• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

bezpłatny autobus miasta Dodaj do ulubionych

• 19.12.10, 09:35
    Czy jeżeli jest bezpłatny to znaczy, że może przyjechać, ale nie musi? Wielokrotnie wracając SKM, wg nowego rozkładu o 18:00 z Gdańskiego pasażerowie czekają na bezpłatny autobus, który albo się spóźnia, albo wogóle nie przyjeżdża. Rano też różnie bywa. Pan Urban w UM "ma zimę", ale zajmie się tym. Jasne. A my będziemy codziennie się zastanawiać, czy będziemy mieli jak dostać się do lub z SKM. Do tego niezorientowani kierowcy, którzy nie zawsze wiedzą kiedy mają ruszać, czy to już ten pociąg czy może mają czekać na następny. Zostało już tylko zrobić awanturę Kierownikowi Wydziału Komunalnego w UM? No ale on pewnie też "ma zimę", bo my przecież mamy lato...
    Edytor zaawansowany
    • 19.12.10, 13:38
      Przyznam szczerze, że nie rozumiem skrótu myślowego z panem Urbanem. Poproszę o rozwinięcie.
    • 19.12.10, 20:35
      Jeździłem tym autobusem o ok 6,30 z Sobieskiego rano, ale komuś to poprzeszkadzało i zmienił od poniedziałku rozkład i jest o 6.18. Oczywiście dowiedziałem się o tym później bo nikt nie raczył pasażerów uprzedzić. Nowy rozkład na www. Legionowo pojawił się w poniedziałek wieczorem. We wtorek wyszedłem wcześniej na 6.18 nie zdążyłem był o 6,15!!!! Tylko po co tak wcześnie mam jeździć do Warszawy. 801 tez nie da się dojechać do SMK bo jest różnica 2-3 minut i trzeba ostro biec żeby zdążyć pod warunkiem że 801 w ogóle przyjedzie - co w tym tygodniu przytrafiło mu się dwa razy że go nie było. Pozostaje sprint z Sobieskiego do PKP.
    • 20.12.10, 11:54
      Już tłumaczę sprawę z Panem Urbanem. Zadzwoniłam do tego Pana, gdyż jest odpowiedzialny za transport mieszkańców do stacji PKP. Okazuje się, że o większości problemów z dojazdem do lub ze stacji Pan Urban nie wiedział lub tylko tak twierdził. Właściwie miałam wrażenie, że po moich dwóch pierwszych zdaniach, kiedy zaczęła dzwonić Jego komórka (było słychać), przestał mnie słuchać, a następnie poinformował mnie, że "ma zimę i musi odebrać drugi telefon". Tyle tytułem wyjaśnienia rozmowy z Panem Urbanem z UM, Wydział Gospodarki Komunalnej.
      Pozdrawiam
      • 20.12.10, 20:18
        Ja chyba też z nim rozmawiałem a tej sprawie, dziś rano autobus dojazdowy byłe 3 min przed czasem i pojechał beze mnie oczywiście :o(((
    • 20.12.10, 23:19
      Za 4 lata (niecałe) będziecie piszczeć, że ogólnie jest klawo jak cholera, miasto pięknieje, jest cudownie.
      Zapomnicie o tym problemie z autobusem (co teoretycznie ktos obiecał, chwalił się i go nei ma albo jest autobusem widmo niczym z Harry Pottera), potem inni zapomna o tych parkingach, na które nijak wjechać nie można (bo ciągle będzie, że to nie miasta, że to spółdzielni, ze to tamtych, owamtych pięćdziesiątych).

A potem klakierzy miejscy napisza pościk, że mamy Arenę i inne utensylia. I teraz zadajmy sobei pytanie: ile razy chodzicie do Areny a ile razy chcecie pojechac autobusem, ile razy chcieliście zaparkowac na nieodśniezonym (mimo pięknych marketingowych opowieści na stronie UM) parkingu przy ulicy miasta, ile razy chcieliście dojechać w końcu do Warszawy do pracy i d.. pa blada???

--
      Specjalnie dają policjanótw na fora redakcyjne, żeby uczestnicy uciekali w popłochu, zakładali duplikaty i tym samym ilość forów na gazecie wzrasta dwukrotnie. Są zmyślniejsi niż ci się wydaje.
      • 21.12.10, 07:00
        madziulec napisała:

ile razy ch
        > cieliście dojechać w końcu do Warszawy do pracy i d.. pa blada???
        >
        Ja tam do Warszawki jeździć do pracy nie chcę i całe szczęście nie muszę.

Madziulec czemu ty ciągle na nie jesteś nastawiona. Nic ci się w naszym mieście nie podoba. A to śnieg na chodnikach leży, a to piesek kupę na nim zrobił, to autobusy czy też pociągi źle kursują, tylko tobie w przedszkolu jest zimno.
        Jak już ci wcześniej pisałem zawsze możesz z tego nielubianego miasta wyprowadzić.
        >

--
        Ludzie troszkę więcej poczucia humoru !!! :-)
        • 21.12.10, 09:46
          Ja tam tym autobusem nie jezdze:)
          Wiec to nie mnie sie nie podoba.

Nie mnie jest w przedszkolu zimno tylko mojemu dziecku, wiec tez zle piszesz (nie pierwszy raz zreszta nadinterpretujesz).
          Od mniej wiecej .. trzech lat nie jezdze do Warszawy ;0 Wiec nei przeszkadzaja mi zle jezdzace autobusy czy pociagi, z ktorych korzystam okazjonalnie (sporadycznie).

Kupy na srodku chodnika przeszkadzaja mi. Tobie tez by pewnie przeszkadzaly. Chociaz.. Nie ;) Mowie na wyrost. Moze jestes totalnym fleja i brudasem, ktoremu wisi po czym lazi i w co wdeptuje.

I to caly moj komentarz.
          (nalezysz przeciez do osob, ktore za 4 lata beda klaskac uszami jak tu jest bosko, bo fontanna byla podswietlona ;)
          --
          Specjalnie dają policjanótw na fora redakcyjne, żeby uczestnicy uciekali w popłochu, zakładali duplikaty i tym samym ilość forów na gazecie wzrasta dwukrotnie. Są zmyślniejsi niż ci się wydaje.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.