Dodaj do ulubionych

Londyńska polonia

09.08.19, 08:21
Do Ośrodka MonitorowaniabZachowań Rasistowskich dzwonią różne ciekawe osoby. Sporo gróźb i wyzwisk, fantazje seksualne o „ruchaniu w dupę” (homofobi mają jakąś fiksację analną), masa prawicowych filozofów uświadamiających, że władzę nad światem przejmują Żydzi (czyli my), albo geje (też my), albo lewacy (my, rzecz jasna). Czasem młodzież kończąca każdą wypowiedź „elo”. Trochę lingwistów eksperymentatorów udowadniających, że można zbudować długą wypowiedź z samych wulgaryzmów.
Dzisiaj zadzwoniła pani z Londynu. Egzaltowany sposób wysławiania sugerujący, że chciałaby być brana za przedstawicielkę inteligencji. Wnosząc po tembrze głosu - około 70-tki.

- Jakie wy macie źródła finansowania? Ja dzwonię z Londynu.

- Prywatne darowizny

- Acha, prywatne darowizny od pana Sorosa?

- Nie, od niego akurat nie. A przynajmniej nie podpisuje się swoim nazwiskiem, jeśli coś wpłaca.

- Czyli od sodomistów?

- Od kogo?

- Od sodomistów.

- A kto to jest?

- Ci, co od tyłu się biorą. I kochają inaczej, to są sodomiści według Biblii.

- Nie sprawdzamy jakie pozycje seksualne lubią nasi darczyńcy.

- Wie pan, ja trochę żyłam i jestem psychologiem i w ogóle mieszkam w Londynie, więc pan nie może mnie podejrzewać ani o hipokryzję, ani o brak wiedzy. I chciałam panu powiedzieć, że to Sodoma Gomora, a Kraków jest moim miastem. Moje geny z Krakowa nigdy nie wyjechały.

- Tylko pani po prostu wyjechała?

- Tak, musiałam, bo podobny drań do was na mnie donosił w stanie wojennym.

- I nazywa mnie pani draniem. Cóż, bardzo miło.

- Nie, mówię „podobny do was drań”, ja nie mówię, że dokładnie do pana.

- W jaki sposób podobny?

- No, w taki sposób, że jeżeli wy traktujecie arcybiskupa słowa w ten sposób, no to wy już nie możecie niżej upaść. I to mnie cieszy, wie pan? To mnie BARDZO cieszy.

- A mi się wydaje, że już niżej upaść to będzie trudno biskupowi.

- Nie, nie, nie, biskupowi nie będzie cięzko.

- Czyli twierdzi pani, że biskup da radę jeszcze niżej upaść...

- Nie, nie, nie, nie! Bo to... To jest walka złego z dobrem!

- Ma pani rację.

- Piękna z brzydotą. Jesteście tak brzydcy, jak tego nie można sobie nawet wyobrazić. Bo wie pan, człowiek normalny, kulturalny, a nie burak, który przyszedł na świat normalnie, NORMALNIE, a nie przez spermę gejów i z dupy lesbijek, albo surogatek. Ja panu mogę powiedzieć jak to wygląda, jak geje sobie przez surogatki fundują progeniturę, ja to obserwuję. Ja już mam tutaj jedna dorosłą, jednego takiego izraelskiego wypierdka mamuta. Proszę pana, o co wam chodzi, o co wam chodzi, wy nie umiecie zarobić na życie, tak? Boście jednej godziny uczciwie nie przepracowali.

- Do kogo pani się zwraca mówiąc per „wy”?

- Wy z tej organizacji, i wy z tych tęczowych, i wy z tych innych. Więc jak będziecie zdychać w bólach ogromnych, z adidasem wszędzie rozprzestrzenionym i inną zarazą, czego wam serdecznie życzę, no to wy sobie wtedy pomyślicie.

- Zdaje sobie pani sprawę z tego, że znieważanie kogoś jest karalne?

- Nie, to nie jest karalne, ja tylko pana uświadamiam.

- Owszem, jest. Dokładnie z art. 216 kodeksu karnego.

Rozłączyła się. Ale mamy jej numer, może oddzwonić?

Z netu

A pewnie, że oddzwońcie.
Edytor zaawansowany
  • 1zorro-bis 09.08.19, 08:29
    z Londynu? big_grin Hmmmmm...mieszka taka jedna w Londynie....big_grinbig_grinbig_grin

--
    A takie sobie cusik....big_grin
    www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
  • wscieklyuklad 09.08.19, 08:47
    I typowy mental psychologa emigranta, co to - co oczywiste- nie kuma różnicy między lotem HEAD wykorzystywanym do podróży zbiorowych z osobami do tego nieuprawnionymi, od lotów samolotami rejsowymi przysługującymi darmowo posłom.
    Oczywiście jestem za zniesieniem darmowych przelotów dla osłów samolotami rejsowymi, ale kumaty psychol-go jednak winien potrafić rozróżnić tak prościuteńkie różnice w statusie podróży i nie podniecać się swym dyletanctwem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka