Dodaj do ulubionych

Faszyzm w państwie mafijnym

10.12.19, 13:41
ma się coraz lepiej - podobnie jak ów przygłup - oszust.

N I E B Y W A Ł E ! PAŃSTWO MAFIJNE W PEŁNI
Prokuratorzy, którzy badali sprawę fałszowania podpisów przez Andruszkiewicza i chcieli temu liderowi Młodzieży Wszechpolskiej postawić zarzuty, sami staną teraz za to przed sądem.

No bo jak można w IV RZESZYpospolitej stawiać warunki nacjonaliście/ neofaszyście z rządu?

Superwizjer pokazywał dowody, świadków na podrabianie podpisów. W tym czasie Andruszkiewicz trafił do rządu (PiS stara się o poparcie nacjonalistów) a prokuratorom odebrano najpierw sprawy.

Jeśli to nie jest #PaństwoMafijne to co?

Fałszerzy, oszustów. złodziei się chroni, a zarzuty stawia tym co ich tropią!
MAFIA pełnej krasie!

#PiStoMAFIA
#SilniRAzem
#FAszyzm

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/adam-andruszkiewicz-i-sfalszowane-podpisy-sad-dyscyplinarny-dla-prokuratorow,992046.html?fbclid=IwAR3E9Nm8zugUebQt4w6ZdplO2kxuBqkt96WFh7TpHuKQq2Tk6KQHlnjpTtE
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Faszyzm w państwie mafijnym 10.12.19, 13:43
   Polskie państwo na skraju anarchii? Jarosław Sellin z PiS podważa decyzje Sądu Najwyższego. WIDEO


   www.wiesci24.pl/2019/12/10/polskie-panstwo-na-skraju-anarchii-jaroslaw-sellin-z-pis-podwaza-decyzje-sadu-najwyzszego-wideo/?fbclid=IwAR3DmJ69i8zCMZ7hPBSeqS9rW96soy1ubj9iO-pcA4hBxwEn6SC6ZddZsgg
    • wscieklyuklad Re: Faszyzm w państwie mafijnym 10.12.19, 13:57
     Cezary Gmyz nazwał Małgorzatę Gersdorf szlampą. Prokuratura umarza sprawę.

     wyborcza.pl/7,75398,25484167,prokuratura-umarza-sprawe-gmyza.html?fbclid=IwAR3FbhIt3WV_GYhXm276vPm5xrbOR4xCmwLQZTF9TBAE5YjzbIXm6ey9RBE

     Wiadomo, przecież swego bydlaka nie tkną.
     • wscieklyuklad Re: Faszyzm w państwie mafijnym 10.12.19, 15:02

      OKO.press

      Radosław Gruca
      9 grudnia 2019
      Prokuratura: b. poseł PiS zdefraudował 130 tys. zł. Pieniędzmi fundacji płacił za SPA i bankiet urodzinowy


      oko.press/prokuratura-byly-posel-pis-zdefraudowal-130-tys-zl/?utm_medium=Social&utm_source=Twitter&fbclid=IwAR0Rexd7XQ96IBdLUBP2FJkm7YWOxplgyF7RHcue2ACqoSIEU98xf9Kk9Nc#Echobox=1575873130
       • wscieklyuklad Re: Faszyzm w państwie mafijnym 10.12.19, 19:29
        CZŁONEK IPN MARZY O MORDOWANIU LEWICY METODAMI PINOCHETA

        „W Chile w 1973 r. członkowie partii Razem zostaliby helikopterami przewiezieni nad ocean i tam puszczeni wolno (30 mil od brzegu). To było dobre, choć zdecydowanie za mało” - takie marzenia o masowym mordowaniu przeciwników politycznych snuje publicznie Wojciech Muszyński, pracownik IPN.

        Muszyński ma mokre sny o dyktaturze na wzór Pinocheta. Ten chilijski dyktator budował w swoim kraju obozy koncentracyjne zamieniając w nie stadiony. Ludzie byli tam torturowani i mordowani.

        Muszyński od studiów sympatyzował z ruchami parafaszystowskimi. Już na studiach nosił mundur brunatny mundur przedwojennego ONR i pozdrawiał „rzymskim pozdrowieniem”, czyli zwykłym hajlowaniem.

        Do IPN trafił z rekomendacji partii Kukiz'15. I szybko wybuchł skandal, gdy Muszyński opublikował na Facebooku rasistowski filmik o imigrantach oraz grafikę przedstawiającą powieszonego prezydenta Obamę. Zdjęcie udostępnił za Adamem Gmurczykiem, liderem faszystowskiego Narodowego Odrodzenia Polski. W 2016 r. Muszyński omal nie został za to wyrzucony z IPN.

        Pochwalanie morderstw przeciwników politycznych nie dziwi, gdy spojrzy się na profil Muszyńskiego. Na zdjęciu w tle Romuald Rajs „Bury” - „wyklety”, któremu IPN udowodnił ludobójstwo. Oddział Burego po wojnie mordował Białorusinów mieszkających na Podlasiu. Palili wioski, nie oszczędzali nawet dzieci, mordowali kobiety w ciąży.

        Jednak dla Muszyńskiego to ludobójstwo jest usprawiedliwione, bo twierdzi że mordowani popierali władzę komunistyczną. Tak, w szczególności kilkuletnie dzieci. Zaślepiony nienawiścią Muszyński odrzuca dowody śledztwa samego IPN i twierdził publicznie „je suis Bury”.

        Mówienie o sobie „jestem mordercą dzieci” - rzeczywiście, godne pracownika państwowej instytucji...

        W podobny sposób Muszyński w swoich publikacjach negował lub usprawiedliwiał pogromy Żydów, zabijanie Żydów przez NSZ miało mieć podłoże polityczne, a Marzec'68 to wg niego „wypędzenie stalinowskich zbrodniarzy”. Wszystko podlane sosem teorii spiskowej o planach powstania „Judeopolonii wyrosłej na ubecko-politruckich korzeniach”. (więcej: bit.ly/2sgV01D).

        Nie dziwi, że IPN nie chce zajmować się sprawami publikacji negujących Holocaust, jakie do nich zgłaszaliśmy. Chociaż zgodnie z ustawą Instytut jest do tego zobowiązany.

        Ośrodek składa skargę na naruszenie zasad etyki, jakimi powinien kierować się pracownik państwowej instytucji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka