• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Salon kosmetyczny - Lawendowy Salonik Dodaj do ulubionych

• 03.02.11, 14:27
    Co myślicie o tym miejscu w Legionowie przy ulicy Orlej? Może ktoś tam już był i ma jakieś spostrzeżenia i uwagi?
    Edytor zaawansowany
    • 05.02.11, 18:26
      Ja byłam jakiś czas temu i byłam zadowolona.
      • 05.02.11, 21:07
        a na jakim zabiegu byłaś jeśli wolno zapytać? ;-)
        • 08.02.11, 12:12
          Byłam na kilku zabiegach nawilżających i przeciwzmarszczkowych na twarz. Myślę że nie drogo i dość profesjonalnie jak na mały, lokalny gabinet. Dlatego chodzę tam nadal.
          • 08.02.11, 15:05
            To nielogiczne.
            Wpierw pytasz jak tam jest, potem sama sobie odpowiadasz, że bywasz.
            Zastanawiające co tez niektórzy nie zrobią by zareklamowac swój salonik pośród dziesiątków juz od dawna istniejących i posiadających wypracowaną marke na naszym, legionowskim rynku.
            • 09.02.11, 14:35
              Chyba się nie zrozumieliśmy! Najpierw pytałam o opinię ewentualnych innych użytkowników tego miejsca chcą poprostu poznać ich zdanie na temat saloniku, obsługi, kosmetyków itd. aby utwierdzić się w przekonaniu że dobrze trafiłam a dopiero później na prośbę jednej z internautek wyraziłam swoje zdanie po odbytych już zabiegach. Ot i cały żekomy podstęp.
              • 09.02.11, 22:07
                Skoro "żekomy" to wszystko już zrozumiałe się stało.
                Ja chyba wolę inne gabinety i inne panie z dłuższym stażem i większym doświadczeniem jako kosmetyczki.
                Chyba, że Ty lubisz być królikiem doświadczalnym, na którym niektórzy wypróbują nowe zabiegi i terapie. Też można.
                • 11.02.11, 15:28
                  Dla porównania jakości świadczonej usługi no i ceny chętnie odwiedzę inne miejsce. Jakaś sugestia, podpowiedź?
                  • 11.02.11, 19:31
                    Ja byłam w tym saloniku i moim zdaniem - nic specjalnego. Ot, taki mały kolejny osiedlowy salonik. P.s - na stronie www "GORĄCE NORZYCZKI" .. mało profesjonalnie to wygląda, naprawdę, żenada..
                    • 15.02.11, 15:51
                      odpowiedz dla Pani pumaryn- GORĄCE NOŻYCZKI , źle Pani napisała :) pisze sie przez "z" a nie "rz" może to dlatego tak dla Pani wygląda żenująco....i nie jest to moje nazewnictwo.Jesli nie wie Pani co to jest to chętnie podpowiem i może już nie będzie to takie obce i mało profesjonalne .Zapraszam do poczytania www.papilot.pl/wlosy/430/Ekspert-radzi-Strzyzenie-goracymi-nozyczkami-welness-dla-wlosow.html. Pozdrawiam.
                      • 18.02.11, 15:49
                        Pani pumaryn nie napisała "GORĄCE NORZYCZKI", tylko skopiowała ten tekst ze strony Lawendowego Sal.
    • 18.02.11, 11:24
      Ja byłam w Lawendowym Saloniku i uważam że tam tam jest super! świetna profesjonalna kosmetyczka i atmosfera rewelacyjna
      • 26.02.11, 21:42
        A byłyście tam na depilacji laserowej IPL? Jeśli tak proszę o opinie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.