Dodaj do ulubionych

Czeba z rzywymi naprzud iźć

15.10.19, 15:07
Więc idę i popieram!

oko.press/z-ostatniej-chwili-pis-popiera-ustawe-o-zakazie-edukacji-seksualnej-chca-nie-3-a-5-lat-wiezienia/?fbclid=IwAR0ZGh47_Cin8T3V-Xv-Ocz0_uvApamwfojobeZ9pl7EsYD6nts47KttY3A
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 15.10.19, 15:09
   Emeryci dostają niższe emerytury! Nikt o niczym nie wiedział. Rewolucja „po cichu”
   Przez
   Pawel NCZ -
   15/10/2019

   nczas.com/2019/10/15/emeryci-dostaja-nizsze-emerytury-nikt-o-niczym-nie-wiedzial-rewolucja-po-cichu/?fbclid=IwAR0IfVOQt12kXyzFdp3tE_Aft8bPWsLTNZaZGyF_LSRYJpCVsUdAiSZc9s8
   • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 15.10.19, 15:11
    z netu!

    "Opozycjonista z czasów PRL i członek kolegium IPN Krzysztof Wyszkowski obarcza prezesa TVP Jacka Kurskiego winą za to, że PiS w wyborach do Sejmu nie uzyskało większości konstytucyjnej. "Wzywam cię do złożenia dymisji" - napisał".
    "Krzysztof Wyszkowski, sympatyzujący z PiS opozycjonista z czasów PRL, liczył jednak na lepszy wynik. W niedzielę pisał na Twitterze: "Stawiam na 350 miejsc w Sejmie dla PiS. (...) Jacku Kurski - wybacz Przyjacielu, ale uważam, że jesteś współodpowiedzialny, obok np. podwyżki minimalnego wynagrodzenia, za brak większości konstytucyjnej, więc wzywam Cię do złożenia dymisji" .

    Zawsze miałem KW za tego, kim się tutaj objawił.
    • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 15.10.19, 15:12
     O to, to, to!

     Kaczyński musi odejść. Jego strategia okazała się kompletnie błędna.

     www.wiesci24.pl/2019/10/15/kaczynski-musi-odejsc-jego-strategia-okazala-sie-kompletnie-bledna/?fbclid=IwAR07pBo3bZmbE13Mwh6a_sOxxgfZHfl8sJqYdzbEhFn8-8pSB5I7yTyTUnU
         • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 15.10.19, 20:23
          Nazajutrz po wyborach Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wypowiedziała kontrakty na ślimaczące się budowy obwodnicy Wałcza i węzła autostradowego pod Szczecinem.

          Czyli wadza pokazała mieszkańcom Wał (cz)a?

          Czyli gest Kozakiewicza?
          O kurefka, a pisali gdzieś, że gest Kozakiewicza wadza pokazała opozycji!
                   • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 16.10.19, 17:56
                    Do czech razy sztuka.

                    Nie dojechał, proszę Państwa, bo ...suweren się "zbiesił" i nie wybrał.
                    A otwierał owa linie tak:

                    1."Na rozgrzebanej od 2017 r. linii PKP z Dworca Zachodniego do Grodziska Maz. wiceminister najpierw przywracał ruch pociągów przed wyborami samorządowymi rok temu.
                    2."Wiosną tego roku Andrzej Bittel zawitał z kandydatami PiS do europarlamentu na dworzec w Pruszkowie i przeciął wstęgę w wyremontowanym budynku.
                    3."W ostatni piątek ze spółki PKP Polskie Linie Kolejowe nadeszła informacja o wielokrotnie przekładanym otwarciu wiaduktu nad ul. Działkową w Pruszkowie. "To ważna inwestycja dla miasta i regionu. To jedno z bezkolizyjnych skrzyżowań, które powstają w obszarze aglomeracji warszawskiej" - ogłosił wiceminister."
                    Niestety, proszę Państwa ...
                    "Minął wyborczy weekend i od poniedziałku "w związku z pracami torowymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury, spółkę PKP PLK" Zarząd Transportu Miejskiego odwołał część kursów SKM-ki do Pruszkowa."
                    "Poza tym wiceminister doglądał budowy peronów na Powązkach, obwieścił "studium wykonalności" dodatkowych torów do Piaseczna z odnogą do Konstancina-Jeziorny, przetarg na przywrócenie ruchu PKP nad Zalew Zegrzyński, rozbudowę Dworca Gdańskiego. Co prawda w zubożonej wersji, bo na całość prac zabrakło pieniędzy, ale zawsze coś. Przy okazji Andrzej Bittel wytknął reporterowi "Stołecznej", że nie odnotował jego przemowy w Grodzisku Maz. podczas podpisania umowy na dofinansowanie drugiego toru dla WKD przez Unię Europejską. Minister kandydat żalił się, że tak się stara, a wciąż ma "niewiele cytowań".
                    Happy-end tym razem sie nie wydarzył, proszę Państwa, i ..."mandat posła odjechał naszemu specowi od kolei w siną dal".
                    • wscieklyuklad Re: Czeba z rzywymi naprzud iźć 16.10.19, 20:21
                     POLICJA ZATRZYMUJE MŁODE OSOBY KTÓRE PODCZAS DEMONSTRACJI CHODZIŁY PO ...PASACH
                     PiSlicja już po demonstracji, gdy większość ludzi się rozeszła i mundurowych było więcej niż zgromadzonych, zatrzymała kilka osob mi.ni 14-letnia dziewczynkę. Jej winą było że ....chodziła po pasach. Podczas demonstracji. Osaczyli ją kordonem siłowo odcięli od jej znajomych. Dziecko płakało trzęsąc się że strachu. Jej koleżanka, chyba też w tym wieku także plskała.
                     Wg Pislicji to tacy ludzie są teraz groźni, a nie Banaś ze swoimi bandytami.
                     Mundurowi zgarnęli także Sebastiana znanego aktywiste antyrządowego. Za to samo . Jego zabrali suką na komisariat bo do legitymowania się używał karty bibliotecznej a dwie osoby potwierdziły jego tożsamość. Wg policji to za mało. Wynieśli go więc do suki, Magda Ruda samotnie próbowala blokady pojazdu.

                     Policja przez całą demonstracje Strajku Kobiet nie chciała zamknac pasa ruchu na Wiejskiej choć było kilka tysięcy osób. Więc pod koniec młodzi weszli na pasy, po nich chodzili aż ruch się sam zamknął i tłum wszedł na ulicę.
                     #JesieńŚredniowiecza
                     #SilniRazem

                     www.facebook.com/1710198812/videos/10206908602349473/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka