Dodaj do ulubionych

Brawo dla tej posłanki!

15.10.19, 20:15
zbbbbbbbaaaafffffcccccca chyba nie wytrzyma minuty w ławach.

www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/679294762554415/
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Brawo dla tej posłanki! 15.10.19, 20:33
   Zauważyliście chmurki na niebie za Szanowną Panią Poseł Klaudią Jachirą?
   Wszystko wskazuje na to, że JPII siedzi na jednej z nich i trzyma kciuki za Klaudię, by ta zapobiegła uchwaleniu ustawki o zakazie edukacji seksualnej, bo w ten sposób może zmazać część winy za ukrywanie pedofili w sutannach.
   Uświadomione dzieciaki nie dadzą się molestować przez czarnuchów.
   A kiedy Klaudii się to jednak nie uda, JPII uda się na ciemną stronę Księżyca, by tam smucić się, że nie dość mocno zaciskał kciuki i pedofile w sutannach znów skrzywdzą niewinne dzieci.
   • wscieklyuklad Re: Brawo dla tej posłanki! 16.10.19, 16:51
    Klaudia Jachira pozywa Jana Pietrzaka za słowa w TVP Info o „wynajętej zdzirze” Nowo wybrana posłanka Platformy Obywatelskiej Klaudia Jachira poinformowała, że ma już przygotowany pozew przeciwko Janowi Pietrzakowi za nazwanie jej w TVP Info „wynajętą zdzirą ze szlamem w głowie”. - Teraz na spokojnie się tym zajmę i na pewno pociągnę do odpowiedzialności osoby, które opowiadały za te materiały - zapowiada.

    Czytaj więcej na: www.wirtualnemedia.pl/artykul/klaudia-jachira-pozywa-jana-pietrzaka-za-slowa-w-tvp-info-o-wynajetej-zdzirze?fbclid=IwAR2V9h20cQVDx8QhAOEfCFVJii8peISPLVvL-lcXHLcQtIaLxxh1AeLbW2U

    Tak trzymać. I rachoniątko posadzić obok na ławie oskarżonych, że nie przywołało świra do rozumu (znaczy się nie wiadomo do czego w tym przypadku, ale to rachoniątka nie usprawiedliwia)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka