Dodaj do ulubionych

Jak z kukla Zyda....

15.08.19, 11:22
Media donoszą, że na imprezie wybierającej geja roku jeden z artystów zrobił performance polegający na poderżnięciu gardła kukle z twarzą abpa Jędraszewskiego.

To jest tak głupie, niebezpieczne, żenujące, wstrętne i obrzydliwe, że naprawdę słów mi brak. I mam nadzieję, że zainteresuje się tym prokuratura.

Jednocześnie chcę podkreślić, że wszystkie osoby, które napisały mi o tym, często właśnie osoby LGBT, mają takie samo zdanie.

I tu nie ma żadnego ale.

https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68938940_10157198523686590_444318352500850688_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQmz4nAdsZXoldjkKu7CbTCAwOSzyYAHeqsG4SdB14eevxhBOGPvdWQnM1vmFMr52Jk&_nc_ht=scontent.fbre1-1.fna&oh=6d246416c929c80290ce5da8da11f51c&oe=5E12A401

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
  • 1zorro-bis 15.08.19, 11:26
    https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68800639_932734587059951_529070267842953216_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQl9oXoya0m5l1qpYAm_kPu_FcjWRRI4R-dkYgBj5kaYEYOkePU2BB3Y9mSEpiqen8Q&_nc_ht=scontent.fbre1-1.fna&oh=84e36d05ed3398c1323607b741f7f2ce&oe=5DDDE4E6

--
  • 1agfa 15.08.19, 12:05
    1zorro-bis napisał(a):

> Media donoszą, że na imprezie wybierającej geja roku jeden z artystów zrobił pe
    > rformance polegający na poderżnięciu gardła kukle z twarzą abpa Jędraszewskiego
    > .
    >
    > To jest tak głupie, niebezpieczne, żenujące, wstrętne i obrzydliwe, że naprawdę
    > słów mi brak. I mam nadzieję, że zainteresuje się tym prokuratura.
    >
    > Jednocześnie chcę podkreślić, że wszystkie osoby, które napisały mi o tym, częs
    > to właśnie osoby LGBT, mają takie samo zdanie.
    >
    > I tu nie ma żadnego ale.

Oczywista oczywistość.
    Czyn artysty równie durny i haniebny, jak wieszanie konterfektów europosłów na szubienicy, co nie spotkało się z błyskawiczną reakcją systemu sprawiedliwości, jaka nastąpić winna z urzędu.Albo kretyn/ka ów artysta, albo prowokacja. Mając na uwadze serię przedziwnych zdarzeń jakie miały miejsce ostatnimi czasy (więzienne samobójstwa, systemowe zaangażowanie płatnych przeciwników - dotacje!), środowisko biorące udział w imprezie powinno samo dokładnie zbadać, odkryć, kto dokonał tego czynu na imitacji Jędraszewskiego. Oraz sprawę publicznie wyjaśnić we własnym tego środowiska interesie.

W przypadku imitacji Jędraszewskiego na pewno będzie nagłaśniana w nieskończoność, bo leży to w interesie rządzących, a dla nich tylko to się liczy.
    --
    "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
  • 1agfa 15.08.19, 12:07
    PS. Piszesz "...abpa Jędraszewskiego..."
    Ja poprzestaję na nazwisku.
    --
    "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
  • sorel.lina 15.08.19, 12:25
    A mnie irytuje i śmieszy modne ostatnio eufemistyczne, przewrotne i wykrętne sformułowanie, jakie pojawia się w tzw. przeprosinach, fałszywych, wymuszonych przez sądy albo przez interes polityczny: „przepraszam tych, którzy mogli się poczuć urażeni”. Tak np. „przepraszal” kłamca Kuchciński, a teraz tak samo „przeprasza” idiota z Drug Queen.
  • wscieklyuklad 15.08.19, 12:45
    Oczywiście jest to happening skandaliczny.
    Czarnuchy wydały natychmiastowe oświadczenie potępiające mowę/zachowania nienawiści.
    Też to potępiam.
    Tyle, ze katabasy nie tylko nie potępiły bełkotu jędraszewskie, ale słowami gądeckie, czy dec przyklasnęły nazywaniu ludziom odmiennych poglądach czy orientacji seksualnej zarazą.
    Bo katabasy uznają, iż to nie mowa nienawiści, lecz fakt niezaprzeczalny a adresaci w pełni nań zasługują.

Idiota zyskał tyle, że doszło do zbulwersowania wszelkiej maści faszystów i rasistów, którzy trwając w fazie plateau ómysłowego orgazmu i wzmozenia yntelektóalnego wyrazają krańcowe oburzenie.

Szanowna Pani Prezydent Dulkiewicz otrzymuje setki pogróżek - z zapowiedzią zamordowania włącznie. Niejakie gwiazda publicznie pochwaliło wzmożenie moralne wrogów Prezydent Dulkiewicz w podtekście zachęcając do podjęcia wobec Niej środków analogicznych jak wobec Prezydenta Adamowicza zamordowanego przez zwolennika tej mafii.
    Portrety europosłów wieszane na szubienicy nie wzmogły yntelektóalnie propisoniego bydełka.
    Pogróżki pod adresem Szanownego Pana Prezydenta Poznania - w treści identyczne jak te gdańskie - przeszły u tego bydła niezauważone.

Bydło zdaje się przechodzić z wyniosła pogardą wobec faktu, iż w wolskich więzieniach ( i nie tylko w nich) giną kolejni świadkowie przestępstw mafii.

Cóż faza plateau wyłącza logikę i sprawiedliwość osądu.
    Zbulwersowanie jest tu wyraźnie poddane selekcji.
    Na miarę sprawności muzgó.
  • 1zorro-bis 15.08.19, 13:03
    jak widac zdebilenie postepuje po obu stronach.....smirk

--
  • 1agfa 15.08.19, 13:56
    1zorro-bis napisał(a):

> jak widac zdebilenie postepuje po obu stronach.....smirk

Radykalizacja. Pogłębianie podziałów. Poddanie się wzniecanej przez rządzących atmosferze nienawiści, wskazywania wroga. Ci ludzie od LGBT stali się celem jako echo po "Klerze" i po "Nie mów nikomu". Przecież trzeba było zakryć afery pedofili kościelnych, licząc (niestety słusznie) na ciemnotę i głupotę ludności, głupotę hodowaną cierpliwie od setek lat.
    Do tego stopnia zaślepioną, że Jędraszewski, obrońca i przyjaciel Paetza etc, autor karygodnego przesłania, znalazł wśród nich poparcie i ochronę, to się w głowie nie mieści!
    Tym bardziej żal, że znalazł się kretyn, dający pretekst do nasilenia nagonki.
    Skądinąd, czy obecnie rządzącemu sojuszowi "tronu i ołtarza" potrzeba pretekstu?
    Nie znam środowiska LGBT, ale wiem że są ludźmi, którzy powinni mieć takie same prawa jak wszyscy. Bo są obywatelami Polski, kraju - jeszcze, choć coraz mniej - cywilizowanego.
    --
    Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości. DT
  • 1agfa 15.08.19, 13:39
    sorel.lina napisała:

> A mnie irytuje i śmieszy modne ostatnio eufemistyczne, przewrotne i wykrętne s
    > formułowanie, jakie pojawia się w tzw. przeprosinach, fałszywych, wymuszonych
    > przez sądy albo przez interes polityczny: „przepraszam tych, którzy mogli się p
    > oczuć urażeni”. Tak np. „przepraszal” kłamca Kuchciński, a teraz tak samo „prze
    > prasza” idiota z Drug Queen.

Krętactwo w każdym, przypadku!
    "Przepraszam tych, którzy mogli poczuć się urażeni", to nie są uczciwe przeprosiny. Stosowane dotąd nie tylko przez Kuchcińskiego, ale przez wielu innych jego towarzyszy, "dygnitarzy mianowanych", skazywanych wyrokiem przez Sądy, albo zmuszanych przez okoliczności lub szefostwo. Przeproszenie takie nie oznacza skruch, znamionuje tchórzostwo i brak poczucia winy i/albo zrozumienia sytuacji.

Przepraszam, zawiniłem głupotą, źle postąpiłem - to są prawdziwe, uczciwe przeprosiny.
    A jeśli aż Sąd musi nakazywać przeprosiny, tym gorzej świadczy to o winnym uczynienia postępku zasługującego na karę. To tzw. "chodzenie w zaparte", ostatnio popularne wśród rządzących.
    Przy okazji warto przypomnieć, że Najdroższy Poseł Wszech Czasów kilkakrotnie był skazywany za pomówienia i kłamstwa. Nie był osamotniony, w jego towarzystwie to zjawisko pospolite.
    --
    Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto Konstytucji, a na co dzień Konstytucję obchodzi. DT
  • 1agfa 15.08.19, 14:15
    https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68569916_453672758550254_1107939676460679168_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmnKMNV5PyLO1kLrNiI5QAhLTaDg4v66ISYOdn07jqOESKnsMWfCvpyz0c9eqfEu-k&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=fecf0f0edf0b0e5c8f02af640616a7b6&oe=5DD14328

polityczek.pl/uncategorised/11457-hoser-o-jedraszewskim-znakomity-nastepca-karola-wojtyly
    Towarzystwo wzajemnej adoracji, aŁtorytety.
    --
    "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
  • wscieklyuklad 15.08.19, 15:02
    Jestem Skrajnie Zbulwersowany!

natemat.pl/281569,grozi-smiercia-prezydentowi-poznania-wczesniej-zabil-matke-borusewicza?_ga=2.43558381.970830586.1565549819-1296576009.1549264859&fbclid=IwAR1P8BFBJRBg-dTc-iJFNgQBz2JOfPpcunrQ_0qK9UCLWY8HGI44idezupM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka