Dodaj do ulubionych

Mondryh głuf dysputy

29.09.19, 10:21
Mondre głowy z kręgów opozycji debatująnad zapaścią wolskich sużb specjalnych.
Zapaść ma wynikać z - jak twierdzi totalna opozycja złożona z żydolewackich świń oderwanych od koryta nie mogących się pogodzić z porażką wyborczą (zarówno przeszłą, jak i nadchodzącą wielkimi szagami) - z braku czujności sużb tychże w trakcie weryfikacji capo di tutti z Krasickiego 24 w K-kowie.
sużby mianowicie miałyby przeoczyć tak zeznania majątkowe oszusta finansowego, jak i powiązania tegoż z bandziorami małopolskimi.

O biedna naiwna opozycjo totalna!
Sużby doskonale wiedziały czym jest banaś. Doskonale znały nie tylko skalę przekrętów gdy chodzi o zaznanie dotyczące posiadanego majątku, oszustwa skarbowe oraz powiązanie z wolską mafią, ale też ŚWIADOMIE nie wykorzystywało tej wiedzy przeciw temu wielokrotnemu pisoniemu przestępcy.
Totalni nie wyciągnęli z minionych 4 lat ŻADNEGO wniosku.
pisonia mafia ma w dupie prawo a jeszcze głębiej w tejże, oburzenie totalsów w przyadku ujawnienia skali afer w szeregach bydła.
Wyniki wyborów są bowiem już z góry znane i nikt nie ma wątpliwości, iż niewiadomą jest jedynie skala zwycięstwa w sfałszowanych wyborach.
bydło nie może za ŻADNĄ cenę oddać wadzy, gdyż doskonale wie, iż czekałaby ją nie tylko
wywałka z zajmowanych stanowisk i utrata niebywałych dochodów, ale też setki procesów o prościutki do przewidzenia finale - wieloletnie przejście na utrzymanie ze strony podatnika - tym razem w niezmiernie zatłoczonych celach więziennych.
Nie ma możliwości utraty wadzy przez tę mafię.

Szkoda, że totalsi tego wciąż nie kumają.
Wszystkie wysiłki winno się było skoncentrować na rekrutację odpowiednio licznej grupy obserwatorów dozorujących nie sam przebieg głosowania, lecz procedurę LICZENIA GŁOSÓW, ze spisywaniem tej wartości. Winno to dotyczyć zwłaszcza prowincji, gdzie pisony dokonają największych przekrętów - tam przecież mieszka najwięcej Ciemnego Ludu a południe zdominowane jest przez wielbicieli zapomogi na koszt aktywnych zawodowo (nie bez powodu dramatycznie wzrosło tam spożycie alkoholu)
Nie zaapelowano też należycie do OBWE o nadzór nad przebiegiem wyborów.
Totalsi trzęsą się nad każdą perspektywą oskarżenia o "targowiczyzm".
Taakie obawy można żywić jedynie wobec tych, którzy posiadają minimum zasad moralnych.
Wobec bydła jedynie skuteczna może być metoda bata.
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 29.09.19, 11:02
  Podsumowując.
  Sużby doskonale wiedziały co zacz owo banaś. I właśnie dlatego windowano przestępcę na kolejne posadki. Takie bydlę jest bowiem w zupełności uzależnione od sużb i zbbbbbaaaafffcccy, więc dopuści się każdej podłości pod groźbą demaskacji i związanych z nią konsekwencji. To scenariusz dotyczący WSZYSTKICH stanowisk w Wolsce i stąd kolejne setki afer ujawnianych przez niezależne media i opozycyjnych posłów. Bydło bez jakichkolwiek kwalifikacji obejmuje naczelne stanowisk państwowe mając w życiorysie brudne sprawki
  i drżąc, by ich nie upubliczniono. Odreagowuje swe nieudacznictwo z przeszłości i frustracje z powodu braku awansu zawodowego - dziś napawa się zemstą na ludziach wartościowych, którzy wyprzedzili ich już dawno dzięki wysokim kwalifikacjom.
  W KRS pełno sendziuf skazanych dyscyplinarnie a jak już wiemy zaangażowanych w hejt wobec środowiska. Dziś chujowiny podnoszą larum nad idiotycznymi wystąpieniami Jachiry.
  Nad skurwysyństwem tych, którzy mieli stać na straży praworządności - ni mru, mru!

  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70743245_2393344670714603_477798168034017280_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_eui2=AeGM1I8akUXUf8Tj5wkc4kgxyUJZ4E8Ku0mGQGN94Dan4_OPzR10a25mcKN309dKitMol7736sg3ObNmdH9L1zxH-xaYVrd3QMKZFuVykGFcMQ&_nc_oc=AQnEORTnceB0WM2dZFXspNssFffNOKLqbVW8GOocnhqwuD9fA6Ejmvyx7It7s0ZenIw&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=993eb725b8126225e2de015df02c8e21&oe=5E329B08
 • wscieklyuklad 29.09.19, 11:05
  Oto przykład mentalności pisona.
  Gdy w kościele przemawia czarnieckie, ratlerek czy inny gnojek z tego środowiska - jest cacy!
  Gdy w kościele kazanie antybydlęce wygłasza ksiądz - jest bezwstydnym agitatorem.

  weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21463018,ksiadz-nazwal-kaczynskiego-lgarzem-wykorzystuje-kosciol-do.html?utm_source=facebook.com&fbclid=IwAR1AJ3E2_9mOEJyee6Ccp-VsO0S_1vbVYwPoVjz4ly9ujvVZYhI-S2DUp6o

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka