Dodaj do ulubionych

Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj!

21.10.19, 14:39
zbbbbaaaafffffcccccca nakazało ponowne przeliczenie głosów w wyborach do Senatu. liczyć będą wybrani przez zbysia "sędziowie".
Zatem Senat jest już praktycznie pisoni.

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że jedynym sposobem pozbawienia mafii władzy jest bunt uliczny?
Pisałem o tym od lat.
Żadne gadki-szmatki, żadne spotkania i namowy NIC NIE DADZĄ.
MAFIA NIGDY NIE ODDA WŁADZY W INNY SPOSÓB!
Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj! 26.10.19, 01:16
   wscieklyuklad napisał:

   > zbbbbaaaafffffcccccca nakazało ponowne przeliczenie głosów w wyborach do Senatu
   > . liczyć będą wybrani przez zbysia "sędziowie".
   > Zatem Senat jest już praktycznie pisoni.
   >
   > Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że jedynym sposobem pozbawienia mafii władzy jest
   > bunt uliczny?
   > Pisałem o tym od lat.
   > Żadne gadki-szmatki, żadne spotkania i namowy NIC NIE DADZĄ.
   > MAFIA NIGDY NIE ODDA WŁADZY W INNY SPOSÓB!


   Dlatego nie podobała mi się Solidarność Walcząca, ze w sposób jaskrawo sprzeczny z celem nadrzędnym, jakim było oszczędzanie polskiej krwi rozlanej w nadmiarze w czasie II WŚ, szczególnie przez inteligencję (strata niepowetowana do dzisiaj, co widać), nawoływała do starć zbrojnych, do rozwiązań siłowych. Bezbronną ludność wobec potęgi!! Dlatego też dotąd pochwalam mądrość prawdziwej Solidarności, jej ówczesnych przywódców i ustalenia Okrągłego Stołu. Pokojowe ustąpienie dokonane przez wówczas rządzących partyjnych... Kto tego nie rozumie i potępia (a są tacy wśród nawiedzonych prawicowców), ten jest idiotą, tępakiem, albo smarkaczem nieznającym i nierozumiejącym historii.
   Powoli ludzie będą się budzić, już wiadomo że nie będzie obiecanych ekstra fruktów, i że przyjdzie pora na spłacanie długu, długu olbrzymiego. Ta pora nie nadejdzie natychmiast, ale na tyle, aby odczuli ją nie tylko potomkowie wyznawców, lecz oni sami.
   Drukowanie pustego pieniądza tylko przyspieszy piękną katastrofę. Tak jest, to potrwa.

   Bohaterski (chapeau bas do samych stóp) znany nam grupowy opór uliczny jest sygnałem nieustannie drążącym beton władzy. To się dzieje. Być może przekształci się w opór większy, masowy, jeśli i kiedy poczynania skompromitowanych już doszczętnie obecnych dzierżycieli waadzy bezpośrednio dotkną te masy, na razie ogłuszone dźwiękiem szczekaczki publicznej i - pospołu - kościelnym współudziałem. Dla wielu z nich liczy się tylko kasa...nie rozumieją mechanizmów i wartości rządzących wolnym społeczeństwem w wolnym państwie.
   "...Edukacja, głupcze!..." Tego zabrakło.
   Trzeba czekać, niestety...i doczekać.
   --
   Musicie baczyć aby nie wyzyskiwali Waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć Kościoła i ambony. Wincenty Witos
   • 1agfa Re: Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj! 26.10.19, 01:18
    Na pewno trwają zakulisowe burze mózgów w pis, szukanie sposobów jak zwiększyć liczbę "swoich" nie tylko w Senacie (bardzo gorączkowo, nęcąc przysłowiową czapką, papką i stołkami rodzinnymi), ale i w Sejmie! W Sejmie!!
    Wszelkie głośne sprawy przykuwające uwagę społeczeństwa, pozwalają w ciszy (nocą rzecz jasna, już Szekspir opisał że najmroczniejsze rzeczy robi się nocą, by światło nie pokazało potworności) obmyślać co i jak zrobić, aby władzy nie oddać.
    Toż to jest porażka, przy wydanych miliardach na rozdawnictwo, na propagandę, na popieranie z ambon (tfu!!) - mandatów w Sejmie tyle samo, ile było uprzednio, no i ten Senat!!
    Wiadomo w pis i satelitach, że trzeba liczyć, liczyć, jak nie karty, to na tzw. cud..."cud wyborczy".
    Pokładam nadzieję w młodych, nowych, energicznych i bystrych parlamentarzystach. Oni nie dadzą się uśpić. Oni nie dadzą się zagadać.

    Znaleziono miejsce do przeliczania głosów : )

    www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/397239934496376/
    ; )
    Oczywiście koniecznie z dźwiękiem.
    --
    Nie zniszczysz wolności, o którą mój dziadek walczył podczas dwóch wojen światowych. Pier..l się ty wylansowana gumowa zabawko do kąpieli(...) Hugh Grant
    • 1agfa Re: Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj! 26.10.19, 02:24
     www.youtube.com/watch?v=0Rck3sNrf1E&feature=youtu.be
     To jest chyba lepszy link.
     Aczkolwiek nie wszystkie formy wyrazu artystycznego podobają mi się, to ten filmik, o liczeniu głosów, jest ok. !! : D
     Niejaki (wielo,wielopartyjny) Richard Henry Francis C. twierdzi, ze jest wyjątkowo wiele nieważnych głosów oddanych w ostatnich wyborach, co jest stwierdzoną nieprawdą. Oczywiście jest wiele mniej niż zwykle, ale podobne twierdzenie zgodne z linią partii jest kolejną wymówką, aby usprawiedliwić dziwne próby ponownego liczenia, jakich dotąd na tę skalę nie bywało.
     Słowo "dziwne" jest łagodnym słowem, ciśnie się kpiiip, piiip, piiiip....!!
     --
     "Nie masz gorszego tyrana, gdy z chama zrobić pana!"
     • 1agfa Re: Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj! 26.10.19, 02:57
      Lotna Brygada czynnie pomaga w liczeniu!! : D

      www.facebook.com/wolnemediapl/videos/665825053942601/
      --
      "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
       • wscieklyuklad Re: Huuurrrraaaa zbafcajew gieroj! 26.10.19, 08:57
        Wrzuta stulecia!
        zbbbbaaaaffffccccaaajjjjeeew gieroj nakazało sprawdzenie ważności głosów w 6 okręgach, a następnie zawęziło (zgodnie z założeniami wyjściowymi) weryfikację do dwóch, by stworzyć pozory demokracji. Bo skoro w czterech przypadkach protesty odrzucono, to znaczy że sużby działają prawidłowo i nie są podporządkowane JPZICH.
        W tych dwóch przypadkach zostanie stwierdzona najoczywistsza oczywistość - nieprawidłowe przeliczenie głosów. Pamiętamy zwłokę w oficjalnym ogłoszeniu listy nowo wybranych senatorów - powodem było "przedłużające" się liczenie głosów właśnie w okręgu wciąż kwalifikowanym do weryfikacji.

        Oczywiście prawdziwym powodem opóźnienia był szał zbbbbaaaffffcccccaaaajjjjeeeewwwwa gdy dowiedziało się, iż dupsko z tylca i traci Senat - liczono pewnie pięć razy od przodu do tyłu i wewte - teraz zapewne poprawione już puste karty wskażą właściwego moralnie a wstępnie skrzywdzonego pisona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka