08.12.19, 23:55
http://wolnemiastoplock.pl/wp-content/uploads/2019/12/Kola%C5%BCe379-002_edited_edited.jpg

Panie Dudo, im więcej Pan krzyczysz, im więcej się nadymasz, tym mniej Pana słychać, tym mniejszy Pan jesteś. Pocisz się Pan i lepisz, to widać i czuć.

Dnia 5 grudnia 2019 roku dokończyłeś dzieła, zaorałeś Pan Trybunał Konstytucyjny, przekazałeś go największym destruktorom porządku prawnego w Polsce. Przekazałeś Polskę Piotrowiczom, Pawłowiczom, Przyłębskim, Muszyńskim, Banasiom…. Oddałeś Pan los moich dzieci i wnuków w ręce prokuratora stanu wojennego, w paluszki pierwszej hejterki RP, w szpony pazernych służb i krętaczy.

Bo Kaczyński kazał, bo reelekcję i bezkarność obiecał? I Pan mu uwierzyłeś? Tyle Pan Panie Dudo dla nich wszystkich znaczysz, co pański długopis i resztki Urzędu, które z łaski Panu zostawili.

To Pan przyczyniłeś się do tego, że teraz komunista Piotrowicz,nacjonalistka Pawłowicz, agenci, nienawistnicy i cwaniacy będą decydowali, co jest w Polsce prawem, co wyrokiem i oni (Pan to wie i ja to wiem) nie zawahają się wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej sami z siebie lub tylko dlatego, że Kaczyński, Morawiecki, albo Ziobro ich o to poproszą (o Panu nie wspomniałem, aż tyle to dla nich nie znaczysz).

I nie mów Pan, że to zrobiłeś dla Polski, że to z miłości do ojczyzny. Panie Dudo, władzę Pan pokochałeś i strach, że ją stracisz rozum Ci odbiera. A najsmutniejsze dla Pana jest to, że sądzisz, iż walczysz o władzę , której już od dawna nie masz. Panie Dudo, walczysz tylko o własne przetrwanie i jak zając udający wilka przywiązany do płotu na Nowogrodzkiej obszczekujesz Polaków. I jeżysz się ze strachu i lepisz się ze strachu, i to właśnie widać i czuć.

A Polska, a Polacy? Raz się schowasz, raz nawrzeszczysz, to się wzruszysz, to nakłamiesz i jakoś to będzie? Panie Dudo, bądź Pan pewny, że Polska, że Polacy nigdy Panu nie zapomną publicznej błazenady, dzielenia na sorty i obrażania obywateli . I bądź Pan pewny, że już wkrótce ocenią właściwie marność i szkodliwość pańskiej udawanej władzy, które (trzeba przyznać dowcipnie) nazwałeś Pan niezłomnością.

Adam Czejgis.
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Reelekt? 09.12.19, 00:23
   Sędzia TK z nominacji PiS ( tak!) w piśmie do Senatu.

   "Nie ma już takiego absurdu, którego mógłby się jeszcze wstydzić dziennikarz telewizji publicznej" – pisze w piśmie do senatorów sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jarosław Wyrembak, który wcześniej zasłynął z ostrej krytyki Julii Przyłębskiej.
   Bohaterem pisma jest pracownik TVP Samuel Pereira, któremu sędzia zarzuca kłamstwa.

   Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jarosław Wyrembak – dawny członek PiS, który dotąd wciąż był blisko związany z partią i który trafił do TK w styczniu 2018 roku w miejsce zmarłego Henryka Ciocha, wybranego przez partię rządzącą sędziego dublera – otwarcie sprzeciwia się "rządom" Julii Przyłębskiej.

   W październiku Onet informował, że miesiąc wcześniej, podczas Zgromadzenia Ogólnego sędziów Trybunału Konstytucyjnego, Wyrembak skrytykował prezeskę TK, a później przekazał swoje pisemne oświadczenie pozostałym sędziom Trybunału oraz samej Przyłębskiej.

   Co znalazło się w piśmie? Wyrembak zwrócił się do Julii Przyłębskiej "z apelem o pilne zrzeczenia się" pełnionej przez nią funkcji, gdyż – jak stwierdził – podejmuje ona działania, "dla których nie znajduje żadnej legitymacji prawnej" i które "rażąco naruszają one elementarne reguły praworządności".

   Nietrudno zgadnąć, że przez swój bezpardonowy atak w prezeskę TK Wyrembak znalazł się w niełasce PiS i – oczywiście – TVP.

   "Cytowane wywody pana Samuela Pereiry zdają się wyraźnie świadczyć o tym, że nie ma już takiego absurdu, którego mógłby się jeszcze wstydzić dziennikarz telewizji publicznej – i nie ma już takiego kłamstwa, przez którym byłby skłonny się zatrzymać. I to takiego kłamstwa, którego nic nie usprawiedliwia" – podsumowuje sędzia Trybunału Konstytucyjnego.
   I dodaje, że "polemika z wywodami dziennikarza zajmującego się zawodem na poziomie proponowanym przez Pana Samuelę Pereirę nie ma większego sensu".

   Senat opublikował właśnie na swojej stronie internetowej pismo wystosowane przez Wyrembaka do Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji zatytułowane "Kilka informacji i refleksji w związku z publikacjami Pana Samuela Pereiry". Sędzia TK szczegółowo analizuje w nim publikację ważnego pracownika TVP "Nowe kłamstwa całą dobę. Przyłębska skazana w pokazowym procesie TVN", w której Pereira uderza w TVN za wspomniany reportaż, jak również w Wyrembaka. Sędzia wytyka kłamstwo za kłamstwem.

   W piśmie opublikowanym przez Senat Wyrembak ponownie uderza także w Przyłębską i zauważa, że przez swoje działania mógł stać się "celem" Przyłębskiej.
   "Pozwalam sobie tylko wyrazić nadzieję, że wcześniej czy później zaistnieją w Polsce warunki, by zbadać w trybie prawnym, czy działania Pani Prezes Julii Przyłębskiej – takie jak wynoszenie z mojego gabinetu dokumentacji spraw wraz z projektami merytorycznych rozstrzygnięć, krótko po rozpoczęciu przeze mnie urlopu – nie stanowią szykany za brak posłuszeństwa" – pisze w piśmie Wyrembak.

   / źródło: natemat/
   • sorel.lina Re: Reelekt? 09.12.19, 00:28
    To jest możliwe tylko w PiSlandii big_grin

    Banaś złoży doniesienie do prokuratora generalnego Ziobry, na ministra sprawiedliwości Ziobrę, w sprawie funduszu Ziobry.

    Pancerny Banaś prezes NIK ma złożyć zawiadomienie do prokuratora generalnego Ziobry, w sprawie niezgodności w wydatkowaniu funduszu zarządzanego przez Ziobrę. W PiSie robi się gorąco a w tle służby bezpieczeństwa i podejrzane wydatki.

    Najwyższa Izba Kontroli (NIK) w piątek zaprosiła dziennikarzy na konferencję prasową, która ma się odbyć w najbliższy wtorek.

    - Na konferencji mogą zostać przedstawione zawiadomienia do prokuratury z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Ma ich być co najmniej kilkanaście – twierdzi źródło dziennika.pl.

    Fundusze wydawane są niezgodnie z przeznaczeniem.
   • sorel.lina Re: Reelekt? 10.12.19, 09:53
    Na starcie kampanii Duda sięga po sprawdzone metody PiS. Zaczął straszyć terrorystami

    Na kampanię najlepszy strach

    Dlaczego Andrzej Duda wyciąga nagle temat terroryzmu? Zdaje się, że aktualna głowa państwa sięga po prostu po najbardziej sprawdzone metody na kampanię wyborczą, które ma w swym repertuarze Prawo i Sprawiedliwość.

    Wszakże to wytwarzanie w Polakach poczucia zagrożenia i pozycjonowania się w roli obrońców bezpieczeństwa w ostatnich latach dawało obozowi "dobrej zmiany" największe wzrosty poparcia. Pierwszy raz skutecznie tę metodę PiS zastosowało podczas maratonu wyborczego w 2015 roku, gdy straszono uchodźcami.

    źródło: Polsat News

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka