Dodaj do ulubionych

O curwa to chyba już nie potupta się spotkać?

04.12.19, 16:47
Ochy i achy jakie się poniosły po ataku nożownika na Moście Londyńskim stopniowo cichną.
Megalomańsko-patetycznie egzaltowany, narcystyczny Ciemny Ludek sfajdany ze szczynścia cieszył się z Wartości Narodu Naszego Udręczonego i z Kolan Dopiero Co powstałego godzin kilkadziesiąt ledwie.
Prawicowe mendia krztusiły się podkreślając Bezkompromisowość i Odwagę Niewyobrażalną.
Niszowe fora zakładały wątki na który "Polskość" (winno być "wolskość") przez wszystkie przypadki, osoby, czasy, deklinacje, koniugacje i orgazmiacje odmieniane było z głośnym pomlaskiwaniem a po udach własnych się klepaniem.

A co "Oleńka" (tu imię właściwe wstawić należy). A co...? - z głosu w suspensie zawieszonym toczyło się przez ekrany.
Fejs-zbuk przy okazji tejże wyprodukował kolejne memy, na których 'Narwalkieł" stawiany był w jednym rzędzie z Batmanem, Supermenem czy Spajdermenem.
Niestety nadęta do granic wytrzymałości bania Narodowej Dumy i Egzaltacji zakompleksionej Ciemnej Masy nie wytrzymała napięcia powierzchniowego i ostatecznie prysła pozostawiając w rozdziawionych z zaskoczenia ryjach piewców suchość Sahary.

Oto fakty.
ratlercio już ordery szykowało i wręczy, bo jakże to dla Ciemnej Masy medialne - Masa poPiSkuje gdy tylko ujrzy psiaka w garniturze (choć w porze zimowej przecież w sklepach dla "pet"-sów ubranka przeciwmroźne są łatwo dostępne i nikt nie kwili z tego powodu). Fakt, iż np na tle prezencji broszki na salonach schludny wygląd przeciętnego ubioru może budzić zachwyt prostaka, ale tak to jest, że polityczna aktywność niesie ze sobą obowiązek przestrzegania etykiety - czarny płaszczyk o prostym kroju manekina i takiż psinki to zwykłość - a jednak prostaczki przytupują w przedorgastycznym spaźmie (oł yes, jeszcze, jeszcze, nie przerywaj)

I znów szarzyzna. Jak z dowcipem o rowerach na Placu Czerwonym.
Łemigracji spierniczono tak wspaniale egzaltowany nastrój.
Musi teraz dociec cóż też trzymał w łapskach Polak, skoro kto inny walił kłem narwala we wraże dupsko islamisty.
Łukaszek przyznał się do rażenia prętem
Moim zdaniem przydaje mu to tylko glorii.
Bo jeśli był to fragment rusztu, to Łukaszek upiekł (nomen omen) dwie pieczenie. Nie tylko raził nożownika, ale dokonał pierwszej w dziejach Europy próby nadziania ciapatego na rożen w celu zgrillowania.
Okrężną drogą zgrillował ratlerka i łemigracyjne niuśki.

wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/614536,polak-kiel-narwala-terrorysta-londyn-most-mit-media-policja.html
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka