Dodaj do ulubionych

Powstaje KORYTO SKARBU +....

01.11.19, 07:10
KORYTO SKARBU +...
(wersja poprawiona i uzupełniona)

"O powstaniu nowego resortu (Ministerstwo Skarbu) poinformował marszałek Senatu Stanisław Karczewski, pytany o ustalenia, które zapadły na środowym spotkaniu kierownictwa Zjednoczonej Prawicy. Potwierdził też, że kierować nim będzie Jacek Sasin. Marszałek Senatu zaznaczył, że środowe spotkanie przebiegało "we wspaniałej atmosferze wzajemnego pełnego zaufania". Koniec cytatu z wypowiedzi kanalii.

Jak czytam o "wspaniałej atmosferze wzajemnego pełnego zaufania i zrozumienia", to mi się czasy komuny przypominają i komentarze w "Dzienniku Telewizyjnym" po spotkaniu Gierka lub Jaroszewicza z Breżniewem albo Honeckerem... Pewnie teraz też były namiętne, "braterskie" pocałunki w usta.

Już oczami wyobraźni widzę, k... mać, tę wzajemna miłość i zrozumienie pomiędzy Cepem Morawieckim i Ziobrą lub Kamińskim...
Jak tylko karzeł dostanie wylewu, zawału lub choćby tylko zaniemoże, ci wielcy polityczni sprzymierzeńcy rzucą się sobie do gardeł jak wściekłe psy. I wszystkie chwyty w tej walce będą dozwolone. Kto wie, czy nie także zbrodnia... A materiały z "Pegasusa", taśmy z nagraniami i filmy kręcone z ukrycia będą latać w powietrzu jak liście na wietrze.

Co zaś do Ministerstwa Skarbu, to dopiero co PIS, przy wielkim szumie medialnym, je zlikwidowało! Ile milionów poszło wtedy na odprawy dla zwalnianych z pracy i na reorganizację stanowisk w ministerstwach, które przejęły kompetencje MS?!
Teraz reaktywują MS, bo po dobrym wyniku w wyborach "ziobrystów" i "gowinowców" trzeba im odpalić kilkaset intratnych posad i stołków, a przecież wszystkie najlepsze posady i stare stołki są od dawna zajęte przez PIS-dzielców! Swojakom nie będą zabierać, żeby dać nowym...
Więc za kilka miliardów z naszych podatków
ożywią starego trupa czyli Ministerstwo Skarbu i będą nam wmawiać,
że ten trup jest nam do czegoś potrzebny...
Tak jak po wypier... Szydłowej ze funkcji premiera stworzyli specjalnie dla niej stanowisko, do którego zapomnieli nawet przyPISać zakres obowiązków... Więc Szydłowa zaczynała swój "tydzień pracy" we wtorek w południe, a kończyła w czwartek w południe.
I tylko tych rozwalonych limuzyn szkoda...

Podobnie było z tą debilką klempą-krempą, która rzekomo odpowiadała za politykę rządu ws. emigrantów. Tylko jakoś żaden emigrant w Polsce na oczy nigdy jej nie widział! Ale co się nalatała po świecie, to jej nikt nie zabierze! Tylko po jaką cholerę leciała na nasz koszt do Tajlandii, Malezji i USA?! Czy stamtąd też ktoś do nas emigruje?

I tak samo będzie z nowym-starym Ministerstwem Skarbu...
Już sam fakt, że ministrem Skarbu będzie "ojciec chrzestny" SKOK-u Wołomin Sasin powoduje palpitacje serca! Człowiek, który od 3 lat powinien odsiadywać wyrok 10 lat więzienia! W jednej celi z senatorem Biereckim...
Nowy minister, 5 wiceministrów, 15 dyrektorów departamentów, 50 ich zastępców, kierownicy działów, ich zastępcy, eksperci, asystenci, specjaliści, zastępcy specjalistów, 20 limuzyn, 40 kierowców, 50 sekretarek...Czy kogoś pominąłem?
I to wszystko w kraju, w którym ostatnio brakuje pieniędzy i na leczenie dzieci chorych na raka, i na podwyżki dla nauczycieli, i na zniesienie powtórnego opodatkowania emerytur i na 100 innych potrzeb...

Dziękuję za uwagę.

Olga Mazur


--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka