Dodaj do ulubionych

Hahahaha oto "dobra zmiana" w praktyce

14.11.19, 13:14--
Ulisses
Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Hahahaha oto "dobra zmiana" w praktyce 14.11.19, 16:27
   Dziesiątki głosów i publikacji w tej sprawie - Macierwicz nie powiedział wcozraj "ŚLUBUJĘ" a to - jak zapisano w regulamienie sEjmu - konieczne aby kogoś uznać za posła.
   Zresztą sam Macierewicz mówił o tym przed ślubowaniem wszytkich.
   Po czym sam nie wypowiedział tej kwestii nawet upomniany przez posła SZczerbę
   NIE ODPUSZCZAĆ!
   NIE DAROWAĆ!
   NIECH SZKODNIK IDZIE PRECZ!
   Opozycjo pompuj temat jak PiS robi to przy duperelach!
   • wscieklyuklad Re: Hahahaha oto "dobra zmiana" w praktyc 14.11.19, 16:30
    Tadeusz Kościński, nowy minister finansów, nie ma wykształcenia wyższego
    "Higher education" to nie to samo, co wykształcenie wyższe. Nie można więc powiedzieć, że Tadeusz Kościński, absolwent londyńskiego Salesian College, ma wykształcenie wyższe.

    Kolejny niedouk na stolcu.
    Banda dyletantów.
    • wscieklyuklad Re: Hahahaha oto "dobra zmiana" w praktyc 14.11.19, 16:31
     Posłowie Prawa i Sprawiedliwości podczas pierwszego posiedzenia Sejmu nie mieli ochoty słuchać o sprawach dla nich przykrych. Kiedy na mównicy pojawiła się posłanka KO Katarzyna Skowrońska aby zreferować temat zamykanych szpitali powiatowych, deputowani PiS gremialnie opuścili salę obrad. Nie zawiodła natomiast Lewica.


     Trwa dramat pacjentów w mniejszych miastach. Zamykane są kolejne placówki. Zamykane były oddziały w szpitalach w Wodzisławiu Śląskim, Opolu, Bielsko-Białej, Sanoku, Zakopanem, Cieszynie, Mrągowie czy Głubczycach. W niebezpieczeństwie znaleźli się najmłodsi mieszkańcy Barlinka – oddział dziecięcy został zawieszony do końca roku. Powodem są niedobory kadrowe. Lista deficytowych profesji jest długa: chirurdzy, interniści, anestezjolodzy czy pediatrzy.

     Wczoraj, tuż po tym jak deputowani wybrali składy osobowe komisji stałych i sekretarzy Sejmu, głos zabrała posłanka Koalicji Obywatelskiej, Katarzyna Skowrońska, omawiając problem degrengolady służby zdrowia na przykładzie szpitali. Posłów PiS jej przemówienie nie interesowało, niemal wszyscy zrobili sobie czas wolny, ignorując zupełnie referat na temat zjawiska, do którego walnie przyczyniły się rządy ich ugrupowania.

     Na sali pozostali natomiast członkowie i członkinie klubu Lewicy. Nowa przewodnicząca sejmowej komisji polityki społecznej, Magdalena Biejat podkreśliła, że to „z szacunku dla koleżanki, dla wyborców, do własnej pracy”.

     – Wczoraj wszyscy, od prawa do lewa, zarzekali się, że ten Sejm będzie inny. Że będą pracować sumiennie i konstruktywnie. Mam nadzieję, że ta scena to dowód na to, że stare nawyki trudno jest wykorzenić, a nie na to, że wczorajsze obietnice kompletnie nic nie znaczyły – zaznaczyła posłanka Lewicy.
   • wscieklyuklad Re: Hahahaha oto "dobra zmiana" w praktyc 14.11.19, 17:51
    „Wszystko się we mnie gotuje kiedy głupkowaty Radosław Fogiel mówi w TVN24, że „zamykanie zakładów pracy i bezrobocie były ceną za okrągły stół”. Czy naprawdę trzeba zapraszać człowieka, który nie potrafi skojarzyć bankructwa komunistycznej gospodarki z następstwami tego zjawiska.” – tak jeden z internautów skomentował wypowiedź rzecznika PiS w jednej z telewizji.

    Trudno, by człowiek, który urodził się w 1982 roku pamiętał sytuację Polski w tym czasie. Powinien jednak się nieco dokształcić, co słusznie zauważa internauta. Polska gospodarka była w czasie transformacji w katastrofalnym stanie, szalała inflacja a państwowe zakłady nie były w stanie już normalnie funkcjonować.
    „Bo jedyną umiejętnością tej pisowskiej bandy tępych aparatczyków jest słowotok w podlizywaniu się wierchuszce partyjnej, od której zależy ich egzystencja, bo na normalnym konkurencyjnym rynku pracy, ze swą ignorancją, mogliby być ew. wózkowymi…” – dodała inna osoba.

    Warto jednak, by przypomniał sobie podstawowe fakty z historii a nie opowiadał bzdury, które każdy świadomy i wykształcony człowiek odrzuca. Fogiel pochodzi z Radomia a swoje działanie w Pis rozpoczynał od współpracy z Markiem Suskim. I chociaż go to nie tłumaczy z niewiedzy, to jednak trochę wyjaśnia…

    Twitter

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka