Dodaj do ulubionych

Anieli na urlopie

08.12.19, 09:51
Niełatwa jest rola Patryka. Opieka nad niekumatym to musi być prawdziwa mordęga.
Niekumate zakłada wątek ze zmanipulowanym przez „cyrkowca” rzekomym tekstem wypowiedzi SAnownej Pani Kandydat na Prezydenta Polski MKB i popuszcza ze szczynścia w gatki.
Bidulko, spytaj Patryka czego dotyczyła odpowiedz kandydatki.
Podpowiem. To była odpowiedz na pytanie odnośnie problemu aborcji.
Ale nic bidulko nie czytasz więc skąd masz wiedzieć.
A nawet gdy przeczytasz to tez nie kumasz.
Tylko Patryka żal.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 09:53
   Wojewoda przekonywał, że obrona klimatu prowadzi do kanibalizmu. Został szefem komisji spraw zagranicznych
   WB
   06.12.2019 10:43
   Jeszcze w połowie września Zbigniew Rau był wojewodą łódzkim i kandydatem do Sejmu. W swojej kampanii przekonywał, że należy bronić Polski przed rewolucją obyczajową, która prowadzi m.in. do legalizacji zoofilii, pedofilii i kanibalizmu.

   Takie masz bidziu ałtorytety.
    • wscieklyuklad Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 12:01
     Patryś bądź aniołem i zlituj się nad opiekunką. Krótko mówiąc - bądź opiekunem opiekunki, bo wyjdzie na to, ze KAŻDY podopieczny kuma znacznie więcej, niż opiekunka.

     72 proc. wyborców z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS - wynika z sondażu late poll Ipsos. Wyborcy z wykształceniem wyższym zagłosowali w większości na Koalicję Europejską. Także inne partie opozycyjne takie jak Wiosna, Konfederacja i Kukiz'15 najwyższe wyniki uzyskały w tej grupie.

     Zgodnie z danymi Ipsosu wśród wyborców z wykształceniem podstawowych 16,6 proc. zagłosowało na Koalicję Europejską, a aż 72 proc. - na PiS. Tendencja ta utrzymuje się także przy wyborcach z wykształceniem zawodowym. 67,2 proc. wśród nich zagłosowało na PiS, a 22,9 proc. - na Koalicję Europejską. Także wyborcy ze średnim wykształceniem najchętniej głosowali na partię rządzącą, jednak różnica między obiema partiami w tym przypadku ulega dużemu zmniejszeniu - 46,3 proc. głosowało na PiS przy 36,4 proc. głosach na Koalicję Europejską.

     Ale nie wykluczam, iż część absolwentów wyższych uczelni zyskało dyplom dzięki pozycji któregoś z rodziców. Zwłaszcza osobniki, które nie wykazują ŻADNYCH ZDOLNOŚCI do pełnienia pracy zgodnej z uzyskanym wykształceniem.

     www.gazetaprawna.pl/artykuly/1414465,kto-glosowal-na-pis.html
       • wscieklyuklad Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 18:08


        Lekarka przyjmowała w przychodni Medrem w Opolu. Ponieważ zajmowała się medycyną pracy, większość jej pacjentek przechodziła standardowe w takiej sytuacji badania. Kobieta, która napisała skargę, przyszła tam podbić książeczką sanepidowską. Kiedy lekarka spytała, czy bierze na stałe jakieś leki, zgodnie z prawdą odpowiedziała, że antykoncepcję. „Zamiast rzetelnych badań i pytań pani doktor postanowiła przelać na mnie swoje prywatne przekonania religijne i niegrzecznie mnie potraktowała” - napisała później kobieta. Lekarka miała ją nazwać bezbożnicą, pytać o zabijanie dzieci, cytować Biblię i zapewniać, że będzie się modlić za swoją pacjentkę. Kobieta po wyjściu z gabinetu postanowiła napisać skargę do przychodni. O sprawie napisała "Nowa Trybuna Opolska".


        ono też pewnie ma swego Patryka, z którym gada.
        • 1agfa Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 20:54
         Trafiają się lekarze (ale i przedstawiciel innych zawodów), którzy minęli się z powołaniem. Wyraźne wskazania, że opisana wyżej lekarka powinna zostać katechetką. Dla jasności: wyłącznie w salce katechetycznej, nie w państwowej szkole.
         Szpital, przychodnia państwowe - prawo państwowe.
         Oczywiście mam na myśli normalny kraj, z obowiązującym i przestrzeganym oddzieleniem, zwłaszcza finansowym, kk od państwa : )

         https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/78454730_529281534332909_6129559544239489024_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=x6Zs1FRMx5sAQladqdM9oavJRO4HxxsaF_m7J0ZNwOtI57LpKilMpKNAw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=897c861724d92a50648204bfce225808&oe=5E8A9898
         --
         "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
         • dunajec1 Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 21:39
          "..niekze to syckie pierony zatrzasnom
          wybral sie dziadek az pod gore jasnom....
          ...wcalym klasztorze nic jeno dziandary...
          ...syckie osoby duchowe a swiynte
          pod klucz zamkniete....."

          Kiedy beda? No!!!!!!
          • 1agfa Re: Anieli na urlopie 08.12.19, 22:03
           dunajec1 napisał:

           "..niekze to syckie pierony zatrzasnom
           wybral sie dziadek az pod gore jasnom....
           ...wcalym klasztorze nic jeno dziandary...
           ...syckie osoby duchowe a swiynte
           pod klucz zamkniete....."

           >
           > Kiedy beda? No!!!!!!

           Cześć Dunajcu! : ) Niestety...
           Pijawka odpada dopiero wtedy, kiedy nasyci się do rozpęku.
           (Nadzwyczajne, jak tekst pasuje do melodii tzw. piosenki dziadowskiej, w tym kierunku zmierzamy!) ; )

           --
           Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo.(...) Ten rodzaj wielkości jest do zdobycia. To wymaga najpierw zmiany władzy, a potem przebudowy polskich elit. I to we wszystkich dziedzinach. JK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka