Dodaj do ulubionych

Europa łka w żalu nieutulona!

28.11.19, 19:09
www.rp.pl/Spoleczenstwo/191129325-Wegry-wycofuja-sie-z-Eurowizji-Powodem-walka-z-LGBT.html?fbclid=IwAR0iVEeI4pQ5SoOwWZqEu4_EnZxo-3SLfvkr-a0yPHY0WeKqc2l0TIwv9U0
Podobnym szlochem zanosi się Szanowny Pan Reżyser - absolwent łódzkiej filmówki Romuś P.
Romuś chciał przekazać młodziakom (podobno licznie molestowanym choć już nie przez Romcia) jak wyzwolić się ze stressssssuuuu pogwałceniowego (chyba, że były to działania bioenergoterapeutyczne katabasa) a moze nawet skreślić scenariusz przyszłego filmu nagrodzonego ni chybi Oscar(d)em -treść naturalnie wypełniona molestowaniem tak byłych, jak i obecnych studentów łódzkiej filmówki.
Jako Łodzianin (też artystycznie wielokrotnie nagradzany tak w przeszłości, teraźniejszości jak i (niewątpliwie) w przyszłości) rozumiem rozterki przyszłych filmowców. Żałują, iż to nie Romuś ich molestował i nie mogą obnosić się z tym osobistym dramatem na forum publicznym także w nadziei na ewentualną finansową rekompensatę.
Jak kończy się pieniactwo idioty czyniącego z siebie ofiarę seksualnej (w tym ponoć wirtualnej) seksualnej/ seksistowskiej napaści mogliśmy się niedawno przekonać, sprawdziło sie bowiem przysłowie mundra Wolka po szkodzie.
Ale chętnie się zgodzę, iż wygwizdanie Romusia byłoby najlepszą formą kary ze strony kolegów po fachu.
Romuś miast ich gwałcić, bioenergetyzował co najmniej pięć dziewcząt w wieku różnym dowodząc słuszności potwierdzonej już w czasach słusznie minionych przez komproKURAtora piotrowicza tezy, iż ciumkanie nie jest niczym zdrożnym a pojęcie "rąk, które leczą" ma swe żydolewackie i głębokie uzasadnienie.
Pominięcie najbliższego otoczenia przez taką sławę w czasach jeszcze studenckich, zasługuje ze wszech miar na napiętnowanie.
Zwłaszcza na takim zaściankowym wygwizdowie, jakim jest moje miasto z życiowego wyboru (pocieszam się, że na krakowskiej "teatralnej" też molestowano, a któryś z seksualnych zwyrodnialców też zaszedł daleko. Mam nadzieję dowiedzieć się o tym przy okazji jakiegoś spotkania z tworzonymi od podstaw elitami kretynów)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka