Dodaj do ulubionych

Duma narodowa

01.12.19, 17:34Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Śmieszny jest zwłaszcza wiersz Broniewskiego (komuch) dotyczący napadu faszystowskich Niemiec na Polskę.


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha - przepraszam, ale jak czytam kretynki wypociny i słucham tego klauna to nie mogę powstrzymać dygotu przepony.
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Duma narodowa 07.12.19, 19:42
     Już nie tylko obiadki z Kaczyńskim. Okazuje się, że Julia Przyłębska prawdopodobnie wykorzystuje układy z mediami do atakowania sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Julia Przyłębska wielokrotnie spotykała się z Samuleme Pereirą z TVP – tak mechanizm ten opisuje w dokumentach sędzia Jarosław Wyrembak, nomen omen mianowany przez PiS.

     Julia Przyłębska mogła więc nie tylko doprowadzić do faktycznego paraliżu Trybunału Konstytucyjnego na polecenie Kaczyńskiego, ale zaczęła prowadzić bardzo niebezpieczną grę polityczną – przekazuje wybiórczo wewnętrzne informacje jednemu z funkcjonariuszy medialnego reżimu wspierającego władze, na podstawie czego powstają, na polityczne zamówienie, materiały atakujące sędziów. Co ciekawe, Wyrembak pochodzi ze środowiska PiS, ale widząc co wyprawia Przyłębska postanowił to ujawnić!

     Sytuacja, w której prezes TK ma kontakty z mediami i ujawnia wewnętrzne sprawy trybunału nie miała nigdy miejsca. Dzisiaj widzimy jak na naszych oczach upada pisowski mit o naprawie wymiaru sprawiedliwości. Tak naprawdę trwa brutalna walka o władze, prowadzona metodami dalekimi od etyki i etosu sędziego.

     Wygląda to tak, jakby w ramach pisowskiego systemu Przyłębska i Pereira ramie w ramię działali na froncie ideologicznym, nie mającym nic wspólnego z dobrem Polski czy dobrej Polaków.

     Źródło Senat
  • 1agfa Re: Duma narodowa 06.12.19, 11:06
   https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/79160207_2942603739105972_4505011481904939008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=PAMkB7BESwsAQk7MGZCc9-Iu72iTLNq2UbRAivXM11er0ljhaDKreZrzw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=5aa296e2e3353a0cb2951f97207dfaa1&oe=5E82DB35

   --
   Musicie baczyć aby nie wyzyskiwali Waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć Kościoła i ambony. Wincenty Witos
    • sorel.lina Re: Duma narodowa 06.12.19, 17:17
     Prezydent Duda odbiera ślubowanie od komucha i nacjonalistki, wybranych przez PiS na sędziów (?) TK. Dostali zadanie wspomóc, vide - ratować „odkrycie towarzyskie” „naczelnika” 😊

     https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78957285_10157596543841897_6322604223817056256_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=IF0bZg5u67AAQnS6d0Q_4z7vXdqL0lL3FggdsgmWaJ-pDXOVbvgpKjF8g&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=0ad9e86044dcfaf2c070371f74e115c7&oe=5E6C2BAB
       • sorel.lina Re: Duma narodowa 06.12.19, 17:37

        Hahahahahaa! Następna (po Morawieckim) mitomanka ( to takie eufemistyczne określenie dla kłamczuchów)

        Pawłowicz o ślubowaniu na sędzią TK: "Były media i błysk fleszy". Rzecznik PiS przyznał, że mediów nie było.

        Krystyna Pawłowicz


        @KrystPawlowicz
        Obserwuj Obserwuj @KrystPawlowicz
        Więcej
        Dziś,5 XII po płd.,w rocznicę urodzin Marsz. J.Piłsudskiego - więc w Belwederze Prezydent A. Duda przyjął ślubowanie od wskazanych przez Sejm trzech nowych sędziów TK.
        Było ważne przemówienie Prezydenta nt wymiaru sprawiedliwości.
        Były media i błysk fleszy
        A teraz służba Polsce
        14:10 - 5 gru 2019


        "Było ważne przemówienie prezydenta nt. wymiaru sprawiedliwości. Były media i błysk fleszy" - tak Krystyna Pawłowicz opisała czwartkowe ślubowanie nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Media nie były jednak zaproszone na ceremonię. Wicerzecznik PiS przyznał, że "nie wie, co kierowało Kancelarią Prezydenta, że taka a nie inna oprawa wydarzenia była sugerowana".
       • wscieklyuklad Re: Duma narodowa 06.12.19, 17:37
        TOWARZYSZ PREZIO…

        PAD, uznawany przez wielu krajan za prezydenta WSZYSTKICH POLAKÓW, zaś przez przez tzw. DRUGI SORT, który zda się prezentuje poglądy przynajmniej połowy, a może nawet większości Karajan, postrzegany jest jako bezwolna marionetka Kaczyńskiego, jako bezkrytyczna, bezrefleksyjna wywłoka PIS, grzmiał w Polsce i za granicą, iż aktualnie w tzw. aparacie, systemie sprawiedliwości jest grupa prominentnych pracowników, którzy nie tylko byli członkami komunistycznej partii przed 1989, ale są jeszcze wśród nich tacy, którzy splamili się tym, że byli funkcjonariuszami partyjnymi w stanie wojennym, jako sędziowie, prokuratorzy właśnie. Dzisiaj udają rzetelnych i uczciwych sędziów!

        Pozwolę zacytować sobie choćby jeden tylko jego „grzmot” Endriego, do znudzenia na ten temat powtarzany: „Powtórzę jeszcze raz i nie zawaham się tego powiedzieć: czas najwyższy, żeby tacy ludzie z naszego wymiaru sprawiedliwości odeszli raz na zawsze i nie straszyli już swoją obecnością ani obywateli Polski, ani naszych sąsiadów”…

        Cóż, prezydent – mimo, że banałem już przypominanie, winien reprezentować Majestat Rzeczypospolitej, czyli WSZYSTKICH jej obywateli, tymczasem kiedy tylko mały „ŁUPIEŻCA” z Nowogrodzkiej nakazał, ów to GOSTEK z Pałacu Namiestnikowskiego cichcem zaprzysiągł m.in. nijakiego i za przeproszeniem Staśka od Piotrowiczów, który akurat jest modelowym przykładem komuszego aparatczyka, robiącego błyskawiczną karierę w wymiarze sprawiedliwości PRL, szczególniej zaś najmroczniejszego okresu STANU WOJENNEGO, oraz czasu aż do słynnego wyprowadzenia sztandarów PZPR, a dzisiaj - bodaj głównym „reformatorem sprawiedliwości” pod protektoratem PIS…

        Cóż, to, że Duda dużo mówi, a właściwie paple, że nie siedzi pod żyrandolem, zaś zwiedza za nasz grosz świat, natomiast w sezonie głównie jeździ na nartach, owszem niestety doskonale wiemy, widzimy. O jego roli głównego przydoopasa najmniejszego z prezesów po raz kolejny szkoda nadmieniać. Warto jednak przy okazji wspomnieć, że już niebawem, bo ledwie za kilka miesięcy, każdy z nas postrzegających dotychczasową rolę „budynia” w tym kraju, może legalnie, w wyborach odesłać go w PIS-du, z czego przynajmniej ja lubo skorzystam. Amen.

        z netu

        Potajemne ślubowanie bez fleszów zostało przyklepane.
        A dlaczego bez typowej dla psiaka tramtadrancji z narastającym wrzaskiem nasilającym się w toku bełkotu? Ano dlatego, że musiałby bełkotać poniżej dopuszczalnych norm bredzenia.
        A to - odpowiednio wykorzystane przez Szanownych kontrkandydatów do stolca w ich spotach wyborczych.
        Nawet błazen na pewnym poziomie upodlenia musi zminimalizować swą nicość.
  • wscieklyuklad Re: Duma narodowa 06.12.19, 18:23
   Żalek dupę ściska...

   gazetaplus.pl/afera-banasia-jest-wymyslona-przez-gangi-i-niemieckie-media-posel-zalek-ma-swoje-teorie/11321/?fbclid=IwAR1LJDEFazlQiTKoBkQ3i8mIZ-tPeKlSLE91AB-x0lNER6abNs8SKGVx7e0

   No to istny dyjament wśród świrów!
   • wscieklyuklad Re: Duma narodowa 06.12.19, 18:26
    Stanisław Piotrowicz sędzią TK: warto być nieprzyzwoitym

    Jak się czują Polacy, którzy za komuny siedzieli w więzieniach, byli szykanowani, relegowani z uczelni, nie mogli znaleźć pracy i klepali biedę? Jak czują się artyści, którzy tworzyli tylko dla siebie, pisarze, piszący do szuflady, dziennikarze, zmuszeni pracować jako listonosze i murarze? A dawni robotnicy, ryzykujący zdrowiem, którzy wychodzili wtedy na ulice w protestach? A górnicy? Hutnicy i stoczniowcy?

    Chyba paskudnie. Bo właśnie były prokurator stanu wojennego został zaprzysiężony przez prezydenta Dudę na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

    Jeżeli to żart historii, to wyjątkowo złośliwy.

    Może wreszcie teraz, bo już czas, suweren załapie, że nigdy nie chodziło o walkę z pozostałościami komunistycznymi. Tak przecież mówił Duda, uzasadniając podpisanie niekonstytucyjnych ustaw o sądach. To była tylko "rybka" dla suwerena. I suweren to łyknął. Tymczasem zawsze chodziło o władzę. I o osobiste korzyści. Nigdy o Polskę. Miejmy nadzieję, że dzisiaj tysiące Polaków złożą sobie samym przyrzeczenie, że zrobią wszystko, co możliwe, wszystko, aby Andrzej Duda stanął przed Trybunałem Stanu. Gdyż to on, człowiek bez właściwości, pozbawiony zupełnie charakteru, a więc niesuwerenny, podeptał Konstytucję RP i udusił polską demokrację. Tylko po to, aby utrzymać się przy władzy. Kosztem Polski i Polaków.

    30 lat po obaleniu komunizmu, komunistyczny funkcjonariusz, który w stanie wojennym skazywał opozycjonistów na kary więzienia, dzisiaj zostaje wyniesiony przez Dudę do honoru sędziego TK. Ale nie jest to tylko awans. To również hołd – ukłon całego narodu przed człowiekiem niezwykle poważanym i mądrym. My wszyscy kłaniamy się przed Piotrowiczem. To jest dopiero szyderstwo!

    Jaka smutna metafora słabości naszego narodu. Proszę sobie wyobrazić nowy Trybunał. Tylko trzy twarze: Przyłębska, Piotrowicz i Pawłowicz. To oni – najlepsi i najmądrzejsi spośród całego narodu – będą teraz warzyć nam sprawiedliwość.

    Symbolika tego wydarzenia jest taka smutna, że aż boli. Komuch i zwykły cwaniak, który zawsze stał w pobliżu konfitur, hipokryta i oportunista, nagle stał się wzorem do naśladowania. Jego życie musi tworzyć pokusę dla oportunistów. Piotrowicz macha do nas ręką i uśmiecha się ironicznie, jakby chciał zachęcić niedowiarków: mówiłem wam przecież, że warto być nieprzyzwoitym, prawda?

    Niech historia rechocze z małego narodu.

    Dariusz Wiśniewski
  • 1agfa Re: Duma narodowa 08.12.19, 21:10
   A tak to się zaczęło, wprost genialnie!! Szczęście i duma na niespotykaną skalę.

   https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/76975396_535846057009790_3650393885709959168_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=qaFMiP1uSdcAQlxUQtAMVDJW36JV5xpCOJggjt4YfVFsFGGY06sd3Uhpw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5344b5ef12cf1bc5c3ef7c5eddbc9e57&oe=5E89A064

   --
   "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka