Dodaj do ulubionych

Sądny dzień Janielci, czyli

09.10.19, 20:50
w ptactwa obronie.

Merda obiegła bezczelna plotka jakoby w lewackim Halle plenilmsie neonazizm.
27 latek rzekomo zauroczony nazizmem, miał obrzucić staruszkę granatem-niewybuchem w pobliżu lokalnej synagogi i zdruzgotany fatalną jakością pocisku wyjął giwerę zza pazuchy i kropnął dwie osoby raniąc kilka innych.
By rozmyć problem, wypuszczono w świat tezę, iż atakującym, którego przeniesiono na łono Abrahama, był neofaszysta niemiecki od dawna zauroczony ideologią Hitlera ( nie jedyny mieszkaniec kraju niemieckojęzycznego)
Według mnie jest to ohydna lewacka propaganda uruchomiona przez Szanowną Panią Kanclerz Janielcie Merkel, by zrzucić winę na ideologię, która jak wiemy ma swe korzenie nie w Niemczech ale kaczystowskiej Wolsce!
Jest to brutalny atak polityczny na nasz Ukochany Kray i to na cztery dni przed Najważniejszymi Od 30 Lat Wyborami.

Uzasadnienie.

Atakujący wyposażony był w niewybuch. Nie ma możliwości by zdeklarowany faszysta/neonazista posiadał atrapę granatu. Ortodoksyjny faszysta zawsze posiada broń sprawną - niewybuch moe zakupić wyłącznie zadufany w sobie lewak.

Ale istnieje też potencjalnie zupełnie inne wytłumaczenie desperackiego czynu.
Oto dziś Żydźi (ale nie lewacy, chyba, że są to akurat żydolewacy, choć to należy odrzucić a priori, gdyż lewak z pewnością nie atakowałby zydolewaka) obchodzą Jon Kippur - Sąfny Dzień, gdy oczyszczają się ze swych okrucieństw wobec Cywilizowanego Świata poprzez ich zrzucenie na zwierzę ( najczęściej koguta/kurę), którym machają nad swą przepoconą w wyniku postu od mycia mycką.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa, można uznać, iż agresor w Halle miał w zamyśle uratowanie kilku kogucich istnień przed zgładzeniem ptactwa przez cwanego i okrutnego Żyda.
Możemy więc przypuścić, iż był to atak obrońcy zwierząt, ekologa, który chciał wyrazić protest przeciw mordowaniu niewinnych żyjątek przez nację znaną z porywania Wolskich Dzieciątek, by je przerobić na macę.

Nic nie da ubieranie zabitego napastnika w mundur Wehrmachtu.
Wiemy dobrze kto w taki mundur się ubierał.
Warto przypomnieć ten fakt na kilka dni przed wyborami!

W Niemczech nie ma neonazizmu, choćby wmawiały nam to dowolne media.
Niemcy są narodem rozsądnym.
A obrona zwierząt jest czynem słusznym.
Cel uświęca środki.
Jedyne co można zarzucić lewakowi a zarazem agresorowi to nikła skitecznożć środków zaczepnych.

PS.

Podobno strzelano też w Landsbergu. Brak szczegółowych informacji uniemożliwia mi komentarz. Wiele jednak wskazuję, że i tu do akcji wkroczyło lewactwo.
Jeśli atak nie miał związku z Jon Kippur, to można pokusić się o tezę, iż strzelał jakiś żydolewak.
Bo przecież nie faszysta.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka