Dodaj do ulubionych

Literacki sukces WU

12.10.19, 21:43
Tegoroczny Konkurs Poetycko Prozatorski dla lekarzy i lekarzy dentystów rozstrzygnięty, nagrody wręczone, przyjęcie w Domu Literata, zakończone. Dzisiaj, tak, jak i w latach poprzednich, kameralna uroczystość była bardzo ciepła. I tak, jak w ubiegłych latach, jednym z laureatów był Wściekły. W tym roku był skromny, na konkurs wysłał tylko jedno opowiadanie, nie wysłał żadnego wiersza, zatem i nagroda była tylko jedna wink Bardzo się cieszę, kiedy WU wygrywa konkursy, i nie tylko rozpiera mnie duma, z jego sukcesów, ale też radość ze spotkania przyjaciół.
Gratuluję i dziękuję za cudowny dzień big_grin


Poniżej autorska składanka czytającego aktora, z fragmentów nagrodzonego opowiadania
Wybaczcie niedoumianej amatorce jakość filmiku wink

PS
Agfo, bardzo, bardzo dziękuję smile
Zdrówka wink


Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: Literacki sukces WU 13.10.19, 17:42
   To ja dziękuję : )
   Jubileusz!!
   Całość przeczytana, potem niektóre fragmenty po raz drugi, bo warto było powtórzyć. Antologia dołożona na półkę do poprzednich, aby było można zerknąć kiedy nastrój sprzyja. Brawo, gratulacje, ukłony : )
   --
   • wscieklyuklad Re: Literacki sukces WU 13.10.19, 18:51
    Wszystkim dziękuję za ciepłe słowa, a zwłaszcza Agfie. Najgorętsze buziaki dla Żony - jestem pod wrażeniem Waszej determinacji i życzę dużo, dużo zdrowia.
    Z Twojego postu Agfo wnioskuję, iż nowy Almanach z Warszawskiej Jesieni Poetyckiej dotarł jednak do Was. Był dostępny już po naszym pożegnaniu, ale Mirka porwała jeden egzemplarz jako prezent dla Ciebie.
    Także na miejscu i to od fachowców literackich usłyszałem wiele ciepłych słów na temat nie tylko ostatniego utworu - do dziś wspominają "Powrót Małego Księcia", który szczególnie zapadł w ich serca.
    Jest to oczywiście motywacja do dalszych prób literackich.
    Mam nadzieję, że za rok znów się spotkamy.
    • 1agfa Re: Literacki sukces WU 13.10.19, 19:15
     Niestety, nie. Antologia to nie Almanach, prawda? Jakoś się z Mirką skontaktuję, za czas niedługi. Podziękowanie : )
     Dzięki determinacji świat się kreci, i nie rozdziobują nas wszystkich kruki, wrony...
     Na pohybel kiedy ma się cel, kiedy tyle jest do przeczytania, do zobaczenia, do podziwiania, do wyobrażenia, na pohybel jakiejkolwiek rezygnacji.
     Obyśmy.
     --
     • 1agfa Re: Literacki sukces WU 14.10.19, 14:56
      WU napisał:
      (...)
      Także na miejscu i to od fachowców literackich usłyszałem wiele ciepłych słów na temat nie tylko ostatniego utworu - do dziś wspominają "Powrót Małego Księcia", który szczególnie zapadł w ich serca.
      (...)
      Nie inaczej, podzielam opinię o "Powrocie Małego Księcia"; rzecz to jest szczególnie ujmująca, ba! chwytająca za serce (przyznaję się do wzruszenia). Tym milej dzielić to wzruszenie z prawdziwymi fachowcami. Dziękuję.
      O Genesis kiedy indziej, jeśli możliwości pozwolą. Tyle powiem, że - być może niezamierzenie - budzi współczucie dla odbywającego karę. Jego wyobraźnia przykuwa uwagę, a myśli o reinkarnacji tworzą wspólnotę pragnienia.
      "Żyj chwilą"... hmmm...
      --
      Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto Konstytucji, a na co dzień Konstytucję obchodzi. DT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka