Dodaj do ulubionych

GRATULACJE, HARDY!!

08.11.19, 00:03
Za napisanie i opublikowanie książki "CZAS DOROSŁOŚCI", Z cyklu (jakże trafnie nazwanego) "Zza zasłony czasu" - bo tym właśnie jest. Odchylając tę zasłonę, pozwalasz zajrzeć nie tylko w dzieje własne i rodziny, ale przypominasz mnóstwo ciekawych zdarzeń, obejmujących całe społeczeństwo. Bo dzieją się dzieje wspomnień na tym właśnie tle. Ogólnym. Umiejętnie, z dużą dozą humoru sytuacyjnego, pokazując ich wzajemne powiązania, rozniecasz ciekawość. Zarazem przywołując własne - czytelnika - wspomnienia.
Przy tym jak to robisz, że nie jest to typowa lektura wspomnieniowa (wszystkie poprzednie książki równie żywe), ale lektura kipiąca prawdziwym życiem, z tempem i pełna jędrnych ciekawostek? Brawo.
Czytam, oczywiście, porzuciwszy dotąd czytaną książkę na rzecz "Czasu Dorosłości".
Fotografie, ciekawa rozświetlona okładka, dodatkowo zachęciły.
Trudno się nie uśmiechnąć a nawet zaśmiać, trudno nie wzruszyć się lub nie przejąć zdarzeniami spotykającymi młodego człowieka wchodzącego w wyczekiwaną, a jakże często zaskakującą niespodziankami i przygodami dorosłość!
Czytam o elektronach w wiaderku, czytam o przygotowaniach mistrzowskiej drużyny światowej klasy w siatkówce ("Kat" Wagner) i ślizgawce w hali, a ile jeszcze przede mną smakowitości!
: )
--
Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości. DT
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka