Dodaj do ulubionych

O tym jak pisie "specjalisty"

14.11.19, 13:20
sami na siebie petlę ukręcili. Od samego początku twierdziłem, że to miernoty i durnie, którzy w końcu zaczną sie przewracać o własne nogi zahaczając :-0:
"PAWŁOWICZ I PIOTROWICZ UCHWALILI PRZEPISY KTÓRE ZABRANIAJĄ IM ZASIADANIA W TRYBUNALE KONSTYTUCYJNYM

Kolejny dowód niekompetencji i dyletanctwa polityków PiS.Zgodnie z przepisami, za których uchwaleniem głosowali Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz, sędziowie Trybunału Konstytucyjnego muszą przejść w stan spoczynku w dniu ukończenia 65. roku życia. Krystyna Pawłowicz 67 lat skończyła w kwietniu tego roku, Stanisław Piotrowicz 67. urodziny obchodził w lipcu, a Elżbieta Chojna-Duch ma lat 71.
Krystyna Pawłowicz jeszcze w 2017 roku sama udowodniła, że nie powinna pełnić proponowanej jej funkcji. Mówiła wtedy, że zapoznała się z ekspertyzami medycznymi uzasadniającymi, że po ukończeniu 65. roku życia człowiek powinien przejść na emeryturę... ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Kiedy Bronisław Komorowski postulował, by przedłużyć okres pracy sędziów do 72. roku życia, także mówiła o ekspertyzach: "Większość z nich mówiła, że jest to wiek, w którym mamy do czynienia z osobami starszymi".
Już od 2015 autorytety prawnicze i opozycja ostrzegali polityków PiS, że niekonstytucyjne przepisy, które uchwalają któregś dnia zostaną wykorzystane przeciw nim.
Wspaniały przykład krótkowzroczności !"


--
Ulisses
Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: O tym jak pisie "specjalisty" 14.11.19, 17:05
   O ile się nie mylę, bydło już wcześniej wycofało się z tej wycelowanej w doświadczonych sędziów ustawki.
   Niedawny werdykt TSUE w tej kwestii stwierdzający, iż taka decyzja mafii była niezgodna z prawem unijnym została przez przydupasów zbbbaaaaffffccccaaaajjjjeeeeewwwwa uznana za "historyczny", gdyż tyczący sprawy, którą już zmodyfikowano.
   Jednak werdykt TSUE to furtka do dochodzenia odszkodowań wraz z odsetkami od pisoniego motłochu przez wywalonych z zawodu przedwcześnie sędziów.
   Zatem kandydowanie pisonich komuchów do TK nie jest sprzeczne z obecnie obowiązującym w tej kwestii prawem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka