Dodaj do ulubionych

Bezwzględna surowość ZOMOPiS

15.10.19, 14:46
Odebrałam list z Sądu Okręgowego w Częstochowie. Sąd utrzymał w mocy postanowienie Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ o umorzeniu śledztwa w sprawie zdarzeń na Jasnej Górze, kiedy to kibole grożąc nam śmiercią, spalili nasze banery. Przestępstwo z art.119 § 1kk, 288 § 1kk, 256 §1kk, 216 § 1kk, 217 § 1kk, 124 §1kw, wobec niewykrycia sprawców, zostało im darowane, bo zażalenie tak moje, jak i Agnieszki ich nie wskazało.
Dzisiaj ci, którzy ponoszą odpowiedzialność za to całe zdarzenie, zasiądą w ławach sejmowych. Za fizyczne czyny kiboli na Jasnej Górze, odpowiadają organizatorzy wydarzenia. To w ich obowiązku było tak je zorganizować, by nikomu nic nie zagrażało, by nikt nie został skrzywdzony tak czynem jak i słowem. Odpowiedzialnością obarczam też Ojców Paulinów, to działo się na ich terenie, dali na to przyzwolenie. To oni swoimi kazaniami zagrzewają nacjonalistów, którzy do „brudnej roboty” wykorzystują kiboli, a te pustaki cieszą się, że bezkarnie mogą kogoś, kogokolwiek pobić, zastraszyć, wyzywać. Na Jasnej Górze sponiewierali nas patrioci, a według słów z kazania, patriotą może być tylko nacjonalista, (czytaj – faszysta). Wielu kiboli jest nacjonalistami i dzisiaj mają swoich przedstawicieli w Sejmie, zatem poczują się jeszcze pewniej, co niechybnie pokażą już 11.11.

Ale dzisiaj tez odebrałam dobrą wiadomość. Mój zakaz wstępu na teren i do Sejmu minął, zatem odzyskawszy prawa obywatelskie, mam wielką potrzebę „zwiedzenia” Sejmu w czasie obrad i zrobię to niebawem.

z netu (informacja Mirki)

dziś rano na antenie RMF FM wysłuchałem relację zatrudnionego w tej stacji dziennikarza, który - by zweryfikować plotki o szerzącym się w tym mieście faszystowskim bezprawiu, udał się do Białegostoku.
Tamże w trakcie Marszu Równości , natrafił na (jak to określił) nabuzowanego testosteronem łysola (testosteron wedle słów autora audycji wyciekał młodzianowi ze wszystkich części ciała).
Naćpany hormonem wykrzykiwał w kierunku idących znane nam z podobnych wydarzeń w
dowolnej części Wolski pełen Patryotycznego Uniesienia przesiąknięty nie tylko katolicką miłością bliźnienia, lecz także pierwiastkiem Boga, Honoru i Oyczyzny wyraz WYPIERDALAJ!

Dziennikarz zwrócił się do stojących o wyciągnięcie ręki ZOMOPiSonów, którzy tak ochoczo łamią gnaty antyfaszystowskim kontrmanifestantom z pytaniem czemu nie interweniują, gdy przecież Jurek Owsiak, czy żona wiceprezydenta Poznania byli ciągani po sądach za słowo "Kurwa" czy też zwrot "jestem wkurwiona".
Dzielni chłopcy stwierdzili, że nie ma podstaw do interwencji i legitymowania chłoptasia.
Tenże, zorientowawszy się o jak najbardziej pokojowym (zgodnie z charakterem marszu zasadniczego) nastawieniem zomowców, zwrócił się do nich za pośrednictwem identycznego zwrotu.
Tego pałom było już za wiele. Zażądali dowodu osobistego od natestosterowanego bandziora.
Tenże odwrócił się na pięcie i oddalił.
pisony nie ścigały młodziaka.
Powód?
Miał jakieś dwa metry wzrostu.
Nikt nie lubi zbierać własnych zębów z bruku, albo leczyć wiele miesięcy skutków kopa glanem w jaja.
I niech to będzie dla Mirki stosowne objaśnienie bezpodstawności Jej rozczarowania.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka