Dodaj do ulubionych

Karma wraca....

16.11.19, 17:14
no, aby raz cos mundergo toto powiedzialo....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
"Właśnie przeczytam artykuł o karmie.
Pojecie karmy tłumaczą tam jako konsekwencję własnego działania.
Czyli - zrobisz coś złego, to prędzej czy później o to się potkniesz, a rachunek może przybrać zupełnie inną formę."big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Karma wraca.... 17.11.19, 07:51
      Nie wiem co opiekunka czytało, ale z pewnością nie opracowanie o pojęciu karmy w buddyzmie. I stąd ten pojęciowy i wnioskujący bełkot.
      Wiedzę trzeba czerpać z religijnych „kanonów” a nie pseudonaukowych artykulików obwieszczające potem jako Prawda Objawiona poznana przez Oświecone.
      Dajmy na to wysoka kara pieniężna do uiszczenia nie jest przecież efektem powracającej obecnej karmy, lecz tylko skutkiem własnego, nieuprawnionego narcyzmu spotęgowanego pieniactwem i totalnej niewiedzy prawnej.
      Jeśli ma to związek z karmą to trzeba poczytać trochę o reinkarnacji.
      Nawet przy nikłej szansie skumania.
      Jedno jest pewne - warto popełniać dobre uczynki. Przydadzą się.
      W przyszłym życiu.
      • wscieklyuklad Re: Karma wraca.... 17.11.19, 09:44

"To małe prostytutki". Mieszkańcy fanatycznie bronią księdza-pedofila z Ruszowa.

Myślisz, że to propisonie bydło zna pojęcie karmy?
        Pewnie wie o niej tyle, ile dyplomowana opiekunka.
        I stąd jedność politycznego wyznania.
        • sorel.lina Re: Karma wraca.... 18.11.19, 12:49
          Po co używać słowa "karma"? Bo jest obcego pochodzenia? Dla mnie to po prostu krótko- i długofalowe (czasami sięgające poza doczesne życie) skutki naszego działania. Taki "efekt motyla".
          Cokolwiek zrobię, nie pozostanie bez wpływu na otoczenie i... na mnie samą. W tym sensie "karma" wraca. Przetworzona, zwielokrotniona, wzmocniona uczynkami innych. Jesteśmy - ludzie, natura, świat - systemem naczyń połączonych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka