Dodaj do ulubionych

Po wyborasch.....

14.10.19, 08:15
Wkurwiłem się widząc tę bordową plamę w środku Europy. To wyspa ciemnoty, zacofania, głupoty. Jesteśmy narodem ciemniaków, który nie ma pojęcia o problemach współczesnego świata, takich jak demografia, migracja, medycyna.

Polacy dają pieniądze na msze o deszcz, o zdrowie, o życie wieczne. Święcą samochody, maszyny, budynki, jedzenie. Pielgrzymują do cudownych obrazów. Jeżdżą, chodzą pieszo, a nawet na kolanach. Wymachują krzyżami i feretronami. Opasują granice państwa różańcem. Wnoszą do kościołów faszystowskie sztandary. Wypisują i wykrzykują obelgi pod adresem tych, co myślą inaczej niż oni. Modlą się do Boga, żeby ich pozostawił takimi, jakimi ich stworzył: bez rozumu, bez wiedzy, bez świadomości, jaką daje współczesna nauka. Modlą się o to, by ich kraj pozostał skansenem przeszłości, aby był taki, jak w dziewiętnastym wieku, a może i w średniowieczu. Zupełnie jak niszczący własne państwa islamscy fundamentaliści.

Wkurwiłem się czytając europejski raport o dostępie do antykoncepcji. Najniższy poziom w Europie! W państwach rozwiniętych dostęp do antykoncepcji oceniany jest na poziomie 90 i 80 procent, w Polsce na poziomie trzydziestu kilku. Jesteśmy jedynym krajem w Europie, w którym ten wskaźnik nie osiąga poziomu 40 procent, a 30 przekracza ledwo ledwo.

Ale o co chodzi? - pytają niektórzy. Przecież prezerwatywy leżą przy kasie w każdym supermarkecie i na każdej stacji benzynowej. To prawda, ale antykoncepcja to nie tylko prezerwatywy, to przede wszystkim wiedza, uświadomienie dzieci i młodzieży, planowanie przez dorosłych życia własnego i życia własnej rodziny. To klimat, w jakim rozmawia się na ten temat. Nie tylko prywatnie, w rodzinie. Chodzi o klimat, w jakim przebiega debata publiczna, a ta w kwestii etyki seksualnej i kształtowania rodziny zdominowana jest u nas przez Kościół.

Polacy pozwalają sobie, żeby ksiądz czy biskup pouczał ich, jak mają żyć i myśleć. Nie naukowiec, nie światły polityk jest ich przywódcą, nie odważny artysta, tylko konserwatywny, niewykształcony klecha. Zupełnie jak w islamskich republikach.

Wkurwiłem się patrząc na tę mapę Europy i uświadamiając sobie po raz kolejny, że Polska jest wyspą ciemnoty, zacofania, głupoty.

Popatrzcie tylko na mapę. Na bordowo: Polska, na samym końcu. Następnie przez jedenaście i pół procenta nic i dopiero potem Rosja, Białoruś, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria i Słowacja. Rzeczywiście, przewodnictwo w Europie Wschodniej od morza do morza, a właściwie w Trójmorzu, jak chciał Kaczyński.

Polacy na każdym kroku dowodzą, że są narodem ciemniaków. Wybrali faszystów do władzy. Wierzą, że są kimś lepszym niż reszta świata. Paw narodów i papuga. Gdyby nie Unia, nadal by wylewali ścieki wprost do rzek, śmieci wywoziliby do lasu, a srać chodzili za chałupę.

Gardzą swoimi najlepszymi bohaterami, twórcami, politykami, jeśli ci nie popierają ich faszystowskiej władzy lub kiedykolwiek ośmielili się krytykować jej idee, nawet przed dziesiątkami, przed setkami lat. Usuwają ich z historii. W mediach i w szkole. Poeci, na których wierszach ich dzieci uczą się języka, ponoć zażydzają ich wspaniałą mowę, którą się słyszy na ulicy. Same przekleństwa na H, na K, na P. Te słowa zna już cały świat.

Mówią o sobie, że bronią Europy przed islamizacją, a tymczasem doprowadzili swój własny kraj do niespotykanej na naszym kontynencie klerykalizacji: w państwie, w szkołach, w szpitalach, w urzędach, w telewizji, w sztuce. Gdzie nie spojrzysz, tam ksiądz. W Polsce ksiądz jest głównym bohaterem co najmniej dwóch telewizyjnych oper mydlanych! Tylko Iran i Afganistan posunęły się dalej.

Pozwalają, by nauczyciele i pielęgniarki byli pariasami pracującymi za grosze. Żądają tego także i od lekarzy i od sędziów. Za karę, bo ich środowiska ośmieliły się przeciwstawić faszystowskiej władzy. Wierzą, że dobrobyt nie jest efektem pracy, przedsiębiorczości, pilności w szkole, wiedzy i wykształcenia, lecz że zależy od przyznawanych przez możnowładców hojną ręką zasiłków.

Doją Unię, dostają miliardy na autostrady, drogi, oczyszczalnie ścieków, uczelnie, szkoły i urzędy, na szkolenia, na rozwój zacofanych regionów, na dopłaty do rolnictwa, a mówią, że okradają ich brukselskie elity. Przed transformacją, którą nazywają zdradą elit i przed wejściem do Unii Europejskiej, które postrzegają jako utratę suwerenności, jeździli furmankami po dziurawych drogach, stali w kolejkach po ochłap mięsa, po cukier, papier toaletowy, meble. Po wszystko. Po trzydzieści lat czekali na przydział mieszkania w blokowisku z wielkiej płyty, a jak zdecydowali się sami zbudować dom, kradli z zakładów pracy cement, w teczkach wynosili cegły i gwoździe, na lewo kupowali piach, dachówki, pustaki, armaturę, a po znajomości - pralki i lodówki.

Kraj ich kwitnie co najmniej od piętnastu, dwudziestu lat, co widać na każdym kroku: w każdej wsi, miasteczku i metropolii, a oni powtarzają za demagogami, że Polska pogrąża się w ruinie.

Cały świat nas sobie wytyka palcami. Kiedyś byłem dumny z tego, że jestem Polakiem, dziś coraz częściej się tego wstydzę, musząc tłumaczyć swoim przyjaciołom z zagranicy, że nie wszyscy upadliśmy na głowę, a tylko połowa tego narodu.

Ale Polska to wciąż mój kraj. Jedyny! Nie dam więc sobie wmówić, że wierząc w naukę, w rozum, w pracę i wykształcenie, w nowoczesność i Europę, a protestując przeciwko rządom faszystów i cwaniaków, przeciwko kłamstwom i manipulacjom propagandy, przeciwko panoszeniu się religii i Kościoła, które w cywilizowanym świecie są już tylko reliktem przeszłości, jestem zdrajcą, jak oni by chcieli.

Nie dam sobie wmówić, że ja czy ktokolwiek z moich przyjaciół, nie jest prawdziwym Polakiem, z tego powodu, że jego dziadkowie czy pradziadkowie nosili żydowskie, niemieckie czy litewskie nazwisko.

Wierzę, że wkrótce bielmo ciemnoty i propagandy spadnie z oczu moim rodakom i że znów będziemy liderem rozsądku, pracowitości, wolności i demokracji. Że znów będziemy oddychać pełna piersią i mówić jak dawniej, że tutaj aż chce się żyć.

JERZY KRUK

https://scontent.fhaj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72177979_2449756305061101_7948735484111355904_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeEflp6DUqZRTas-VFf6DJ5-E-Uysi5GBX9u7gUTBlonOHbJ0KqWnNqUwF1Xyel5gjD3Yw46mqkW2wiTka7BRxJ_7iPrc5qGt6OnsOmeSkLIjw&_nc_oc=AQkgdWxjqiHYII0qisaLPIo8G4uLOgoMViXdOwu6z_kC8js2TG5bh_SXcbGVV-8WxdM&_nc_ht=scontent.fhaj1-1.fna&oh=dd38c5017286fdaac679fa042834515e&oe=5E289B93


--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Po wyborasch..... 14.10.19, 15:45
    CZŁONKOWIE KOMISJI WYBORCZYCH Z CAŁEGO KRAJU ALARMUJĄ

    Na tysiącach kart wyborcy mylnie stawiali krzyżyk na logo Koalicji Obywatelskiej zamiast w kartce po lewej stronie.

    Takie głosy są uważane za nieważne i odrzucane.

    Osoby przychodzące do lokali wyborczych były instruowane że mają postawić krzyżyk w kratce... obok nazwy ugrupowania na które chcą głosować. Wiele starszych osób mylilo się jednak i zaznaczało nieprawidłową kratkę.

    Członkowie komisji wyborczych informują, że ta pomyłka występuje tak często, iż w skali kraju mogła doprowadzić do utraty tysięcy głosów i w konsekwencji może być powodem zwycięstwa PiS.

    Pojawiają się pytania o to czy tak zaprojektowane karty wyborcze nie wprowadzały celowo w błąd wyborców i o to czy instrukcja która nakazywała postawienie krzyżyka w kratce przy nazwisku również nie wprowadzała osób głosujących w błąd
    • 1zorro-bis Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 06:43
     ...czyli holota PISuarowa w Niemczech w duzej mniejszosci! BRAWO! Holota zawsze zostanie holota!big_grin
     Tak głosowała Polonia w Niemczech:

     Koalicja Obywatelska 43,0 %
     PiS 24,1 %
     SLD 19,7 %
     Konfederacja 9,0 %
     PSL 4,2 %

     --
     A takie sobie cusik....big_grin
     www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
     • 1zorro-bis Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 06:53
      Adam Schwarz
      ·

      Stało się. Polska nieodwracalnie weszła na drogę budowy oligarchii partyjno-korporacyjnej, wedle wzoru dawno już wskazanego przez Jarosława Kaczyńskiego, to znaczy wzoru węgiersko-tureckiego. Z tej drogi nie będzie już można zawrócić bez rewolucji na miarę roku 1989. Naród polski, który tyle razy pokazał dzielność, nie zdołał przywiązać się do wartości zachodnich, a zwłaszcza do wartości konstytucyjno-demokratycznych. Za czasów II RP praktykował wolność polityczną przez lat siedem, w III RP przez lat niespełna trzydzieści. Kiedy podejmie następną próbę i jaka wówczas będzie demokracja, tego dziś nie wiemy. Tak czy inaczej dziś żegnamy piękną wolną Polskę, nasze ukochane wolne, acz zawsze niedomagające demokratyczne państwo prawa, które wywalczyła dla nas Solidarność, naszą dumę i chwałę. Okrywamy się hańbą i wstydem, bo odrzucamy to, co w nas dobre i piękne, na rzecz pychy, chciwości, płaskiej, krótkowzrocznej interesowności i podziwu dla autokracji, które ogarnęły serca większości Polaków

      --
      A takie sobie cusik....big_grin
      www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
       • sorel.lina Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 09:35
        https://external.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQCE0V7Gmy3Do5xs&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fwww.wprost.pl%2F_thumb%2F89%2F09%2Fab6c1a088d36e838748ce6ba4ecb.jpeg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQCBMc10UVY1YuZg

        W. Tyszkiewicz, przedsiębiorca i wieloletni prezydent Nowej Soli, który uzyskał mandat senatora startując z własnego komitetu, w ostrych słowach skomentował wyniki wyborów parlamentarnych.
        „Coś Ty narobiła, Polsko? Naród, który 30 lat temu zrzucił kajdany i zburzył Mur Berliński, teraz sam sobie te kajdany nałożył i się upodlił. Wolność, demokracja, Konstytucja...? Śmiechu warte. Puste slogany. Nic nieznaczące słowa. Liczy się żłób napełniany przez PiS, naszymi, nam zabranymi pieniędzmi. Iluzja trwa. Póki co brzuszki syte, ale niedługo zacznie w nich burczeć. Tylko już wtedy będzie ściana” – napisał na swoim profilu na Facebooku.

        W ocenie Tyszkiewicza „Kaczyński drugi raz zdobytej władzy nie odda do końca świata, swojego świata”. „Tak zabetonuje władzę, że żadna opozycja nawet nie piśnie, nawet jeśli naród za nią stanie murem. Kaczyński zapowiedział w Polsce Budapeszt, i tak się stało. Dotrzymał słowa” – podkreślił.

        Polityk poinformował, że udało mu się zdobyć mandat senatora, jednak nie wie, czy powinien się z tego powodu cieszyć. „W jakim otoczeniu przyjdzie mi żyć i pracować? Dyktatury? Spakowałem się i zgasiłem światło. Boli. Mogę tylko jedno obiecać wszystkim, którzy oddali na mnie głos i tym wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki: ja broni nie złożę. Jeśli demokracja i wolność będą demolowane, a będą, wejdę na barykady” – zapewnił.

        "Szkoda tylko, że oddane głosy na PiS nie są jawne. Każdy, kto zagłosował za dyktaturą, przeciw wolności i demokracji, każdy kto świadomie sprzedał się za parę złotych, powinien za jakiś czas spojrzeć w lustro, kiedy kurtyna fałszu opadnie, kiedy Kaczyński pokaże prawdziwe swoje oblicze, które ja znam. Wtedy pozostanie Wam tylko wstyd” – stwierdził nowy senator.
        • sorel.lina Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 10:11
         Wielcy przegrani "dobrej zmiany"

         Stanisław Piotrowicz, architekt deformy sądów. Prokurator stanu wojennego, członek PPZPR, a w mijającej kadencji szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, stał się twarzą zamachu PiS na sądownictwo.
         Stanisław Piotrowicz był krytykowany nie tylko za pracę przy niezgodnej z konstytucją reformie sądownictwa. Przypominano mu także komunistyczną przeszłość. W czasach PRL był prokuratorem. W stanie wojennym przygotował akt oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, któremu zarzucano kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.

         Piotrowicz brał też czynny udział w pracach nad ustawą o zaostrzaniu kar dla pedofilów . Tymczasem - jak zarzuca mu opozycja - jest odpowiedzialny za tuszowanie przestępstw pedofilskich księdza z Tylawy. Dotykanie miejsc intymnych dziewczynek miał tłumaczyć zdolnościami terapeutycznymi księdza.

         https://www.wprost.pl/_thumb/e4/37/b51fee3ab66a023ecfe8e7a1412a.jpeg


         Bernadeta Krynicka, z zawodu pielęgniarka. Tym bardziej szokowały jej wypowiedzi, w których wielokrotnie krytykowała niepełnosprawnych i ich opiekunów, gdy przez 40 dni prowadzili protest w budynku Sejmu. Protest nazwała „cyrkiem” oraz stwierdziła, że protestujący rodzice „siłą” przetrzymują swoje dzieci na korytarzach sejmowych.

         -(...) znalazłabym paragraf na tych rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie w takich warunkach niegodnych – mówiła posłanka w rozmowie z dziennikarzem TVN24.

         Zdjęcie, na którym uchwycili ją fotoreporterzy podczas protestu niepełnosprawnych, stało się symbolem pychy i ignorancji rządzących.

         To nie jedyne wpadki posłanki Krynickiej. Słynna stała się jej wypowiedź z okazji sejmowej debaty o nowelizacji ustawy o zawodzie fizjoterapeuty, w której zasugerowała, że fizjoterapeutów obowiązuje klauzula sumienia, więc mogą odmówić zabiegów u pacjentek z wkładką wewnątrzmaciczną.

         https://www.wprost.pl/_thumb/f8/56/fb8a22c7346a612a1aacf74094f1.jpeg


         Anna Sobecka, spikerka Radia Maryja, żarliwa rzeczniczka o.Rydzyka. To za jej sprawą do Torunia przeniesiono dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej. Sobecka była też jedną z osób stojącą za decyzją o przekazaniu 135 mln zł na budowę nowej siedziby Sądu Rejonowego w Toruniu.

         https://www.wprost.pl/_thumb/8d/30/bba34f85d656324a376fde98f7cd.jpeg


         Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych. W kampanii wyborczej zapowiadał dekoncentrację i repolonizację mediów oraz chwalił reformę TVP, dzięki której „media publiczne służą merytorycznej debacie”. Członek rady fundacji Instytut Imienia Lecha Kaczyńskiego, do której należy większość udziałów w spółce Srebrna.

         https://www.wprost.pl/_thumb/cf/b3/644b5f8853bcb11c7e0a1d7c8ece.jpeg


         Zbigniew Gryglas cztery lata temu wszedł do Sejmu jako poseł Nowoczesnej, teraz jako na kandydat PiS, rekomendowany przez Porozumienie Jarosława Gowina

         Były poseł zasłynął nie tylko z powodu zmiany barw politycznych. W 75. rocznicę powstania Narodowych Sił Zbrojnych wystąpił na mównicy sejmowej z biało-czerwoną opaską i napisem NSZ na ramieniu. Wywołało to falę nieprzychylnych komentarzy pod adresem posła, ponieważ działalność żołnierzy tej formacji budzi wśród historyków liczne kontrowersje.

         https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AAIM15F.img?h=450&w=799&m=6&q=60&o=f&l=f&x=2488&y=1553

         Jan Żaryn
         Miejsce w Senacie stracił historyk prof. dr hab. Jan Żaryn, który kandydował z warszawskiego okręgu nr 40. Zdobył 137 674 głosy, czyli o prawie 10 tys. mniej niż Jolanta Hibner z Koalicji Obywatelskiej.

         https://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201705/jan_zaryn.jpg?itok=89PHUPJx

         Małgorzata Zwiercan, uważana jest za zaufaną współpracowniczkę Kornela Morawieckiego, zasłynęła głosowaniem "na cztery ręce". Prokuratura postawiła jej zarzuty przekroczenia uprawnień poprzez skorzystanie z karty do głosowania innego posła i oddanie za niego głosu, grozi jej kara trzech lat więzienia.

         https://www.wprost.pl/_thumb/07/ca/d0a6cf8c578c7ce451e96114023b.jpeg

         Jan Duda, ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, kandydat na senatora, przegrał z J. Fedorowiczem (KO)

         http://polityczek.pl/images/Jan-Duda-yt-2.jpg
         • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 14:05
          To fajnie, bezsprzecznie cieszy ich przegrana. Nie wiem, czy nie była przypadkiem wkalkulowana w koszty (murzyn zrobił swoje...). Choć nie rozumiem, dlaczego w tytule "wielcy", bo nie widzę w nich żadnej wielkości, żadnych wielkich czynów, żadnej potęgi umysłu, niezależnej i pozytywnie dla wszystkich twórczej - bo na tym chyba polega wielkość?

          Chyba ze wielkość mierzy się poparciem toruńskiego biznesmena, to rzeczywiście - jest wielkość. Biznesu.
          --
          "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
          • sorel.lina Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 14:13
           1agfa napisał:

           > To fajnie, bezsprzecznie cieszy ich przegrana. Nie wiem, czy nie była przypadki
           > em wkalkulowana w koszty (murzyn zrobił swoje...). Choć nie rozumiem, dlaczego
           > w tytule "wielcy", bo nie widzę w nich żadnej wielkości, żadnych wielkich czynó
           > w, żadnej potęgi umysłu, niezależnej i pozytywnie dla wszystkich twórcz
           > ej - bo na tym chyba polega wielkość

           Wielcy, bo zliczyli największą przegraną. 🙂
           • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 14:23
            Chyba że tak : )

            sorel.lina napisała:
            (...)
            > Wielcy, bo zliczyli największą przegraną. 🙂

            Cieszy wygrana Pana Fedorowicza, nieustępliwego i dowcipnego przy tym (w sposób wysoce kulturalny) parlamentarzysty : ).
            --
            "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
            • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 15:06
             https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72572249_2628587793937528_3316728635376795648_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQm9A1K3zMOF-Wwkpyw3IpQL1UG5Tbwp83OzeOhLn30bEtnXhmetFady-xjYMuw3LFU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=09803199cfbbd1e6522443cf8732ded7&oe=5E2E2CCB

             Jeśli ktoś cieszył się ze zniknięcia sprzed oczu w życiu publicznym tego zjawiska, niech porzuci radość. Oświadczenie jw. oznacza, że nie z własnej woli osoba zrezygnowała z kandydowania. Ma dużo czasu. Nie mając innego zajęcia, będzie nas zaszczycać swoja mową potoczystą, wysublimowaną i wdzięczną, oraz równie uroczym widokiem. I po staremu może nas "wziąść" cholera.
             --
             "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
        • sorel.lina Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 10:26
         Jak to możliwe???!!!

         „PiS znał podział mandatów już rano? 12 godzin przed komunikatem PKW o podziale mandatów, na TT pokazał się taki wpis. Wyniki w 100% zgodne z ostatecznymi” – ujawnił jeden z internautów. A to nie koniec
         Kaczyński, który wystąpił na długo przed komunikatem PKW również podał te same liczby. Warto również przypomnieć, że wielu kandydatów PiS znało numer listy wyborczej.

         Skąd więc oni to wiedzieli?

         [i]„Oglądam przemówienie posła Kaczyńskiego. Wiecie ze to retransmisja na TVN? Oświadczenie zaczął Pan poseł o 20:15… a wiec przed podaniem przez PKW ilości mandatów… a w swoim oświadczeniu Pan poseł podał liczbę mandatów. Skąd wiedział??!” –[/i] napisał jeden z internautów.
         • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 14:10
          Z ich/jego strony wszystko jest możliwe. Wszystko nawet najgorsze, aby sprzyjało zamysłom.
          Po "posiedzeniu" w Sali Kolumnowej trudno o jakiekolwiek wątpliwości i o dobre mniemanie, dobrą wiarę.

          sorel.lina napisała:

          > Jak to możliwe???!!!
          >
          > „PiS znał podział mandatów już rano? 12 godzin przed komunikatem PKW o po
          > dziale mandatów, na TT pokazał się taki wpis. Wyniki w 100% zgodne z ostateczny
          > mi”
          – ujawnił jeden z internautów. A to nie koniec
          > – Kaczyński, który wystąpił na długo przed komunikatem PKW również podał te
          > same liczby. Warto również przypomnieć, że wielu kandydatów PiS znało numer lis
          > ty wyborczej.
          >

          > Skąd więc oni to wiedzieli?
          >
          > [i]„Oglądam przemówienie posła Kaczyńskiego. Wiecie ze to retransmisja na TV
          > N? Oświadczenie zaczął Pan poseł o 20:15… a wiec przed podaniem przez PKW ilośc
          > i mandatów… a w swoim oświadczeniu Pan poseł podał liczbę mandatów. Skąd wiedzi
          > ał??!”
          napisał jeden z internautów.[/i]
          --
          Musicie baczyć aby nie wyzyskiwali Waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć Kościoła i ambony. Wincenty Witos
          • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 15:46
           https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72339502_2629239927205648_6073969679448145920_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkKGvPfvfWAa0jSZR8MwvPQsbYSEdrOQIEqobdhhEW4jssANrrb7DrxDW1uVni-FVU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=fd6cdbbbba2ee3287c0764b506c63df7&oe=5E2EE217

           Ciekawostka, jak działa propaganda w stylu szachermacherowym, i to jak się okazuje porywa umysły "ciemnego ludu".

           A było podpisać ustawę antyprzemocową!! : D
           --
           "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
            • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 16:45
             https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72205944_1125707934301259_4204140261086855168_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQko6roFCcXE43Xv_sPCAjbYZzIZuc9QlOmywHCE7hdyTCJ_roc-37jSwywEmJr8Igw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=dde9e2b7e7b61b2cca8159500a9b087c&oe=5E32508A

             Tego nawet nie chce się komentować. Praca się nie opłaca.

             --
             Nie zniszczysz wolności, o którą mój dziadek walczył podczas dwóch wojen światowych. Pier..l się ty wylansowana gumowa zabawko do kąpieli(...) Hugh Grant
              • wscieklyuklad Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 17:04
               Pierwsze otrzymało rozkaz znalezienia jakiegokolwiek haka na dowolnego opozycjonistę, drugie rozkaz przekupienia dowolnego senatora drugiej strony do przejścia na stronę tabunu mafijnego za najlepszą z fuch w Spółce Skarbu Państwa.
               Jeśli sie nie uda zbbbbaaaffffccccca może odpalić na apopleksję.

               www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019/wiadomosci-wyborcze,474/zbigniew-ziobro-i-stanislaw-karczewski-w-siedzibie-pis-przy-nowogrodzkiej,977672.html
               • wscieklyuklad Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 18:21
                W trakcie kampanii wyborczej pokazywano także rozmowy z przypadkowymi przechodniami pytając o preferencje wyborcze.
                Pokazano m.in. niuśkę, które szczytowało chwaląc otrzymanie trzynastej jemerytury.
                Jaki to był wspaniały zastrzyk finanssowy - tokowało niuśka.

                Niuśka odbierze w połowie miesiaca kolejną jemeryture. I przeżyje szokul.
                Tyle, że już niewolniczo oddało głos na swych Panów Górnej Półki.

                ZUS obniżył emerytury i o tym nie poinformował! Emeryci w szoku
                Przez
                Pawel NCZ -
                14/10/2019

                nczas.com/2019/10/14/zus-obnizyl-emerytury-i-o-tym-nie-poinformowal-emeryci-w-szoku/?fbclid=IwAR2ZeKaweXhXu4uRYCAQZ-jl6b3H1xWpEBBq3IyrGWfAtm54RfLIpuofIT4

                Z artykułu wynika, iż odebrano dodatek dla osób represjonowanych.
                Zapewne źle się zbbbbbbaaaaaffffffccccccy kojarzyła ta nazwa. Teraz w Wolsce nie ma już osób represjonowanych przecież!
                • wscieklyuklad Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 18:25
                 Kolanko, a teraz jeszcze ból głowy, proszę Państwa ..

                 " Bo ostateczne wyniki są gorsze od spodziewanych. – Liczyliśmy, że pułapem, z którego się wybijemy w tych wyborach, będzie 45-proc. poparcie, a nawet nie doszliśmy do tego progu – tłumaczy polityk PiS.
                 – To jest największe zmartwienie prezesa PiS. Miał Senat na telefon, teraz senatorowie będą mogli blokować nasze ustawy nawet na kilka tygodni – mówi ważny polityk obozu władzy. – A jeśli opozycja dobrze poukłada się w Senacie, to jego marszałek zostanie liderem opozycji – i to z możliwością robienia własnej polityki zagranicznej.
                 Dodatkowo wskazują, że to Senat dzieli pieniądze dla środowisk polonijnych. W 2019 r. było to 100 mln zł. – To dla nas ważne. Wygraliśmy w USA, gdzie Polonia jest największa, i to my przenieśliśmy te środki z MSZ do Senatu, a teraz będzie je dzielić opozycja – złości się polityk PiS."
                 No tak, to z lekka tłumaczy dlaczego Wuc i NadPrezes minę miał jak przysłowiowy " srający kot na puszczy"...
                 Ale nie łączymy się w bólu, Wocu ...

                 z netu

                 zresztą mafia i tak by zdrajcom nie przyznała kasiory. W 2015 na mafię głosowało 72% jackowian, a teraz ledwie 52! Zdrajcy!
               • 1agfa Re: Po wyborasch..... 15.10.19, 18:35
                wscieklyuklad napisał:

                > Pierwsze otrzymało rozkaz znalezienia jakiegokolwiek haka na dowolnego opozycjo
                > nistę, drugie rozkaz przekupienia dowolnego senatora drugiej strony do przejści
                > a na stronę tabunu mafijnego za najlepszą z fuch w Spółce Skarbu Państwa.
                > Jeśli sie nie uda zbbbbaaaffffccccca może odpalić na apopleksję.

                >
                www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019/wiadomosci-wyborcze,474/zbigniew-ziobro-i-stanislaw-karczewski-w-siedzibie-pis-przy-nowogrodzkiej,977672.html
                Pierwszemu w takiej sprawie rozkazywać nie trzeba, sam o to z pewnością dba i to od dawna, już taki charakter z czego przez lata dał się poznać. Izba pamięci wypełniona tekami, własność NPWC też ma swoje znaczenie w ich miłym światku wzajemnego trzymania się na hakach.
                Drugi na pewno zabiegać będzie z oddaniem, mając do zaoferowania stołki we wszystkich przejętych dla partii ups...zrepolonizowanych firmach, SSP i innych atrakcyjnych miejscach zarobkowania dla bmw i złotych dzieci Pis ++. Miła bowiem jest własna skóra.
                Jest jeszcze specjalista od kontaktów z partiami, niejaki lipiński, znany sprzed lat z kaperowania pani Renaty Beger. Jakże sUszna i prawdziwa nazwa funkcji, kontakty z partiami!! : D
                Współpraca zaowocowała piosenką, na pewno jest gdzieś w internecie, zaczynała się: "czy chciałbyś wstąpić do piisuuuu..."czy jakoś tak.
                Teraz funkcjonują już inne metody, na wyższym poziomie bezczelności, bez ukrywania się.
                Tutaj pisałem o kałużach, zapomniałem o gryglasach, to takie coś co pasożytniczo porasta na dębach, chyba? ; )
                forum.gazeta.pl/forum/w,92813,168830367,168830367,Poszukujac_kaluz.html?p=168830367
                --
                "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
                • 1agfa Re: Po wyborasch..... 18.10.19, 19:22
                 (...)
                 > Teraz funkcjonują już inne metody, na wyższym poziomie bezczelności, bez ukrywa
                 > nia się.
                 > Tutaj pisałem o kałużach, zapomniałem o gryglasach, to takie coś co pasożytnicz
                 > o porasta na dębach, chyba? ; )


                 Chcę przeprosić galasy czyli tzw. jabłuszka dębowe, gdyż z powodu pomyłki nazwałem je gryglasami.
                 (są zdjęcia galasów w internecie, na pewno nie wyglądają tak jak kałuże i gryglasy).
                 --
                 "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka