Dodaj do ulubionych

BRAWO GAZETA WYBORCZA! :)

04.10.19, 20:33

Przygotowaliśmy MILION egzemplarzy bezpłatnej 'Gazety Przedwyborczej' które od poniedziałku będziemy rozdawać na ulicach w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce. Wierzymy bowiem, że demokracja nie stoi przed wyborami na straconej pozycji, jeśli w najbliższych dniach wszyscy damy z siebie sto procent. Gazeta to 8-stronicowy raport, który bez owijania w bawełnę podsumowuje skandale, afery, zaniedbania i propagandę ostatnich 4 lat rządów.

- Poznaj prawdę, pomyśl i głosuj - napisał we wstępie do wydania Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'. Redaktorem prowadzącym wydanie jest Piotr Głuchowski.
Link do "Gazety" w formie PDF: static.im-g.pl/…/25272/m25272270,GAZETA-PRZEDWYBORC…


www.facebook.com/wyborcza/photos/a.125969573556/10157078607858557/?type=3&theater
--
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 04.10.19, 21:35
  Dobry wieczór Karen kwiat i Wszystkim : ) Pewnie, że BRAWO!!
  Poniżej także ciekawy link, choć ranking ma niestety wybór ograniczony tylko do dużych miast.
  Liczę, że GW się poprawi.
  Liczę, że sondaż/ranking obejmie również mniejsze okręgi wyborcze, podsumowujące zalety i wady dotychczasowych posłów, dając tym samym szansę dokonania oceny wyborcom z mniejszych miejscowości/okręgów.
  Można głosować i oceniać dotychczasową pracę posłów (lub leniuchowanie) w Sejmie.
  : )

  wyborcza.pl/7,75398,25268660,wybory-parlamentarne-2019-oceniamy-poslanki-i-poslow-ranking.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy
  --
  "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
 • k.karen 06.10.19, 09:37
  Cześć, Agfo smile smile


  --
 • wscieklyuklad 04.10.19, 21:36
  Emisariuszy czas nastał.
  W miastach?
  Bez sensu!
  W miastach każdy wie czym jest pisizm.
  Oddanie wiochy pisonom czyni ten nakład sił i środków bezsensownym.
 • k.karen 06.10.19, 09:38
  WU,
  GW twierdzi, że w miejscowościach, czyli niekoniecznie w miastach.


  --
 • sorel.lina 06.10.19, 09:58
  Z netu.

  „Prawdziwym problemem Polski są tzw. zwykli ludzie, którym nie przeszkadza ksiądz pedofil, sąsiad pijak i sadysta bijący żonę i dzieci, polityk załgany, głupi i marnotrawiący publiczne pieniądze, a przeszkadza mądrzejszy, kulturalny i bogatszy od niego dzięki ciężkiej pracy człowiek odnoszący sukces …" Realnych problemów PiS nie dostrzega...

  "Nie ma żadnej wizji państwa i narodu. Tkwi po uszy w XIX wieku. Nawet zmian klimatu chyba w ogóle nie dostrzega. A to jest najpoważniejsza obecnie sprawa. Kolejek do lekarzy specjalistów też nie widzi. Dzieci uczących się na drugą zmianę nie zauważa…"


  „Pan prezes Kaczyński proponuje wszystkim powrót do PRL-u, ale takiego PRL-u plus. Z uwzględnieniem i bardzo mocną rolą państwa jako takiego i instytucji podległych jednej osobie bądź sterowaniu ręcznemu”

  „Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość osiągnie większość konstytucyjną, to będzie to przebudowa państwa od podstaw takich, jakich jeszcze sobie niewiele osób wyobraża. Idzie gra o wszystko, a Jarosław Kaczyński powiedział: weźmiemy was wszystkich za twarz”
 • sorel.lina 06.10.19, 10:24
  Na tydzień przed wyborami w PiS narasta panika. Lęk przed przegraną jest coraz bardziej widoczny, bo z wewnętrznych sondaży wynika, że prodemokratyczna opozycja ma szansę mieć co najmniej tyle samo głosów co partia Kaczyńskiego z przystawkami. Mobilizacja wyborców opozycji jest też dużo większa niż tych popierających układ władzy.

  „Nerwowe ruchy PiS wynikają z tego, że z wewnętrznych sondaży wychodzi im, że opozycja może mieć tyle samo głosów” – ujawnił Władysław Teofil Bartoszewski. Bartoszewski kandyduje z listy PSL z Warszawy. Jest jedynką tego ugrupowania w stolicy.

  /źródło: wieści24/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka