Dodaj do ulubionych

Muszą jeszcze trochę poznosić tego debila

17.10.19, 16:53
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72618827_2119958358310052_341438436764286976_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkkgXNzWW2xo3gXn-61GAqNWpednxhLITAiLShqJ8vrP-W2CFa7BOSEu3JrDIzAwSo&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=2c666e158fbc4aaf9da42493aff29519&oe=5E185BD7

Mina pani tłumaczki języka włoskiego w Białym Domu, gdy Donald Trump nazwał Prezydenta Włoch Mr Mozarella (w rzeczywistości nazywa się on Sergio Mattarella) i zapewnił, że Włochy i USA są sojusznikami od czasów starożytnego Rzymu 😉

Faktycznie. Bratali się z Indiańcami!
jak by powiedział Adaś Miauczyński Ja pierdolę, kurwa!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Muszą jeszcze trochę poznosić tego debila 17.10.19, 20:01
      A ile będziemy musieli znosić tego debila? Wszystko zaleźy od racic zbysia ( kiedy wierzgnie)
      Ale tu akurat zbysia popieram, bo takiego debila w UE nie ma!

Jestem usatysfakcjonowany, że nasze postulaty, które podnosiliśmy zostały przyjęte. Zawsze chcieliśmy, żeby doszło do pewnej formy umowy. Kiedy Wielka Brytania zaproponowała nową umowę prowadziliśmy rozmowy na poziomie dyplomatycznym. Rozmawiałem z panią U. von der Leyen, z M. Barnierem, z B. Johnsonem parokrotnie, zachęcając do tego, żeby znalazł się kompromis – i widać wyraźnie, że gdzie jest rozmowa, tam jest też umowa. (…) A więc ogromny sukces polskiej dyplomacji. (...) . Chcielibyśmy, żeby Wielka Brytania pozostała w UE, ale szanujemy wolę Brytyjczyków. Dążymy, by nie było bezumownego brexitu a polskie interesy były zabezpieczone.

Reakcje internautów:
      "Jakie to żenujące. Trudno uwierzyć, że dorosły człowiek wypowiada takie infantylne słowa. Można by się śmiać, gdyby to nie był premier".
      "Przy tym człowieku pozbywam się wszelkich kompleksów. Takiego pi.....nia nie da się słuchać. Co on bierze i dlaczego tak dużo!".
      "Co by ta Europa zrobiła bez naszego ukochanego Premiera".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka