Dodaj do ulubionych

Znajdeczka....

12.01.20, 10:32
Duda: "Czy ja jestem pewien, że nie ma we mnie domieszki krwi żydowskiej? Nie. Tylko matka jest pewna".

Wiele już w życiu widziałem. Ale prezydenta, który mówi, że nie jest pewien, kto jest jego ojcem (a więc nie jest pewien, że jego matka była wierna), to pierwszy raz w życiu.

Z netu.

Doprawdy tu już medycyna bezradnie rozkłada ręce. Przypadek beznadziejny.
Ale żeby taki image zrobić mamuńci?
Biedne idiocię.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Znajdeczka.... 12.01.20, 11:50
    Jakieś propisonie debilę broniąc kundelka-ratlerka stwierdziło, iż to nic innego, jak znana powszechnie łacińska sentencja.
    Jako propisonię nie kuma oczywiście, iż sentencja ta brzmi: matka jest zawsze pewna.

    kundelek-ratlerek rozwinęłoł ją więc w sposób ubliżający własnej rodzicielce. Ale czemu słoma zawsze wyłaziła z buciorów tak i do końca wegetacji już pozostanie.
    • wscieklyuklad Re: Znajdeczka.... 12.01.20, 13:01
     Prawdomówny jak Duda? Andrzej Duda przegrał proces z Romanem Ciepielą, kandydatem na prezydenta Tarnowa. Duda musiał przeprosić Ciepielę za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji i opublikować odpowiednie sprostowanie.

     Sytuacja miała miejsce w 2014 roku w czasie wyborów samorządowych. Była to podwójna porażka Dudy. Sądy obu instancji nie miały bowiem żadnych wątpliwości. Na mocy prawomocnego postanowienia sądu Andrzej Duda musiał zaprzestać rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, opublikować sprostowanie i przeprosiny oraz zapłacić 5 tys. zł na działalność statutową organizacji pożytku publicznego Caritas Diecezji Tarnowskiej – na Hospicjum Domowe w Tarnowie – donosiły wtedy media.

     Andrzej Duda ma więc coś wspólnego z Mateuszem Morawieckim. Obaj są politykami z prawomocnymi wyrokami w tego typu sprawach.

     z netu.

     Ojejkujejku! To jako prawomocnie skazane nie może chyba kandydować na prezydęta?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka