11.10.19, 02:26
Glosujcie jak chcecie a wybrani zostana ci co trzeba?

Cos kolo tego jeden taki powiedzial, nie?
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 15:10
   Dziś słów parę bo z jednej strony jutro cisza wyborcza, a z drugiej jutro wyzbywamy do W-wy by zajrzeć na kilka godzin do Związku Literatów Polskich - szczęśliwie uroczystość rozdania literackich nagród zbiegła się z ciszą wyborczą, więc dla nas moment trafiony.

   Zatem jeszcze o wyborach.
   Dunajcu, wyniki wyborów są już od dawna ustalone, a cały problem zawiera się w tym, czy zbbbbbaaafffffffffccccca zdecydowało się przekroczyć prób wymagalny do zmiany naszej Konstytucji.
   Cyniczne i chamskie brednie wybelkotywane z mufnicy, sugerują, iż wariant przewagi bezwzględnej nie jest wykluczony, gdyż inaczej zbbbbaaaaffffccccca nie atakowałoby tyły grup społecznych. Nie ulega wątpliwości zachowanie wadzy, gdyż przegrana skutkowałaby wielką czystką urzędniczą i nieskończona liczbą procesów sądowych z wieloletnimi wyrokami skazującym - na to bydło dorwanie do koryta NIGDY nie pozwoli.
   Z drugiej strony pewnie to i dobrze, że rzondy pozostaną w rękach wandali i ich faszystowskich popleczników, gdyż kryzys światowy zbliża się wielkimi szagami a wtedy ciemniactwo głosujące na mafię dostanie po kieszeni,
   Dziś dostaje w postaci galopującej drożyzny - specjaliści oceniają, iż realna wartość pinćset plus to dziś nie więcej niż trzy stówy, w przyszłym roku ma być połowa tej kwoty, a pod koniec okresu dalszej demolki kraju liczba ma przyjąć wartość ujemną. A dodruk szmalcu niewiele da, bo scenariusz grecki jest coraz bardziej realny, tyle, że nikt nie stanie w obronie ani złotówki ani junty - jewropa pozwoli na krach i to będzie najlepsza kara dla ciemniactwa, któremu wisi zagarnianie każdej sfery życia przez pisonię,
   Dopiero pustka we własnym garze i brak perspektyw zawodowo społecznych,
   otworzy matołectwu oczy.

   Czystka sądowa jest zapowiedziana nawet w zgodzie z obecna Konstytucją, wobec czego wydaje się, iż wygrana będzie oscylować w okolicy 45 procent, by spokojnie władać bez koalicjanta. Tym lepiej, gdyż winowajca będzie wyraźnie określony i w przyszłości tym łatwiejszy do ukarania.
   A Ty głosujesz?
   • sorel.lina Re: Wybory 11.10.19, 15:26
    J. Kaczyński „obiecał”, że te osoby spośród elit kulturalnych, które krytykują jego rządy będą napiętnowane.

    Wodzowi czasem opada maska i wtedy ukazuje się jego prawdziwa twarz, to co naprawdę myśli o Polakach i co zamyśla im zrobić.
    Warto wziąć to pod uwagę wrzucając w niedzielę kartkę do urny.

    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72724826_2474681062596993_4535056332918620160_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQm7c40wEsazSYIfoo8p23voKPnVPCh2EsyMhWzpfQ91HL_FdfSWhpcJjU9AeCiKfOo&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=a4f78355d227d7db6f53c3fc2890df02&oe=5E357971
    • sorel.lina Re: Wybory 11.10.19, 16:04
     Piętnowanie ludzi za poglądy to wstęp do totalitaryzmu. W czasie II Wojny Światowej Niemcy wymyślili system opasek, który nosili naznaczeni przez nich ludzie. Dzisiaj Kaczyński wraca do tego pomysłu, mówiąc o piętnowaniu. Dlatego przed nami wszystkimi, przed ludźmi którzy znają historię, kochają wolność i nie chcą powrotu totalitaryzmu, wielkie zadanie. Przekonać każdego, żeby głosować przeciw PiS.

     Każdy głos na partię przeciwną PiS oddala od Polski widmo totalitaryzmu. Oddala widmo znakowania, piętnowania, stygmatyzowania. Mamy, jako społeczeństwo, dość tych podziałów. Mamy dość agresji w życiu publicznym.
     Dość dzielenia Polaków na swoich i wrogów, dość podburzania społeczeństwa, dość tej kampanii nienawiści i hejtu do ludzi o innych poglądach. Czas na pokój na tej ziemi.

     Kaczyński popełnił poważny błąd i doskonale o tym wie. To ten jeden most za daleko. Przekroczył granicę za którą jest piekło na ziemi. Dzisiaj trzeba głosować przeciwko temu diabelskiemu planowi zawładnięcia naszą Ojczyzną. Na PSL, Konfederację, PO, Lewicę – ale przeciw PiS.

     /wieści24/


     • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 18:07
      Premier w Grójeckim odwiedza sadowników – oni nic o tym nie wiedzą

      miedzyrzedami.pl/archiwa/1279?fbclid=IwAR3Iisw570f68fJU_D-mVrdngLyv5YaAFjWVRTdo5VwBqVH6iiq7FY3a7FU
       • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 18:17
        natemat.pl/287105,wyborcza-ujawnila-kim-jest-smok05-z-twittera-czy-to-legalne?fbclid=IwAR3B6gV0fvtJ6a31Z4py4G95UGjGC0ku3TAGs-OyJGmhDbb5i4fawt2sfEo

        No to na bruk z żoną i dwanaściorgiem dzieciątek!
          • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 18:28
           https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71561036_3124419004296066_7976072671777521664_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_eui2=AeHTMOM6YP0LcMXLJhvOJ1hSkL0ZHgM8rVWyY3OJO3NlRXpUgI92q4nXwoBR8RZppWjfvAZYbX8OHG_-UneFdpQoOGM4RD_zJCbz2OwNZchCqQ&_nc_oc=AQkjCXQf5dnmxa_5zc74BrL3mN8OV6byard59b3whs_NUzbDIQ9ox9ze_nkFNfymUvg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=c04e906cf94acb7663c791bc25d425c6&oe=5E3A9C7C


           Wygląda, że ktoś nieźle zrywał boki.

           poniżej objaśnienie tego cyrku.

           W Lublinie historia jak z Monty Pythona. Politycy PiS uroczyście otwierają nową część szpitala, na czele kandydat na posła. Przy przecinaniu wstęgi stelaże, do których ją przyczepiono, walą się na podłogę razem z całą dekoracją.
           A później otwarta z takim hukiem nowa część szpitala zostaje zamknięta, bo nie jest jeszcze przygotowana na przyjęcie pacjentów.

           lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,25295849,kampania-wyborcza-w-lublinie-raczej-konkurs-pieknosci-billboardy.html#a=338&c=143
       • dunajec1 Re: Wybory 11.10.19, 18:23
        Wiesz WU, nie glosuje , nie zaglosowalbym nawet gdyby mi papier przyniesli do domu, jak mam wybierac kogos komus?.
        Ale, jestem dalej zameldowany w kraju, dzieci rowniez , nawet niezyjacy syn tez pewnie jest na liscie wyborcow, czy przypadkiem ktos nie skresla te glosy? Moze ktos za nas to robi? I kto i jak "glosuje"?
        Ale co sie dziwic, jak w sejmie mozna na dwie rece glosowac to gdzie indziej nie mozna?
        Ot pytanie.
        • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 18:35
         I to jest uczciwa postawa Dunajcu. Ktoś, kto na codzień nie doświadcza konsekwencji decyzji w dowolnej (choćby najbardziej błahej) sprawie a zwłaszcza ktoś, kto od dziesięcioleci nie mieszka w Polsce powinien obserwować wybory a nie brać w nich udział.
         Jest wiele krajów na świecie odbierających prawo wyborcze uciekinierom z kraju.
         Jeśli ktoś mieszka na obczyźnie i nie wraca w rodzinne strony na stałe, jeśli nie płaci w kraju ojczystym podatków decydujących o budżecie a więc i paranoidalnym rozdawnictwie naszych własnych pieniędzy, to winien być pozbawiony praw wyborczych.

         Ale nawet te głosy "zdrajców" (jak ich nazwało słusznie ratlerek) niczego nie zmienią.
         pisony z przyczyn jak wyżej nie mogą przegrać wyborów, gdyż konsekwencje dla setek tysięcy popańszczyźnianych niewolników reżimu zostałoby bez środków do życia z perspektywą spędzenia wielu lat na koszt podatnika z wyżerką wszak lepszą niż ta szpitalna.

         Pozdrawiam.
           • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 19:40
            Powiem Ci też Dunajcu co będzie dalej.

            Na pierwszy ogień pójdą sądy - trzeba je ostatecznie zdemolować, by majowe wybory prezydenckie utrzymały ratlerka na stolcu. "Zgodnie z Konstytucją" dokona się reformy sądów (swoją drogą jakich mają matołów prawników/konstytucjonalistów, że wcześniej nie wpadli na ten kruczek) - wszyscy niepokorni zostaną postawieni przed perspektywą przeniesienia na niższy szczebel za niższe wynagrodzenie setki kilometrów od miejsca zamieszkania, lub odejściu na "emeryturę" w wysokości obecnego (wyższego) uposażenia.
            Sędziowie to też ludzie a dzisiejsza "dezercja" sędziego Łączkowskiego, który skazał cudownie przez ratlerka ułaskawionych przestępców to dowód, że nawet najtwardsze zasady moralne kruszą się w obliczu terroru i szykan (vide Turcja - w trakcie naszej opowieści z ostatniej podróży nawiążemy jeszcze do tego problemu).

            Marszałkiem Sejmu zostanie... kuchcińskie.

            Zostanie wprowadzony całkowity zakaz aborcji.

            Dojdzie do nacjonalizacji mediów - muszą jedynie wymyślić jak zamachnąć się na TVN (w rękach trampka!)

            Zostanie zniesione finansowanie usług specjalistycznych - przyznany zostanie niewielki ryczałt (stały) z nakazem przyjmowania "na wariata" i realizacji niewyobrażalnie wygórowanego limitu porad z alternatywą (w przypadku oporu/odmowy) likwidacji placówki lub "umownych" kar finansowych (lekarze spełnią fjuturystyczną wizję Min Hałsena o zapierdalaniu za miskę ryżu - w przypadku buntu podstawi się kilka osób z "prezentami" (łapówka!) wyłapie się niepokornych, poświęci im dziesiątki minut w TVPiS i uciszy w zarodku.

            Ocenzuruje się internet.

            Otworzy się już na ościerz furtkę wszelkim bandziorom z faszystami na czele (obejrzyj koniecznie najbliższy marsz "niepodległości" - przewiduję zwielokrotnioną skalę zdziczenia w porównaniu do ub. roku). Co w zamian?
            Gotowość do jak najbrutalniejszej pacyfikacji wszelkich oponentów - zwłaszcza ulicznych (tępienie old elit, budowa nowych)

            Tak będzie do światowego kryzysu ekonomicznego. Pozostaje pytanie czy gniew ludu spadnie wtedy na "wina" Tuska, czy bełty zbafffffffccccccyyyy, ratlerka, matołuszka i reszty tego bydła.
            • wscieklyuklad Re: Wybory 11.10.19, 19:44
             Podam Ci - już na zakończenie - jeszcze jeden przykład rzeczywistych nastrojów społecznych w grupie wiekowej, w której trudno oczekiwać dogłębnych analiz politycznych, zatem ów wynik wypływa nie z kociego pomrukiwania na kolanach debila, lecz z realiów życia tu i teraz.

             Wybory parlamentarne 2019. W zorganizowanych w III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach czwartkowych prawyborach najwięcej głosów zdobyło SLD (40,6 proc.) i Koalicja Obywatelska (30,3 proc.). Na PiS głosowało 7,3 proc. uczniów. Frekwencja wyniosła 73%.

             Podobnie było w głosowaniu młodzieży w Poznaniu.

             porównaj sobie te wyniki z exitus poolem w niedzielny wieczór.
             A wtedy pojmiesz w jakim żyjemy kraju.
                • sorel.lina Re: Wybory 11.10.19, 20:46
                 A tu Dunajcu wyniki wyborów we wrocławskiej (sic!) szkole:

                 Wyniki prawyborów w VIII liceum we Wrocławiu.
                 KO 40%, Lewica 33 %, Konfederacja 12 %, PiS 7%


                       • dunajec1 Re: Wybory 11.10.19, 23:31
                        No nie wiem co powiedziec, jakbym mial glosno myslec i tylko dla siebie i tak jak reszta poloni co to "curffa" glosuje na pisiorow, to im gorzej tam tym lepiej dla nas(tfu), jak sie bedziemy cieszyc kiedy "dular" bedzie po 10 czy wiecej zl, ale bedziemy "paniskami"nie to co teraz ze nie warto jechac bo za mala przebitka, a beda biedniejsi od nas i gorzej bedzie tam to mozemy powiedziec, dobrze ze wyjechalismy, dobrze im tak, Szlag by to trafil , przyszlo do tego ze trzeba sie wstydzic tego co sie tam robi, ech dlugo by pisac,ale cuda jednak bedziecie mieli, kosciol bedzie mial wzory na cuda oglaszanie, koncze bo mnie trzesie, ide cos robic, moze mi ulzy.
                        • 1zorro-bis Re: Wybory 12.10.19, 07:52
                         ja patrze na tego debila co sie smieje do czekoladowego "pistolecika" to mam odruch wymiotny....
                         Standardy wprowadzili w Polsce jak na bialorusi i jeszcze tumany sie ciesza. Cos takiego w Niemczech byloby nie do pymyslenia....No coz, bezmozgowa holota znowu - tak jak w latach 40-50tych - dorwala sie do wladzy....

                         --
                         A takie sobie cusik....big_grin
                         www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
                       • 1agfa Re: Wybory 13.10.19, 17:59
                        Z czekoladowego białego orła przynajmniej był pożytek: został ze smakiem spałaszowany przez rzeszę dzieciaków podczas poczęstunku dla wszystkich w pałacowych ogrodach. Jaki pożytek z tego czegoś w pudełku, poza uroczym uśmiechem tego-którego-imienia-nie-chcę-bo-jeszcze-nie-muszę-wymawiać?

                        sorel.lina napisała:

                        > Podarunek dla wodza od wiernych wyborców...
                        >
                        https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72625934_2449098618697244_23
85630410513055744_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQm0YqQ7kx-wTA5UKM01VZYajSph4CTxkwkN
BbcOvQe3cGzKREmjXr1RLPy1PCdioNQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=b46f45d2f879c4a623
2bc600cdfeedbb&oe=5E2D8220
                        --
                        Nie zniszczysz wolności, o którą mój dziadek walczył podczas dwóch wojen światowych. Pier..l się ty wylansowana gumowa zabawko do kąpieli(...) Hugh Grant
     • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 06:38
      Bydła co to zapomniało kilkanaście razy wypełnić prawidłowo oświadczenie majątkowe pojechało do Szykago agitować w trakcie CISZY WYBORCZEJ.
      Przyłapane na kolejnym przestępstwie orzekło, że CISZA WYBORCZA OBOWIĄZUJE NA TERENIE KRAJU!

      www.facebook.com/polishfreedomnet/videos/469957587063014/

      Mam nadzieję, iż o przestępstwie zostanie powiadomiona PKW oraz organa ścigania - w tym Sąd Najwyższy.
      A bydlę zostanie wreszcie pokazowo ukarane.

      • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 06:39
       Sobota 12 października. Tak wygląda przestrzeganie ciszy wyborczej w wykonaniu zwolenników "dobrej zmiany" w Chicago. Akcje ulotkowe bezpośrednio przed lokalami wyborczymi. Tutaj jedną taką scenkę udało się sfilmować.

       Głosowanie do Sejmu i Senatu poza granicami kraju odbywa się dzień wcześniej niż w Polsce.
       Na filmie:
       - minister-członek Rady Ministrów Michał Dworczyk
       - kandydatka do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości, okręg 19, nr na
       liście 12, Olga Semeniuk
       • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 07:57
        Cynizm i jawne, bezkarne łamanie prawa przez to bydło jest porażające.
        Dziwne, że wchodzący do lokalu wyborczego nie poinformowali o przestępstwie tej pary przewodniczącego lokalnej komisji wyborczej i nie zażądali usunięcia bandytów oraz udokumentowania i oddnotowania zaistniałego naruszenia prawa.
        To bezczelne babsko stwierdziło ze swadą - nie pan pierwszy nas fotografuje.
        Kandydatka hahahahahahahahahahahahahahaha. Przyszła, potencjalna tfurczyni prafa....
            • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 12:46
             Bo bydło czuje się zupełńie bezkarne!

             Stanęłam jak wryta. Plakatów było siedem. Przedstawiały twarz pana Schetyny i pani Kidawy-Błońskiej na czerwonym tle. U góry był napis: "ONI CHCĄ ZABRAĆ 500+". Krzyżyk wchodził już na twarz pana Schetyny. Zerwałam je wszystkie, choć mam słabe paznokcie - opowiada czytelniczka OKO.press. Policja potwierdza, że w Gidlach doszło do naruszenia ciszy wyborczej
             • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 12:48
              We wszystkich kościołach na wschodzie Polski łamana jest cisza wyborcza,księża wskazują żeby głosować na PiS,co to q.wa jest!

              Z netu


              Jak to co? Katoland!
              I co im Pan/Pani zrobi?
               • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 13:20
                Uwaga komisja w lokalu wyborczym nr 23 ul. Jesionowa w Łodzi (Szkoła Podstawowa 122) rozdaje karty do głosowanie bez pieczątek ! Głosy oddane na takich kartach są nieważne !

                Ale o co chodzi?
                Po 21.00 wrzucą już opieczętowane!
                 • wscieklyuklad Re: Wybory 13.10.19, 14:22
                  Ponieważ nie puszczają nowego wątku "tajemniczy moderatorzy" więc tutaj informacja dla bezmuzgofcuf z niszowego forum:

                  mamy być drugą Turcją?

                  no to njuz - zablokowano tam dostęp do forów społecznościowych.
                  A wedle bezmuzgofcuf w Wolsce to wykluczone!

                  www.dobreprogramy.pl/Turcja-bez-zachodniego-social-media.-Facebook-zablokowany-na-rozkaz-Erdogana,News,77224.html
                   • dunajec1 Re: Wybory 13.10.19, 14:59
                    Stawiam czapke gruszek przeciw orzechom ze "polonia" glosuje na pisiorkow.
                    "Nam jest (na wygnaniu) lepiej )to tam niech im bedzie gorzej...."
                    • 1agfa Re: Wybory 13.10.19, 18:56
                     dunajec1 napisał:

                     > Stawiam czapke gruszek przeciw orzechom ze "polonia" glosuje na pisiorkow.
                     > "Nam jest (na wygnaniu) lepiej )to tam niech im bedzie gorzej...."


                     Gorzka konstatacja, Dunajcu. Zaraz na myśl przychodzi tzw. Modlitwa Polaka z filmu "Dzień Świra" Marka Koterskiego. Tekst i scena głęboko uzasadnione, jakby były z życia wzięte (życzliwość codzienna jest rzadkością, panuje hipokryzja), a scena wprost genialna, w groteskowy acz bolesny sposób ukazująca kilka zjednoczonych, górujacych cech. Teraz taki film chyba by już nie powstał, a Marek Kondrat nie zagrałby roli życia. Film nadal żywy, nadal aktualny. Wybitny, ponadczasowy.
                     www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
                     --
                     "Nie masz gorszego tyrana, gdy z chama zrobić pana!"
                • 1agfa Re: Wybory 13.10.19, 18:12
                 Jesteśmy już po głosowaniu, z własnym długopisem! Sporo luda - ciekawe czy warszawiacy pobiją własny rekord frekwencji z poprzednich wyborów. Pogoda była piękna, sprzyjająca wycieczkom "na łono natury"; od dawna rozmyślam, dlaczego wybory w Polsce koniecznie muszą odbywać się w niedzielę?
                 Traadyyycjaaa? ; )

                 wscieklyuklad napisał:

                 > Uwaga komisja w lokalu wyborczym nr 23 ul. Jesionowa w Łodzi (Szkoła Podstawowa
                 > 122) rozdaje karty do głosowanie bez pieczątek ! Głosy oddane na takich kartac
                 > h są nieważne !
                 >
                 > Ale o co chodzi?
                 > Po 21.00 wrzucą już opieczętowane!


                 W moim punkcie wyborczym pieczątki na karcie były, co skrupulatnie sprawdziłem odbierając karty.
                 Mam nadzieje ze każdy błąd, każde uchybienie będzie zgłaszane, choć w ostatecznym rozrachunku i tak nic nie jest wiadome. Zaufanie - 0.
                 --
                 "Zrobili sobie z patriotyzmu zwyczajne przedsiębiorstwo, w którym piórem i językiem reklamują i powiększają większe i mniejsze czyny przez siebie dokonane, a nawet- co gorsza - dokonane przez innych". Wincenty Witos

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka