Dodaj do ulubionych

A Ciemny Lud już popuszczał w gatki

06.12.19, 14:21
ze szczynścia - łemigracyjny fijołek pozwoliło sobie nawet na sugestię, ze likoze to bierą bo to fuckt.

A tu dupsko z tyłu!

Koniec konfliktu na linii Guzikiewicz-Grodzki? Są przeprosiny
Radny PiS Karol Guzikiewicz z determinacją chciał udowodnić, że marszałek Senatu Tomasz Grodzki brał łapówki. Teraz jednak przyznał, że jego "twierdzenia były nieprawdziwe".
Karol Guzikiewicz zarzucał Tomaszowi Grodzkiemu przyjmowanie łapówek. Najpierw zrobił błędy w zawiadomieniu do CBA, później sporządził drugie pismo - "poprawione". Marszałek Senatu zapowiedział w programie WP #Newsroom, że pozwie radnego PiS. Ten zaś w rozmowie z nami stwierdził, że może i on wytoczy proces. Ostatecznie zdecydował się przeprosić.

"Przepraszam marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego za moje nieprawdziwe twierdzenia jakoby marszałek Senatu Tomasz Grodzki brał łapówki" - napisał na Twitterze Guzikiewicz.

Przypomnijmy, że Guzikiewicz twierdził, że jest "szantażowany" przez Grodzkiego. Wystąpił do przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego o "ochronę prawną". Ten zaś nie widział do tego podstaw.

Wp wiadomości.

Zdziwię się, jeśli Szanowny Kryształowy Pan Marszałek Grodzki przyjmie te przeprosiny.
Ten shit powinien jako rekompensatę wpłacić na konto oczekującej na operację serduszka córeczki Szanownego Pana Sędziego Waldemara Żurka.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka