Dodaj do ulubionych

Niemce ze strachu sfajdane

10.10.19, 20:27
para mużdżahedinów z pewną mużdżahedinką wymieniła oPinie na skrajnie niszowym forum GW.
Izrael milczy w sprawie zamachu w Halle z obawy przed... odcięciem kurka z niemiecką kasiorą (widać ubytek tkanki mózgowej pod wpływem nadmiaru wody ognistej)

Tymczasem natrafiono na manifest napastnika:

Halle. Napastnik dokumentował zamach.

Napastnik z Halle udokumentował plany zamachu i motyw działania. Przygotowywał atak na meczet lub lewicowe centrum.

Cel 27-letniego napastnika z Halle był jasny: chciał zamordować jak najwięcej Żydów (??? - vide cd). Plany te są udokumentowane w sieci na różnych skrajnie prawicowych forach. Bardzo prawdopodobne, że pochodzą od sprawcy, bo dokładnie przedstawiają broń i wyposażenie, które napastnik miał przy sobie w czasie zamachu – informuje portal Tagesschau.de. Dokumenty znalezione w internecie wskazują na pogardliwe nastawienie do ludzi i są zbieżne z wypowiedziami sprawcy z wideo, które zamieścił w sieci. 27-latek twierdzi, że bierze udział w wojnie rasowej, a jego celem jest zamordowanie jak najwięcej „antybiałych”, „najlepiej Żydów”.

W środę, 10 października, uzbrojony napastnik próbował wtargnąć do synagogi w Halle. Z okazji żydowskiego święta Jom Kippur przebywało w niej wielu wiernych. Mężczyzna nie zdołał jednak dostać się do środka. Sfrustrowany zastrzelił kobietę w pobliżu świątyni i nieco dalej – mężczyznę przed budką z kebabem.
Sprawca został zatrzymany. Dzisiaj (10.10.2019) prokuratura federalna w Karlsruhe chce wystąpić o nakaz aresztowania Stephana B. - Niemca podejrzanego o dokonanie zamachu.

Terror jak gra

Dokumenty znalezione w sieci pokazują, jak daleko posunęła się „grywalizacja” terroru – czytamy w „Tagesschau”. Na forach internetowych użytkownicy oceniają ataki i przyznają za nie punkty. Można nawet bić rekordy. Terror i przemoc są w tych kręgach traktowane niezwykle cynicznie, jakby chodziło tylko o grę. Ofiary są wyśmiewane, a nienawistne komentarze w stosunku do mniejszości i kobiet są częścią tej subkultury.

Zabójca z Halle przebywał na skrajnie prawicowych forach już od jakiegoś czasu, co potwierdzają dokumenty, które tam pozostawił. Prawicowy ekstremista wyznaczył cele ataku i obiecał sobie za to odpowiednie nagrody.

Na wideo zamieszczonym w sieci napastnik mówi także po angielsku, co sugeruje, że chciał dotrzeć do międzynarodowej publiczności. Po tym, jak nie udało mu się wtargnąć do synagogi, powtarzał, że poniósł porażkę.

Mężczyzna planował zamach na meczet lub lewicowe centrum. Ostatecznie wybrał jednak synagogę, bo – jak twierdził – Żydzi kontrolują rząd w Niemczech i dlatego musieli zostać zaatakowani. (a ze wspomnianego forum wynika, ze to Niemce sponsorują finansowo Żydków i ci nabrali wody w usta, żeby nie zdenerwować Wielkiegi Sponsora -haahhahahahaahah!)
Sprawca filmował atak „na żywo” i transmitował go za pośrednictwem platformy Twitch. Wideo zostało już zdjęte z sieci.

Na filmie 27-latek neguje Holokaust. O swoim motywie mówi, że feminizm prowadzi do mniejszej liczby urodzeń, dlatego ma miejsce masowa migracja, a za wszystkimi tymi problemami stoi „Żyd”. Odnosi się tym samym do innych skrajnie prawicowych zabójców (m.in. z Christchurch) i do teorii spiskowych łączących antysemityzm i rasizm z antyfeminizmem.


Co więc wedle Uczonych w Piśmie znaczy zatem milczenie Tel Awiwu?

Bidulki. Toż zamachowiec zaczerpnął swą mundrość z wolskich portali.
Ale mieszkaniec Dojcz Landu winno być chyba bardziej kumate.
Po prostu trzeba sięgnąć do bieżących informacji a kierować się nikłym rozumkiem.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka