Dodaj do ulubionych

Kłamstwo smoleńskie

03.11.19, 22:16
Czy i kiedy odpowiedzą za kłamstwa i fałszywe oskarżenia w sprawie katastrofy komunikacyjnej ci, którzy rozpętali nagonkę?
Poruszył mnie widok opustoszałego, zapomnianego nawet w Zaduszki miejsca katastrofy pod Smoleńskiem.
Zapomnianego przede wszystkim przez tych, którzy wokół katastrofy, przez lata, budowali swoją działalność polityczną. Ubliżający oponentom "bez żadnego trybu".

forum.gazeta.pl/forum/w,92813,168907559,168907559,Non_omnis_moriar.html?p=168917682
Katyń to nie tylko katyński lasek. Nie tylko Kozielsk. To symbol miejsc śmierci, obozów w Starobielsku, Ostaszkowie, Bykowni i innych. Symbol śmierci nieokreślonej dokładnie liczby ofiar, na pewno i co najmniej kilkunastu tysięcy oficerów, lekarzy, muzyków, nauczycieli, pisarzy, artystów. Polskiej inteligencji.
Ów symbol posłużył do niskich celów. Politycznych. Wyborczej kampanii. Jak się okazało po latach cynicznej nagonki, katastrofa samolotowa pod Smoleńskiem była zwyczajną katastrofą komunikacyjną...

wyborcza.pl/7,75968,25371547,pis-ujawnia-prawde-smolenska-nie-mamy-dowodow-na-zamach.html
Niestety, dostęp tylko dla prenumeratorów i nie mogę skopiować.
Ale są komentarze.
--
Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości. DT
Obserwuj wątek
    • 1agfa Re: Kłamstwo smoleńskie 04.11.19, 18:27
      www.wiesci24.pl/2019/11/04/co-dalej-z-wyznawcami-sakiewicza-karnowskich-i-gmyza-macierewicz-odcina-sie-od-zamachu-a-ciemny-lud-przestaje-kupowac-gazety-smolenskie/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork
      "...– Na temat zamachu się nie wypowiadałem – zapewniał w ubiegłym tygodniu Antoni Macierewicz. Tym samym były szef MON nie tylko ośmieszył swoich fanatycznych zwolenników, ale również wysadził budowany latami biznes smoleński, jaki rozkręciły wspierające PiS gazety. ..."
      (...)
      Według ostatnich danych ZKDP (za sierpień) „Gazeta Polska” Sakiewicza ma zaledwie 22 tys. sprzedaży ogółem, „Sieci” Karnowskich 39 tys., a „Do Rzeczy” 31 tys. Z kolei brukowiec „Gazeta Polska Codziennie” tylko 13 tys.
      (...)

https://pbs.twimg.com/media/EIcZ68vW4AIibG2?format=jpg&name=small

Pod linkiem można przeczytać smutne i współczujące wypowiedzi Radosława Sikorskiego i Wojciecha Sadurskiego: nie powstanie już arcydzieło Smoleńsk II ; )

(Pogrubienie fragmentu tekstu moje)
      --
      Nie zniszczysz wolności, o którą mój dziadek walczył podczas dwóch wojen światowych. Pier..l się ty wylansowana gumowa zabawko do kąpieli(...) Hugh Grant

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka