Dodaj do ulubionych

bionergoteraputka w Legionowie

17.02.11, 13:55
Proszę o podanie namiaru na skuteczną bioenergioterapeutkę w Legionowie. Mam problem z alergią.
Edytor zaawansowany
  • iwciab 17.02.11, 14:19
    Moja dobra rada, nie pakuj się w większe kłopoty i poszukaj lepiej dobrego alergologa, pozdrawiam
  • harp 19.02.11, 10:39
    podzielam, proszę nie nabierać się na tego typu gusła. W najlepszym wypadku zakończy się utratą pieniędzy.
  • metron1 19.02.11, 10:56
    harp napisał:

> podzielam, proszę nie nabierać się na tego typu gusła. W najlepszym wypadku zak
    > ończy się utratą pieniędzy.

A wcale że nie, osoba z mojej rodziny, paląca i mająca problemy z rzuceniem palenia, palenie rzuciła po 1 słownie jednym zabiegu biorezonansu
    Co najlepsze nie pali już 7 lat
  • hurapesymista 19.02.11, 11:43
    No cóż. Jak to niektórym pomaga, to dobrze. jedni wierzą w homeopatię, drudzy chodzą do wróżki, a inni kupują kupony Lotto. Wolność mamy.
  • harp 20.02.11, 07:45
    ale tu chodzi o alergię, bioenergoterapeuci to neo-okultyści.
    Tego typu sytuacja pokazuje tylko, jak wzrost tzw. wykształcenia, nie przekłada się na racjonalne wybory życiowe.
  • aganiok32 19.02.11, 19:33
    proponuję poczytać o zależności powstawania alergii z występowaniem pasożytów, szczególnie artykuły prof. Wartołowskiej. Bioenergioterapia mnie nie przekonuje.
  • godgod 20.02.11, 10:39
    Ale siła sugestii jest taka duża, że i szare mydło może uleczyć, jak ktoś uwierzy, że uleczy. Połowa preparatów witaminowych ma efekt zgliżony do placebo, a ludzie i tak kupują i jest im lepiej, podobno.
  • humex 20.02.11, 16:48
    Odczulanie metodą biorezonansu magnetycznego w Legionowie tel. 784-29-99 przyniosło rezultat w przypadku moich dzieci - do alergologa jeżdżę z nimi od 15 lat i oprócz ciagłego faszerowania ich nowymi sterydami nie przyniosło żadnego efektu. A czy kogoś z forumowiczów lub ich rodzin WYLECZYŁ z alergii alegolog?? Do lekarza chodzimy wprawdzie po to, żeby nas WYLECZYŁ a nie faszerował całe życie lekami - czyt. chemią. Pozdrawiam
  • madziulec 20.02.11, 17:28
    W wiki podają zrodla pl.wikipedia.org/wiki/Biorezonans#cite_note-Wuth16047707-1 ktore wskazuja, ze raczej ten alt-med nie ma skutecznosci.

--
    Specjalnie dają policjanótw na fora redakcyjne, żeby uczestnicy uciekali w popłochu, zakładali duplikaty i tym samym ilość forów na gazecie wzrasta dwukrotnie. Są zmyślniejsi niż ci się wydaje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka