowaniem prawa oraz zasad dopuszczania do obrad nieprzygotowanych i skandalicznych ustaw.
  Jarosław Kaczyński był dumny z jego dokonań i publicznie chwalił tego butnego nadczłowieka.
  Kuchciński obnażył jednak członków PiS-u. Jego arogancja, nadużywanie uprawnień, nagłośnione afery seksualne, służbowe mieszkania, samoloty i śmigłowce do celów prywatnych, handel nieruchomościami, magnackie nawyki i buta, w której to uczestniczyli inni prominentni członkowie PiS, zburzyły cały misternie budowany wizerunek partii władzy.
  Ostatecznie obaliły jej wiarygodność oświadczenia kancelarii sejmu i władz partii.
  Wysyp kłamstw jest tak oczywisty, że obnaża cały styl sprawowania władzy przez PiS. Kłamstwo i oszustwo jest tak wszechobecne wśród ich elit, że pozwala uogólniać wnioski o tym, jak zorganizowali sobie folwark prywatnego i partyjnego szczęścia, jak bezczelnie okradają Polskę i Polaków.
  Sprawa Marka Kuchcińskiego to nie jest odosobniony przypadek, to mafijny układ powiązań władzy z partią i KK. Wszyscy doświadczamy partyjnego wymiaru zarządzania, służbami specjalnymi, prokuraturą, policją, wojskiem, systemem finansowym i ścisłej współpracy z hierarchami KK.
  Jestem przekonany, że skierowanie uwagi na każdego innego działacza PiS-u skutkowałoby tymi samymi wnioskami.
  Dalej tego nie ukryjecie, chociaż prezes próbował mataczyć i odwracać uwagę opinii publicznej od swojej partii w historię, jak to ma w zwyczaju. Ośmieszył się przy tym okrutnie i dołożył ognia pod swój wizerunek, nie chcąc rozmawiać z dziennikarzami po złożonych oświadczeniach o dymisji.
  Koniec partii Świętego Mikołaja wydaje się bliski. Pod warunkiem, że obudzona czwarta władza nie zaśnie znowu na lata z wygodnictwa i prostactwa.
  Tymczasem kapitan drużyny kłamstwa zdymisjonował marszałka.
  To pierwsza wymuszona dymisja w partii władzy. Strach zagląda im w oczy, bo nikt tego nie brał pod uwagę.
  To bardzo trudny czas, bo ranione zwierzę staje się nieobliczalne i potrafi zaatakować śmiertelnie w obronie swojego życia, a w tym przypadku, przywilejów.
  Mam jednak nadzieję, że nie są oni w stanie zawiązać nowej targowicy i powrócić do rozbiorów naszych cywilizacyjnych wartości.
  W poczuciu odpowiedzialności,
  Adam Mazguła
 • wscieklyuklad 09.08.19, 07:39
  WIDZOWIE TVP ZASKOCZENI DYMISJĄ KUCHCIŃSKIEGO. NIE WIEDZIELI O ŻADNEJ AFERZE.

  Politycznej.pl

  A coź dziwnego skoro czarują Ciemną Masę
 • sorel.lina 09.08.19, 08:05
  Prawda "naginana".

  W najbliższych dniach Kancelaria Senatu „w związku z napływającymi licznymi prośbami” opublikuje też wykaz lotów o statusie HEAD Bogdana Borusewicza z czasu, gdy był marszałkiem Senatu (lata 2005-15).
  Borusewicz — w tej kadencji wicemarszalek Senatu — rzeczywiście lubi latać. W ciągu 14 pierwszych miesięcy tej kadencji latał aż 137 razy. Tyle, że korzystał z samolotów rejsowych, przez co łączny koszt nie przekroczył 80 tys. zł. To co najmniej 50 razy mniej od oszacowanych przez Onet kosztów lotów marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
 • sorel.lina 09.08.19, 08:24
  Stanisław Piotrowicz uzasadniał swój lot na pokładzie rządowego Gulfstreama koniecznością przetransportowania 500 ampułek leku dla żony. Tyle że nie mógł takiego specyfiku we wskazanym miejscu uzyskać. Instytut Hematologii i Transfuzjologii, gdzie rzekomo miały być wykonane preparaty, nie wytwarza leków wydawanych pacjentom do domu.

  Piotrowicz, który jeden (i jak zaręczał jedyny) odbyty wspólnie z żoną lot z Warszawy do Rzeszowa tłumaczy koniecznością przewiezienia zamrożonych leków.

  Moja żona tego dnia była w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Potrzebowaliśmy przewieźć wyprodukowany tam lek dla mojej małżonki, który może być przewożony tylko w stanie zamrożenia. Musiałem to zrobić. Starałem się o bilety na rejs LOT-u do Rzeszowa, jednak bilety były „obłożone” i ich nie dostaliśmy. Dowiedziałem się, że jest możliwość lotu z marszałkiem do Rzeszowa. I z tej możliwości z małżonką skorzystaliśmy - mówił Piotrowicz Wirtualnej Polsce (oryginalna wypowiedź).

  Sęk w tym, że tłumaczenia posła mijają się z prawdą. Istotny jest tu zwłaszcza fragment „wyprodukowany tam lek dla mojej małżonki”.

  O to, czy pacjenci Instytutu otrzymują wytwarzane w nim leki do domu zapytaliśmy władze wskazanej w wypowiedzi placówki. Odpowiedź jest jednoznaczna: Instytut Hematologii i Transfuzjologii informuje, że w ramach Instytutu funkcjonuje apteka szpitalna. Apteka nie wytwarza leków wydawanych pacjentom do domu.

  Warto zauważyć, że wersje środowych wytłumaczeń Stanisława Piotrowicza, choć podobne różnią się od siebie. W rozmowie z Onetem oraz wypowiedzi, której udzielił przed kamerą Polsatu poseł nadal potwierdza, że żona otrzymała leki, ale pomija fakt, że to leki specjalnie wytworzone dla niej w instytucie. Dodaje za to, że medykamenty należało przechowywać w stanie „głębokiego zamrożenia”. I właśnie tym uzasadnia skorzystanie z rządowego Gulfstreama.

  Jednak i ta wypowiedź zawiera mataczenia. Jak poinformowały nas władze Instytutu Hematologii i Transfuzjologii: „Instytut nie wydaje leków znajdujących się w stanie głębokiego zamrożenia”.

  Przez ostanie 4 godziny trzykrotnie usiłowaliśmy skontaktować się z posłem Piotrowiczem, jednak ani nie odbierał telefonów, ani nie odpowiedział na sms-a.

  /źródło: Newsweek/
 • 1zorro-bis 09.08.19, 08:26
  WU....big_grin
  Przeciez do tepej, prymitywnej holoty i tak nic nie dotrze!
  Daleko szukac? Tuataj masz takiego zza plpta.....big_grinbig_grinbig_grin
  "Dziś połowa głównych wiadomości w TVP była poświęcona prywatnym lotom polityków poprzedniej partii rządzącej. I tak właśnie trzeba - obnażać i to do bólu hipokryzję tych niemieckich i ruskich agentów. "....big_grinbig_grinbig_grin
  wscieklyuklad napisał:

  > WIDZOWIE TVP ZASKOCZENI DYMISJĄ KUCHCIŃSKIEGO. NIE WIEDZIELI O ŻADNEJ AFERZE.
  >
  > Politycznej.pl
  >
  > A coź dziwnego skoro czarują Ciemną Masę
  --
  A takie sobie cusik....big_grin
  www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
 • 1zorro-bis 09.08.19, 08:57
  https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67883334_2410734479199225_4258173414981763072_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmmszu85xb-oVxHEQdMnq_vgzD4_3iQOgpIAhlY8e2RCQpB5tLqYP4QhDhameXNa98&_nc_ht=scontent.fbre1-1.fna&oh=dfff0b9ba374baec1888fe9b35d21998&oe=5DDFB613


  --
  A takie sobie cusik....big_grin
  www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
 • wscieklyuklad 09.08.19, 09:25
  Stanisław Karczewski to kolejny polityk Prawa i Sprawiedliwości, który tłumaczy się z lotów państwowymi samolotami o statusie HEAD. Wykaz lotów marszałka opublikował Senat, jednak po kilku godzinach lista zniknęła ze strony internetowej. W jej miejsce pojawił się nowy wykaz, zaktualizowany. Brakowało w nim kilku wcześniejszych pozycji.
  Z nowego wykazu zniknął lot marszałka z żoną do Paryża oraz dwa loty samego Karczewskiego. W porównaniu do wcześniejszych danych liczba lotów zmniejszyła się z 29 do 27.

  Nie ma tego z 23 kwietnia 2018 r. do Tallina na konferencję przewodniczących Parlamentów UE oraz 24 marca 2019 r. do Pieszczan na Słowację na spotkanie Przewodniczących Parlamentów Państw Grupy Wyszehradzkiej. Zmieniły się także terminy czterech innych lotów. Według poprzedniego wykazu, w dziewięciu lotach marszałkowi towarzyszyła rodzina.

  Natemat

  Za to na konferencji humwejbin pisoński przedstawiło harmonijkę lotów SZANOWNEGO PANA PREZYDENTA WIELKIEJ EUROPY DONALDA TUSKA.
  Większość lotów wykazanych w harmonijce NIGDY się nie odbyło - zostały bowiem odwołane.
  Ale jakiegoż orgazmu doznał Ciemny Lud widząc ten akordeonik.

  Bydło łże na okrągło i mami prostaczków w Wolsce i za granicami.
 • wscieklyuklad 09.08.19, 11:21
  Poseł PO pyta o kolejne loty marszałka Kuchcińskiego. Chodzi o śmigłowce Straży Granicznej.
  Poseł PO Krzysztof Brejza zwrócił się do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej o informację na temat lotów marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Według nieoficjalnych doniesień Wirtualnej Polski, marszałek miał odbywać loty śmigłowcami będącymi na wyposażeniu straży. Rzeczniczka SG zapewnia jednak, że piloci realizują jedynie zadania związane z ochroną granic.

  Z netu.

  I znów się żydolewactwo sponsorowane przez Sorosa czepia Dobrego Gospodarza.
 • wscieklyuklad 09.08.19, 11:23
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68469714_2586608741403433_5667377434912096256_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeFt_2RFlF8vyYsvtJ9wTowMjZZbuDOVuWilXsXVCoLfVsQpfPeK8lnF-P2ppH5MdKE3sm0KXPZT4RSKECcqjZA1jmPP9ffOkvqFAZNZLr7dhg&_nc_oc=AQlhsgFDl_IL6Ktg_9lEUhfgPXMmA--mzbU6kbc-5x5o0SWJhZjtkPJ7ruOoAkb9kNE&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=fea2661ad39a4992754981114ed9e467&oe=5DE0D99F
 • wscieklyuklad 09.08.19, 11:35
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67640746_972316106467361_2316038608739368960_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmm6SYfRDhYGhZt9WC9ALi8SGSmv7hmCgwiH-ysK0s9VahoYCv-eE_WMTIi0ZPwCiQ&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2f8f91bf7140bebdb7d9bd00a5ac2fdb&oe=5DE1BDF3

  I dobrze dobrało tapicerkę! Nawet rzonca nie było w stanie pogryżć!
 • wscieklyuklad 09.08.19, 11:37
  Okazuje się, że Kuchciński dysponuje dwoma służbowymi mieszkaniami w Warszawie. Jedno z nich to - jak precyzuje "Fakt" - pięćdziesięciometrowy, dwupokojowy apartament w hotelu sejmowym przy ul. Wiejskiej. Jest to największe mieszkanie, jakim dysponuje hotel dla parlamentarzystów. Drugi - i to w nim ma mieszkać marszałek z jednym z synów - Kancelaria Sejmu wynajmuje od Kancelarii prezydenta RP za ponad 4,1 tys. zł miesięcznie.

  Z netu

  Zarazara. Czegóś nie kumam. Toż volare twierdziło, źe ma prawo mieszkać z synalkiem i podważanie tego jest niedopuszczalnym atakiem źydolewactwa na Wartości Rodzinne!
 • wscieklyuklad 09.08.19, 12:24
  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68308423_1773985766080389_3197590142416060416_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQm03SZtXNqykPqJxTEKyD29h3sCdrI3dlEtumHeQXGlr0l2Bu3UvpVcGSxYSte_s7Y&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b009f28ea445a5269e50211d34320838&oe=5DE42D5E
 • wscieklyuklad 09.08.19, 14:54
  https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68656684_936441970041760_8288739968734461952_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlGTfCWHQKFnO_Prjvbm8Tz4Jc0ZAVlIVQ6zS224V9nZg84vNSRhW3PkRlDU0GLkOY&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=dec74f532b47608a2e5e964eda4b2ca2&oe=5DDFDDFF

  Nie zgadzam się z tą opinią.
  Chodziło wyłącznie o to by suchać wolaków i sużyć Wolsce.
 • wscieklyuklad 09.08.19, 14:55
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67765635_936537956698828_6734423456437239808_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkPrl5m3saEy_Sg1C_RLAudSfqwnOmQSpfN8nd2w_JlV3H356kO2N-MVlOrO9ho2b4&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=69e2a95aed0962bbe31d9718df455a77&oe=5DECA172

  I z jajcząt zrobili bidactwu omlecik.
 • wscieklyuklad 09.08.19, 15:39
  https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68751613_2401451853401466_2533012853225422848_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnRXLGIUEsmTNh-CeQjfLC5OTeAqEXh02R693Q3a9scSicukufxLwWOrBlLQE96fIY&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5886144eb98630a50aa7f025d954c360&oe=5DE9D808
 • wscieklyuklad 09.08.19, 16:33
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67832273_1773956239416675_4283098098042929152_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmWb3WSapdklLBTT2NvG4Y-_FSRkS6pkZ0bx_h0kVew81i7EsqwDsmNdX5lwX0rZG4&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d80b1ebc3c3590acd9c71a33e7f0c5ab&oe=5DDBEC55
 • wscieklyuklad 09.08.19, 19:04
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67927600_2744220162278335_1675016930244689920_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkZqN-38v5wyDuRZmOeUxnWx2-IPVLIv1KjW0NkiO1NLyYa2WCd5NISX6GRLLRW_OI&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e72aec8017e1c18f31aef6f93dcce51c&oe=5DDD156E

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka