Dodaj do ulubionych

Ptasie zbbbbaaaffffcccccaaajjjjeeewwwa muskułki

30.11.19, 12:54
zbafcajew zimną wodą oblany został. Gdyby to jeszcze święcona, spłynęłoby po tym czymś, jak po kaczce (nomen omen) a poczucie Szczególnej Misji uległoby niewątpliwemu wzmożeniu. Woda jednak zaczerpnieta została ze ścieku toteż stosowną do tegoż gówna wonią z Nowogrodzkiej powiało.
zbafcajew przypomina teraz zapewne swe koty (tak przeszłe jak i obecne), które dzień zaczynają od skóry (tu ran) lizania a czynność tę powtarzają co najmniej w trójnasób by sie od parazytów wyzwolić.
Kiedy patrzę na taką to sytuacje, przywołuję w myślach scenkę z jednego z odcinków Rambiaka z Sylwkiem S. - przy skleconym z bali stoliczku siedzi naprzeciw siebie dwójka osiłków - Rambiak i jakiś (o ile pomne) Afgański mięśniak, którzy prężąc budzące zazdrość wyznawców LGBT i pożądanie kobiet takoż bicepsy, w uczciwej walce pokazują kto ma większą parę. Oczywiście wygrywa tytułowy bohater - podobnie zresztą jak w każdym dowolnym starciu we wszystkich seriach filmowych, co zostaje przyjęte z entuzjazmem - radość Sylwka jest jednak tymczasowa, gdyż w chwile potem pojawia się były dowódca z propozycją nie odrzucenia - kolejnej próby Zbawiania Świata (zatem czynności o niebo szerszej niż - jak w przypadku zbafcajewa -zbawiania jedynie własnego grajdołka).
W porywach patologicznego narcyzmu (a znamy dramatyczne konsekwencje takiej przypadłości) ów miłośnik rodeo musiało niejednokrotnie sięgać pamięcią do filmowego twardziela i wreszcie postanowiło wcielić się nieco w jego rolę a Urbi et Orbi biceps okazać własny.
I oto z Nieba samego (wymodlone prze łojcaderechtora?/jędraszeskie?ratlerka wreszcie w kolejnym z pokazowych przyklęków i przeżegnań sie?) spadła zbafcajewowi nie lada okazja do Siły swej Nadludzkiej okazania. Je banaś, je okazyja - pomyślało se zbafcajew.
I jako zmutowany Ogier (znaczy się wolski Sylvek) na dywanik banasia zawezwało Zbafczym swem Palcem przede gałami mu groźnie wyma-chując.
Polecenie "Spierdalaj" pewnie nie padło, jako że zbafca słów wulgarnych nie tylko nie używa, ale i nie zna.
Prężenie muskułów trwało kwadransów parę, co już stawiało w wątpliwość moc zbafczą, nic zatem dziwnego, iż wezwane na ubity parkiet nowogrodzki banaś nie musiało wtryniać w szpary między deskami nie tylko dwóch nagich mieczy (te - choć odziane - siedziały wprost przed nim w nagości dążeń swych obnażone), ale widokiem cherlawych kaczych skrzydełek zniesmaczone udało się na z góry upatrzone pozycje, stwarzając pozory przemyślenia sprawy całej a decyzji stosownej podjęcia takoż.
zbafcajęw Mocy swej (narcystycznie naturalnie) pewne umyślnym bieg maratoński zaleciło, by wzorcem Fillipidesa Ciemnemu Ludowi obwieścił, iż banaś - skurwysyn jako - głowę popiołem posypawszy a pode nosem Memento mori mamrocące stolec opuści a Ran zbafcy rozdrapywał już więcej nie będzie.
Współczesny Fillipides pognał tedy w Słowo zbafcajewa ubogacon - tyle, że bez niezbędnej po temu zbroi a Ciemnemu Ludowi Suckcesss kaczych skrzydełek prężenia obwieścił, niebaczny, że banaś- Kserkses już Gwardię swą do kontrofensywy szykuje a Efialtesa z Trachis do Ścieżki Tajemnej zdradzenia kusi.
Kto zacz ów Efialtes współczesny - natenczas annały milczą.
Tak czy inaczej, kacze przetrącono skrzydła a banaś zyskało czas na stosownych haków na bandę znalezienie i w miejscu stosownych zdeponowanie.

Można by rzecz w tym miejscu zakończyć, lecz ciąg wypadków do wnioskowania zachęca.
Casus "banaś" to wizerunkowy dramat zbafcajewa. Narcystyczna megalomania dawała temu świrowi przekonanie (graniczące z niczym niezachwianą pewnością, iż to ono jest niepodzielnym władcą Wolski zatem nie ma nikogo, kto mógłby się nakazom nie podporządkować i w trymiga ich nie wykonać.
Opór banasia zmusi zbafcajewa do smutnej w efekcie refleksji, iż PRAWDZIWA WŁADZA ZNAJDUJE SIĘ W ZUPEŁNIE INNYM MIEJSCU a zbafcajew ma jej tyle, ile "właściwy" król" psychopacie powierzy.
Atakując bansia, zbafcajew podniosło ręke na wolską mafię, której przez wszystkie lata rzonduf zapalało zielone światełko z prawem do łamania wszelkich przepisów pod opiekuńczymi skrzydełkami zbysiaZeroZ oraz WSZYSTKICH służb specjalnych. świr ów dopuścił do władzy wszystkich nieudaczników życiowych, którzy - by zachować stolec - są absolutnie podporządkowani rozkazom i łamali wszelkie zasady funkcjonowania państwa demokratycznego i zdolni do popełniania dowolnej podłości. Większość ma na sumieniu konflikty z prawem lub w swym "CV" opinie, które kwalifikowałyby do podjęcia co najwyżej funkcji nadzorcy klozetu.
Podobnie zielone światełko zapalono przed faszystami - ostatnie decyzje o umorzeniu śledztwa w sprawie wieszania wizerunków europosłów umocniło w tym środowisku przekonanie o bezkarności i zachęciło do eskalacji oczekiwań.
kaczy muskuł naprężony przed banasiem niewątpliwie rozgniewał środowisko mafijne.
W dokumencie przywołanym przez tvn24 (reportaż red. Kittela) bandzior zwraca się do banasia PO IMIENIU!
Zatem wbrew temu co bredzi ten będący w mafijnym potrzasku świr - dzwonił do niego nie nieznany mu osobnik, lecz coś z czym banaś jest w bliskiej zażyłości!
Dozorujący bezpośrednio burdel w Podgórzu jest przecież znanym organom ścigania bezwzględnym przestępcą, skazanym przez sąd mordobijcą nie wahającym się używać siły (tu już faktycznie Sylwka Ogiera) w starciu z losowym przeciwnikiem w interesach.
Debil zbafcajew nie przewidziało skali zjawiska. Pragnąc a wszelką cenę zachować stolec, pozwoliło na już nie powstrzymania przez te Nowe Elity Wadzy wypączkowanie patologii - każdy mający bodaj krztę myślenia krytycznego, pojąłby iż otaczanie się przestępcami w strukturach oficjalnej władzy przy równoczesnym tłumieniu nadmiernych zapędów gangsterów musi doprowadzić do zapaści systemu a w efekcie konieczności niezbędnych
weryfikacji ocen własnych możliwości.
Odmowa banasia winna uzmysłowić debilowi, iż JEST NIKIM.
I marzenia o zostaniu zbawcą ojczyzny może se w dupsko wsadzić.
jest NIKIM. NOBODY menem.
A muskuły prawdziwego siłacza, od którego zależą czyjekolwiek losy, może se co najwyżej obejrzeć w omowym kinie.
Co mnie osobiście cieszy niepomiernie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka