Dodaj do ulubionych

Wybory ante portas

05.01.20, 12:26
Wątek poświęcam ratlerkowi

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80499350_2755557167862134_7842083332958453760_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=De5C4odil_QAQlBGUyB0p64vVjW-LYQBFnetUHewNuc0LL4bziIAXhj5g&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=315f8388bed9fb3b183b97116e5d1e32&oe=5EA6EF82
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Wybory ante portas 06.01.20, 12:27
   Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur
   POLSKAPolub stronę
   4 stycznia o 00:28 ·
   GŁOSOWAĆ NA DUDĘ TO JAK ZDRADZIĆ POLSKĘ

   DUDA ZŁAMAŁ 9 ARTYKUŁÓW KONSTYTUCJI

   Mam wielką prośbę, to ogromnie ważne,bardzo proszę o udostępnianie tego posta. Udowadniamy wielokrotne złamanie Konstytucji przez PAD. To musi dotrzeć do wyborców PiS.
   Andrzej Duda nie jest moim prezydentem. W 2015 przysięgał stać na straży Konstytucji i porządku prawnego. Do końca 2019 Duda wielokrotnie złamał 9 art. Konstytucji. Zatem oddanie głosu w wyborach prezydenckich 2020 na kogoś kto notorycznie łamie Konstytucję i we współpracy z Jarosławem Kaczyńskim oraz macierzystą partią PiS przyczynia się do katastrofy społeczno-ekonomicznej własnego kraju jest działaniem na szkodę Polski.

   Dowody na złamanie 9 artykułów Konstytucji przez PAD:

   1. Złamał art. 180 o nieusuwalności sędziów poprzez podpisanie ustawy o ustroju sądów powszechnych. Usunięto m.in.40% skałdu Sądu Najwyższego
   2. Złamał art. 178 o niezawisłości sędziów i niezależności sądów poprzez podpisanie niekonstytucyjnych ustaw o KRS, SN i ustroju sądów. Upolityczniono neoKRS i stowrzoną tzw. Izbę Dyscyplinarną SN do represjonowania sędziów, prokuratorów, adwokatów.
   3. Złamał art. 183 o kadencji I prezesa Sądu Najwyższego poprzez podpisanie niekonstytucyjnej ustawy o SN i ataki na prezes M.Gersdorf i sędzió SN
   4. Złamał art. 187 o KRS poprzez podpisanie niekonstytucyjnej ustawy o KRS, wybór jej cżłonków przez PiS i upolitycznienie tej ważnej instytucji.
   5. Złamał art. 190 o Trybunale Konstytucyjnym poprzez niezaprzysiężenie prawidłowo wybranych w 2015 sędziów TK i zaprzysiężenie sędziów dublerów
   6. Złamał art. 42 ust.2 o prawie łaski poprzez bezprawne ułaskawienie Kamińskiego, Wąsika i dwóch oficerów CBA.
   7. Złamał art. 194 o TK poprzez zaprzysiężenie mgr.Julii Przyłębskiej, która nie kwalifikowała się nawet do pracy w Sądzie Rejonowym.
   8. Złamał art.126 o przestrzeganiu Konstytucji poprzez wielokrotne podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw PiS
   9. Złamał art. 194 o kadencji sędziów TK poprzez niewykonanie obowiązku zaprzysiężenia trzech prawidłowo wybranych sędziów do TK w 2015.
   Andrzej Duda złamał prawo - ustawę o Trybunale Konstytucyjnym w kwestii nieskazitelnego charakteru sędziego TK zaprzysięgając prokuratora Stanu Wojennego Stanisława Piotrowicza i znanej hejterki, polityczki Krystyny Pawłowicz.
   Zatwierdzając wybór Mariana Banasia na prezesa NIK Andrzej Duda jest współodpowiedzialny chaosu wokół najważniejszej instytucji kontrolnej w Polsce.
   Ci wszyscy, którzy oddali swe głosy na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich w 2015 mają powody do wstydu. Jednak każdy kto odda głos na Andrzeja Dudę w 2020 będzie mógł powiedzieć sobie do lustra :
   "Jestem współodpowiedzialny za upadek praworządności w Polsce "

   Z netu
   • wscieklyuklad Re: Wybory ante portas 06.01.20, 12:30
    Jak zwykle wyszczekuje brednie.

    Andrzej Duda w “Gościu Wiadomości” atakował (jakżeby inaczej!) opozycję. Powodem było, jego zdaniem, jej niepoważne reakcje na słowa Władimira Putina dot. genezy II wojny światowej.

    Do tego uważał, że konkurenci PiS wykorzystują rosyjskie ataki do wewnętrznych rozgrywek w kraju. Dodał, że mimo słów prezydenta Rosji Marszałek Senatu spotkał się z ambasadorem Rosji po świętach. Problem polega jednak na tym, że Tomasz Grodzki spotkał się z dyplomatą, ale w połowie grudnia, czyli jeszcze przed oskarżeniami prezydenta Rosji.

    Oczywiście sam Duda w swoich oczach jest czysty. Wręcz śnieżnobiały. Próbował wmówić widzom TVP, że akurat on nie wykorzystuje tej sprawy politycznie, a tylko dba o polski interes. W szczególności atakował Grodzkiego.
      • wscieklyuklad Re: Wybory ante portas 06.01.20, 12:39
       Dlatego trzeba psinkę zagonić do budy. A potem przed TS.

       Krajobraz po bitwie!!!!
       Cztery lata rządów nawiedzonych a niekompetentnych PiS-owskich troglodytów doprowadziło kilkadziesiąt firm i instytucji, które były lub mogły być naszą wizytówką do całkowitej zapaści. Zaczęło się od koni.Dwie stadniny koni, które oparły się hitlerowskiej okupacji, z wielkim trudem i mozołem rozwijane w trudnych czasach PRL-u, "specjaliści" od Kaczyńskiego zaorali w ciągu dwóch lat. Grafen, którego produkcję na skalę przemysłową, jako jedni z pierwszych na świecie, opracowali polscy naukowcy w ubiegłym roku odszedł w niebyt, bo zabrakło w budżecie kilkudziesięciu milionów złotych na dalsze badania, opracowania i wdrażanie do produkcji. Wartość polskich spółek giełdowych spadła w ciągu tych ostatnich lat o ponad 50 mld.zł. W ubiegłym roku musieliśmy zaimportować energię elektryczną o wartości ponad 2 mld. zł a jednocześnie wstrzymany został rozwój energetyki wiatrowej i bijemy kolejne rekordy w zakupie rosyjskiego węgla ukradzionego w Donbasie Ukrainie. To wszystko "fachowcy" z PiS-owskiego nadania osiągnęli przy bardzo dobrej koniunkturze światowej. Jednocześnie Rydzykowi przekazano ponad 200 mln. zł, PFN roztrwoniła lekką rączką 111 mln zł. Kurskiemu na tępą propagandę rządową i lansowanie disco-polo w ubiegłym roku przekazano ponad 1,5 mld. zł a telewidzowie oglądają reklamy prądu opłacane ze spółek Skarbu Państwa. Co nas czeka, gdy koniunktura światowa się załamie????
       Zbyszek Ciszewski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka