Dodaj do ulubionych

Gwintowane głowy

24.11.19, 10:58
To tylko kwestia czasu gdy pisonie bydło przejdzie do fizycznego terroru wobec inaczej myślących.

Beata Szydło podpadła część osób w PiS. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" była szefowa rządu skrytykowała marszałek Sejmu Elżbietę Witek za za spotkanie z parlamentarzystkami w sprawie „żeńskich końcówek". - Niektórzy powiedzieliby „europosłanki”. Ale ja jestem panią europoseł, jak tak byłam panią premier - podkreśliła stanowczo, gdy opowiadała o swojej pracy w Parlamencie Europejskim. Swoje przemówienie Szydło wygłosiła na imprezie innego europosła PiS Ryszarda Legutki - konferencji pt. "Od tolerancji do despotyzmu. Lewicowy marsz na Polskę". Padały na niej szokujące słowa. - Sumienie w Europie już nie istnieje, zakazuje się go prawnie. Polska niestety również ku temu dąży - mówił gospodarz imprezy.

Na konferencji pojawili się także przedstawiciele środowisk lewicowo-liberalnych. Gdy zaczęli oni się odzywać, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. - Wynoście się, nikt was tu nie zapraszał, nie kręć głową, bo ci ją wykręcę - miała krzyczeć część prawicowych uczestników imprezy.

Z netu
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Gwintowane głowy 24.11.19, 11:06
   Nie da się wykluczyć, iż za kilka lat to ścierwo RELEGOWANE Z UCZELNI, będzie Nową Elitą zbbbbbaaaffffffcccaaajjjeeewwwa i zostanie kandydatką na poczesne stanowisko. Bedzie się wtedy niewątpliwie przedstawiało jako posiadaczka wyższego wykształcenia.
   Bo toto stać.

   koduj24.pl/j-c-te-ukrainskie-s-rwa-mowi-studentka-medycyny-film/?fbclid=IwAR2mVAMIxgxZR3NjHv19Oqey9bcPWSqjaKxsYyx9QhvCnv3vFNoD_Yuc8-c   A rektor i dziekan UWM mogą już szukać sobie nowej pracy!
    • 1agfa Re: Gwintowane głowy 24.11.19, 14:15
     www.uwm.edu.pl/frontpage/oswiadczenie
     Uniwersytet (link) chce wyrazić potępienie dla "...okazujących pogardę względem osób innej płci, rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, religii, wyznania, światopoglądu, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej bądź gorzej sytuowanych. ..."
     Uniwersytet nie zauważył, że przykład zawsze idzie z góry i że chamstwo i prostactwo siedzi na salonach, od pewnego czasu w całej swej krasie. Smutna to konstatacja.
     Na wychowanie wyniesione z domu nie ma już co liczyć, jego brak bije w oczy. Jak widać mijają pokolenia i frak, niezgodnie z dawnymi spostrzeżeniami, nie leży dobrze na trzecim pokoleniu. Odwrotnie, foruje się trwanie w rozpowszechnionym, wszechobecnym i rozwielmożnionym jenotowym stylu, "godnościowym". Bo - powtarzam - przykład idzie z góry.
     Te sprzątaczki (o których rozprawia "księżniczka" pochodząca być może a najpewniej z awansu społecznego, uzyskanego przez dziadków lub pra- w PRL), miewają bardzo często wysokie kwalifikacje, wykształcenie i ogładę przewyższającą nuworyszowskich ważniaków z rodzimych świeczników. Z tej przyczyny są ludźmi godnymi szacunku. W przeciwieństwie do elYty, nakarmionej i otumanionej nacjonalistycznymi hasłami, jakże pustymi, a rzadko cechującej się kulturą, co widać w nagraniu, na corocznych marszach i nie tylko.
     Osoba winna być usunięta z uczelni, wszyscy podatnicy łożą na wykształcenie dumnej z prostactwa "księżniczki". Dla przyszłości czarna wizja rozlanego barbarzyństwa.

     --
     "Zrobili sobie z patriotyzmu zwyczajne przedsiębiorstwo, w którym piórem i językiem reklamują i powiększają większe i mniejsze czyny przez siebie dokonane, a nawet- co gorsza - dokonane przez innych". Wincenty Witos
     • 1agfa Re: Gwintowane głowy 26.11.19, 01:46


      Kiedy już podepczą i zaśmiecą Miasto, racowiskiem zanieczyszczą atmosferę, rykiem kibolskim ogłuszą ludzi i zwierzęta, wykrzyczą nienawiść do wszystkich i wszystkiego, dając upust nie radości ze święta lecz nierozumnemu wyżywaniu się na innych za to że nie z nimi są i nie dzielą nienawiści nimi targającej, patRYJoci mniemani powinni posłuchać Mistrza zawsze trafiającego w sedno. Pomimo upływu czasu niezmiennie aktualne słowa...


      --
      "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka