Dodaj do ulubionych

Jest nadzieja!

11.08.19, 09:43
CHTO TO JEZD TÓSK?
Muwiom, rze Tósk jezd wielgim i mondrym Karzóbem, chtury krztałci młodzierz. Ja ówarzam, rze jezd pszeciwnie. Bo pżez Tóska nie jezdem matóżystom, a na stódia mogłem pujźć dopiero dzienki premjerowi Matełóżkowi, chtury óniewarznił matóry, a szfagier Zenek muwił na hói mi stódia jak dochtorat z filozofi da mi sołtysowa z Bżestrza i bendzież stszenśliwy. Teras na wyborah bendem głosował tylko na mondre lódzie ot Marowieckiego i Kóhcińskiego, bo świencie wieżem kohanemu Kaczyńskiemu, chtury bohatersko walczy z rzydofskom Óniom Ełtopejskom. Dzienki premjerowi Matełóżkowi wjem rze za cztyry lata bendzie w Polsce cód powrzehny i koniec rzydofskiej Ónji Ełropejskiej, a ja ze szfagrem Zenkiem awansujemy. Szfagier Zenek na miejsce premjera, bo Morawiecki bendzie prezydentem razem z códownym Dudom, a ja bendem marrzałkiem sejmu z własnym samolotem odżótowym. Bendem czensto latał z rzonkom i bahorami do sfojej rodzinnej wsi pod Pszemyślem, bo szfagier Zenek zrobi pot smentażem lotnisko odżótowe. Wtedy nawet do odżótowca bendem mugł wzionć śfiniaka i krowem, czy baranów kilka, czy nawed konia z pługiem. Jórz mi na hói stódia, na hói mi 500 plós na 4 dziecka i po pińcet na karzdom krowem, rze nie wspomnem o śfiniach, na hói mi parlamend rzydofskiej Ónji Ełropejskiej i nie tżeba mi tysionc+ Kaczyńskiego. Jak popszem Dudem, Kaczyńskiego i Morawieckiego, bo to mondre lódzie som i bendom żondzić wietrznie ze szfagrem Zenkiem, a reszta to wermacht, zdradzieckie mordy i faszysty ot degola. Muj szfagier Zenek pżes Tóska żócił wojewucki szpital i rzeby żondził ministrami jak najdłórzej. Jezdem pewny, rze zasranej rzydofskiej Ónii Ełropejskiej nie bendzie, a bendzie u nas wyspa wolności nie tak jak w Ełropie oras wietrzna sówerenność! Tóska wyżócim do Merkel, do Frakfurta za koniusza, aby jej ogierom kręcił ogony. ÓDOSTEMPNIAJCIE!

Zgodnie z prozbom ódostempniam
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka