Dodaj do ulubionych

trampek zaślinione!

04.10.19, 21:31
Wolska z zachwytu oszalała!
Katoprawactwo ukontentowania wyjące.
ratlerek ze szczyńscia pokraśniałe!
Duplomacja tak zewnętrzna, jak i wewnętrzna tryum fuj ąca!

WIZY zniesione!
Wreszcie Wolski Kuńta Kinte z Niewolnika Panem się staje!
Już wstydu na kolanach o wizę błagania wyzbyty!
Juże z Kolan powstały a z Dumnym Czołem Wzniesion!
Już nie tylko do Hjuzton, ale nawet do hamerykańskiej Warszawy bez przeszkód się uda.
Byznesy pootwiera. Krótkotrwałe wprawdzie, bo po dniach 90 ciu bilet zza pazuchy dobędzie i do Oyczyzny Umiłowanej pomknie nazad, by wieczorami zimowemi, długiemi Wnukom i Prawnukom o cudach dozrzanych prawić. Drwa w kominku strzelać będą łzy Rodaka tęsknoty skutecznie susząc. Dolara bezwizowiec zebranym ukaże, Waszyngtonem się publicznie pochwali, przywiezioną zza mórz pamiętkę na ścianie umocuje.
Wystałem! - zakrzyknie mit dyplomacji żydolewacko obalając.
Bo przecież on to - nie ratlerek - na Pańskim warował progu sąsiadów coby w kolejce z nim zapadli skrzykując. Byle mniej, niż 3 procent odrzutu, byle mniej! - modlitwa się Zbożna w kolejce długachnej niesła. I Bg sam - zbbbbaaaafffcccyyy ojciec - wysłuchał!
Dziesiątki tysięcy Bruk Warszawski wystawało o zaszczyt w Ślepia Namiestnika zabiegając, a stempla stosownego przybicie (po uprzednim z ponad stu dolców wyskoczeniu).
I jest, jest, jest!
Juże Konopnicka Panem Balcerem w Brazylii nam nie zaimponuje!
Juże Gombrowicz moźe se swój Transatlantyk w dupę wkładać!
Juźe Wolskość wreszcie we Świecie doceniona Należnie.
Wprawdzie na lotnisku w kraju Cze Jenów, jakiś przypadkowy żydolewak uznać może, że zniesiona wiza wizą zniesioną, ale Ziemi Hamerykańskiej nawiedzenia spragniony winien abratno na pokład Stalowego Ptaka wskoczyć i do Wolski spierdalać ze Szczyptą Powiewu Wolności i Demokracji w Płucach, bez Wielkiego Kanionu się napasienia Pięknem, bez do w Hjuzton Rakiety wniknięcia a Kosmosu Podboju.

Obóz Patryotyczny ( prawdziwi Wolacy) cieszy się bardziej, niż Apacz na widok Win Czestera Łyski libo ( już Gucio Marcinek przewidziało Wydarzenie Epokowe ono w swej o Łysku powieści!), że o Paciorkach Kolorowych nie wspomnę.

Podsumowanie:
Pan Balcer w Brazylii z lektur szkolnych wycofan być musi.
Ale Miłosierdzie gminy wciąż aktualnością kusi.
Dla Wolactwa o mentalności raba Niebo otworem stoi.
Jackowo do Wolski się palić wciąż nie będzie.
90 dni to wciąż jednak zbyt mało, by stąd się wynieść i przed demolką uciec.
No chyba, że do budowy muru między Meksykiem a trampkiem się zacięgniesz.
Wtedy szansę na pobyt stały zyskać możesz.
Za ryżu miskę niechby.
Bo przecież mur zawsze w postawie wyprostnej się stawia.
I z czołem ku Niebu wzniesionym.
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: trampek zaślinione! 04.10.19, 22:22
      – To dopełnienie formalne tego, co zostało zapowiedziane przez prezydenta Trumpa w czasie naszego ostatniego spotkania w Nowym Jorku. (...) Wiele lat nam to [zniesienie wiz – red.] obiecywano, wielu prezydentów o tym mówiło. Kiedy przeprowadziłem z prezydentem Trumpem długą rozmowę na ten temat, powiedział, że musimy to koniecznie załatwić – powiedział Andrzej Duda.

Ale wprowadzenie ruchu bezwizowego nie jest zasługą ani prezydenta Dudy, ani Donalda Trumpa. To wynik starań ambasady USA w Polsce, która zachęcała do składania podań o wizę, żeby obniżyć współczynnik odrzuconych wniosków, oraz samych Polaków, którzy zdecydowali się jej apelu posłuchać. Więcej na ten temat pisała na łamach naTemat.pl Katarzyna Zuchowicz.

Kiedy polecimy bez wizy do USA?
      Andrzej Duda unikał odpowiedzi na pytania dziennikarzy dotyczące konkretnego terminu zniesienia wiz dla Polaków. Twierdził, że zapewniano go podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych, że to kwestie techniczne, które nie powinny trwać długo.

– Najkrócej to 5 tygodni. Ale zdarzało się, że trwało to o wiele dłużej. Po cichu liczę, że dałoby radę to zrealizować jeszcze przed końcem roku – dodał na koniec konferencji prezydent Duda.

bidulek tak spragnione suckcessu.
      Źródła zbliżone do Białego Domu donosza, iż po wspomnianej rozmowie z ratlerkiem, trampek długo biło łbem o ściane Pokoju Owalnego i szlochając krzyczało: JA TEGO NIE ZNIOSĘ!

Rankiem przyszła chwila wstydliwej refleksji.
      Jak to ja tego nie zniosę?
      I zniosło!
      Wprawdzie tylko wizę B, ale każdy kolorowy paciorek przecież się liczy!
      Jest niczym gnacik dla psiaka. Choćby wizerunkowy gnacik już dawno ogołocony z mięsiwa.
      • 1agfa Re: trampek zaślinione! 04.10.19, 23:11
        Tak naprawdę jest kilka przyczyn:
        - Unia Europejska, która otwierając rynek pracy (najpierw UK) dla Polaków zmniejszyła liczbę poszukujących pracy (nazbyt często nielegalnie przedłużających pobyt) w USA,
        - tym samym nareszcie zbijając poziom odmów na wjazd i czarnej opinii, oraz zastosowania się amatorów podróży za Wielką Wodę do wezwań aby nie pozostawali nielegalnie,
        - na koniec Pani Georgette M., barwnego ptaka który zawitał w polskiej szarzyźnie i Jej zobowiązania, bo niewątpliwie brała udział w zabiegach.

Pytam co ma do nieskończonej jeszcze i wcale niepewnej w ostatecznym rozrachunku operacji "bezwizy" lokator Pałacu Namiestnikowskiego, z całym szacunkiem dla Pałacu?
        --
        "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
        • wscieklyuklad Re: trampek zaślinione! 05.10.19, 09:30
          trampek zaślinione śliną przeszczynśliwego ratlerka i Prawdziwych Wolaków,
          A my z Sorell aże ze szczynścia podskakujemy.
          W Krakówku przy ulicy Lubicz 21 stoi Biały Domek.
          To komisariat śródmiejskiej dzielnicy. Kilkadziesiąt metrów stąd było miejsce pracy mojego Taty.
          Ilekroć tamtędy przechodziłem ( to również fragment drogi na cmentarz Rakowicki), szlochałem z rozpaczy, iż nie dane mi będzie obejrzenie Białego Domu wuja Sama!
          I teraz Yes, yes,yes! Pojadę i obejrzę! I Sorell też pojedzie i obejrzy.
          Nasze dzieci już były i obejrzały. A nawet chciano je podkupić w ramach brejnizacji słabo wykształconego tamtejszego ludu ( poza naturalnie żydolewactwem ).

Oto krakowski Biały Domek

https://photos.wikimapia.org/p/00/01/11/25/55_big.jpg
          • 1agfa Re: trampek zaślinione! 05.10.19, 11:53
            Piękne! Opowieść o Białym Domku : )
            Mam podobnie (z dziećmi).
            Warto przypomnieć, że oni jako partia, NPWC i przejściowy lokator zawsze podpinają się pod cudze sukcesy, chwałę i sławę, a także pod sprawy dla Polaków najświętsze choć tragiczne, zawłaszczając je aby sobie robić reklamę lub akcje wyborcze (Katyń, Powstanie itd.).
            Tfu!!
            Tak samo w tym przypadku: żaba nogę podstawia, choć zasług 0.
            Proste - bo niezależność 0.
            https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71483775_2093812550719896_3368936106048356352_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnvRm0uj_oWkZzLtFXP1cTI-WQSaSpzAq5qlHG8W1Esb8-ncDGJBHLDwJv3ODTCyQo&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=d7f500b48face4f25fb0751b995439d3&oe=5E317E05
            --
            "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy" M.Thatcher.
            • 1agfa Re: trampek zaślinione! 05.10.19, 12:44

PS. Ciekawe co na oświadczenia trumpa powie Kongres? Trump nie jest władcą absolutnym, choć tak mu się zdaje. Ostatecznie i tak decyduje immigration.
              --
              Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto Konstytucji, a na co dzień Konstytucję obchodzi. DT
                  • sorel.lina Re: trampek zaślinione! 06.10.19, 10:17
                    sorel.lina napisała:

> Szczerze mówiąc, jest mi to obojętne. Chociaż mam w USA rodzinę (Filadelfia, Bo
                    > ston, Maine), raczej tam nie pojadę. Ameryka mnie jakoś nie kręci.

Moją córkę kręci! I to nawet bardzo. Lubi Stany i jeździ tam dość często, do rodziny, do znajomych, a także służbowo. A mnie pociągają kraje z nieco dłuższą historią. smile
                    De gustibus... itd. smile
                    • wscieklyuklad Re: trampek zaślinione! 08.10.19, 16:41
                      "Mitem jest, że obywatele krajów należących do Visa Waiver Program w ogóle nie muszą się starać przed wylotem o amerykańskie pozwolenie na przyjazd. Są oni zobowiązani wypełnić przez internet podanie ESTA o wstępne zezwolenie. Aplikacja ta niewiele różni się od podania wizowego, które muszą wypełniać Polacy", a to dopiero początek niemiłych niespodzianek które czekają na Nas po zniesieniu wiz...
                      Nie nazwał bym tego sukcesem Prezydenta i Rządu, a raczej "niedźwiedzią przysługą.

www.rp.pl/Analizy/307039879-Czy-naprawde-oplaci-sie-nam-zniesienie-wiz-do-Ameryki.html?fbclid=IwAR2DggUYpGK3w-npbewo0fQ3PgcaPKnmLwV1YHAR310kY-qMTm4NjtwrcYQ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka