Dodaj do ulubionych

Ja pierwiaszczę!

05.10.19, 12:10
Według zastępcy Ziobry nowa siedziba prokuratur w Sosnowcu powstała dzięki… modlitwie biskupa!.

zbyśZeroZ. i jego zastępca – prokurator swięczkowskie wzięli udział w otwarciu nowej siedziby prokuratur w Sosnowcu. Było uroczyste przecięcie wstęgi, oczywiście poświęcenie budynku przez miejscowego biskupa i okolicznościowe przemówienia.
Niewątpliwie kuriozalnie zabrzmiały słowa święczkowskie,, które stwierdziło, że ukończenie budynku w niespełna dwa lata to… efekt modlitwy oraz wsparcia moralnego biskupa Grzegorza Kaszaka! – „A ja głupia do remontu budowlańca szukam, zamiast dzwonić na plebanię” – skomentowała jedna z internautek.

Źródło koduj24.nazwiska i płeć opisanych zmieniłem ze względów formalnych.
Edytor zaawansowany
 • dunajec1 05.10.19, 14:04
  No i dzieja sie cuda? Dzieja, a jeszcze jakie sie beda dziadz.
 • 1agfa 05.10.19, 14:20
  Cześć : ) Czy mi się zdawało, czy człowiek oddelegowany przez partię na funkcję szefa Ministerstwa Zdrowia zawierzył zdrowie Polaków Niebiosom?
  Bo jeśli tak, to zaiste cuda wielkie nastąpią.
  I narzekać nie wolno, aby nie okazać się nihilistą: zamiast operacji - modlitwa, zamiast lekarstw (bezpłatne dla seniorów to lipa!) - modlitwa, zamiast zamykanych szpitali - pielgrzymka na klęczkach połączona z modlitwą.
  Na koniec, jak mawia niejakie sasiny, cudownie "pierdyknie".

  dunajec1 napisał:

  > No i dzieja sie cuda? Dzieja, a jeszcze jakie sie beda dziadz.
  --
  "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka