Dodaj do ulubionych

O curwa toż to nie likoz!

10.01.20, 20:31
Adam Neumann został w czwartek oficjalnie zaprzysiężony na nowego prezydenta Gliwic. Tego samego dnia w Urzędzie Miejskim w Gliwicach pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Adam Neumann zwyciężył w przedterminowych wyborach na prezydenta Gliwic (ogłoszono je, ponieważ rządzący miastem przez 26 lat Zygmunt Frankiewicz został senatorem) już w pierwszej turze, która odbyła się 5 stycznia. Na byłego zastępcę Frankiewicza zagłosowało 51,18 proc. osób (24 854 głosy).

Na drugim miejscu był Janusz Moszyński, który przez ostatnie tygodnie pełnił funkcję komisarza miasta. Miał poparcie na poziomie 25,08 proc. proc. (12 180). Przed wyborami wsparli go m.in prezydenci Katowic, Zabrza oraz Knurowa. Wspierali go też politycy PiS. – Być może zabrakło czasu, by dotrzeć do większości mieszkańców z rzetelną, dobrą, metodyczną informacją, że można żyć inaczej i mieć znacznie większe możliwości i swobody obywatelskie, niż mają gliwiczanie do tej pory – mówił po wyborach Jarosław Wieczorek.

Adam Neumann: Chcę dalszego rozwoju gospodarczego Gliwic
W czwartek na specjalnej sesji rady miasta Adam Neumann został oficjalnie zaprzysiężony jako nowy prezydent Gliwic. Na początku swojego przemówienia Neumann podziękował wszystkim gliwiczanom, którzy wzięli udział w wyborach. Jego zdaniem 35-procentowa frekwencja była dobrym rezultatem jak na wybory uzupełniające.

– Zwycięstwo w pierwszej turze daje mi ogromny kredyt zaufania, ale stawia mnie też przed ogromną odpowiedzialną. Będę się starał jak najlepiej zarządzać miastem. Chcę dalszego rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości, żeby zasobny budżet pozwalał na realizację potrzeb mieszkańców i podwyższanie komfortu życia w naszym mieście. Proszę wszystkim mieszkańców o zaufanie i wyrozumiałość. Liczę też na dobrą współpracę ze strony radnych. Bez niej nie ma szans na załatwianie dobrych spraw dla miasta – powiedział Adam Neumann.
Adam Neumann: Chcę dalszego rozwoju gospodarczego Gliwic
W czwartek na specjalnej sesji rady miasta Adam Neumann został oficjalnie zaprzysiężony jako nowy prezydent Gliwic. Na początku swojego przemówienia Neumann podziękował wszystkim gliwiczanom, którzy wzięli udział w wyborach. Jego zdaniem 35-procentowa frekwencja była dobrym rezultatem jak na wybory uzupełniające.

– Zwycięstwo w pierwszej turze daje mi ogromny kredyt zaufania, ale stawia mnie też przed ogromną odpowiedzialną. Będę się starał jak najlepiej zarządzać miastem. Chcę dalszego rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości, żeby zasobny budżet pozwalał na realizację potrzeb mieszkańców i podwyższanie komfortu życia w naszym mieście. Proszę wszystkim mieszkańców o zaufanie i wyrozumiałość. Liczę też na dobrą współpracę ze strony radnych. Bez niej nie ma szans na załatwianie dobrych spraw dla miasta – powiedział Adam Neumann.

REKLAMA

– Chciałbym, żebyśmy wszyscy po zakończeniu mojej niespełna czteroletniej kadencji mogli dojść do wniosku, że dobrze przepracowaliśmy ten okres, a Gliwice jeszcze bardziej się rozwinęły – dodał.

CBA w Urzędzie Miejskim w Gliwicach
Jak się dowiedzieliśmy, w dniu zaprzysiężenia Adama Neumanna na prezydenta w Urzędzie Miejskim w Gliwicach pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Wyrazili oni zainteresowanie jedną z gliwickich nieruchomości. Nasz rozmówca nie chciał jednak rozmawiać o szczegółach sprawy.

Wyborcza.pl

Szanowny Batiuszka Josif Wissarionowicz Dżugaszwili ksywka Stalin, dla przyjaciół Koba łka pod kremlowskim murem, że nie udało mu się żal życia stworzyć państwa tak skrajnie policyjnego jak Wolska.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka