Dodaj do ulubionych

Cos dla tepych PISiorow....

09.08.19, 08:38
...poczytajcie sobie barany...big_grinbig_grinbig_grin

Wyciekł tajny protokół z nocnej narady przy Nowogrodzkiej. O to jego skrócona wersja.
Kaczyński:
-Marek. Nie ma rady . Musisz złożyć dymisję .
Kuchciński:
- A dlaczego ja? Jak Szyszko wziął kopertę od córki leśniczego, nie podał w oświadczeniu majątkowym ,,stodoły " za pół bańki to nic mu nie zrobiliście.
Szyszko:
- A dlaczego mieli mi coś zrobić. Jak Maciarewicz przeputinował , przepraszam , jak przeputał miliony na komisję smoleńską miliony , jak wydał 2 mld złotych na jakieś WOT to coś mu się stało ?

Macierewicz:
- a dlaczego miało mi się coś stać jak Szydło przepieprzyła wszystkie wybory w Europarlamencie, poprzyznawała dziesiątki tysięcy zł. dla kolesiów i sobie, które mieli zwrócić na Caritas, a i tak nie zwrócili to jej coś zrobiliście?
Szydło:
- A co ja takiego zrobiłam. A Morawiecki jak zakombinował z ziemią pod Wrocławiem i inne takie rzeczy,ze strach się bać to co, notorycznie kłamał i kłamie i włos z głowy mu nie spadł.
Morawiecki:
- A dalej Wy mi tu ode mnie. A Prezes i jego dwie wieże ? A miliony na ochronę osobistą ?
Zapadła śmiertelna cisza. Po 3 minutach
Kaczyński:
- Dobra . jedziemy starym tekstem, który zawsze zadziałał. Szydło dajesz.
Szydło:
-Polska przez ostatnie 8 lat....

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
  • sorel.lina 09.08.19, 08:45
    To powyżej, to oczywiście żart! big_grin
    To poniżej też. big_grin

Zwiastun filmu Patryka Vegi, którego PiS chce zakazać. Warto przypomnieć: prawdziwa cnota krytyk się nie boi. (Chyba, że cnota jest udawana. smile

• sorel.lina 09.08.19, 09:02
    Hahahahahaha! big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Napisała posłanka Pawłowicz:

To NIE „Polacy chcą dymisji”, a zagraniczne SZCZUJNIE medialne w Polsce

- twierdzi pani polityk.

”Potrzebę” DYMISJI Marszałka, niepozostającej przecież w ŻADNEJ proporcji do realiów WBIJAJĄ w nasze głowy kłamliwe, lewackie, finansowane z zagranicy, walczące z POLSKĄ, POLAKAMI i POLSKOŚCIĄ - MEDIA. Szczując nas na władze polskie chcą, byśmy to MY, kierowani ich szczuciem SAMI SIEBIE zniszczyli!

- dopisała oburzona tym, co zadziało się właśnie w Polsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka