Dodaj do ulubionych

Jachranka-jak dojechac ?

23.03.11, 11:27

Jak w temacie. Nie mam samochodu, taksówka odpada. Czy istnieje jakieś połączenie PKS z Legionowa ? Może prywatna linia autobusowa ? Jakieś małe busy ? Dzięki z góry za info :)

Edytor zaawansowany
  • 23.03.11, 11:43
    Przez Legionowo jeździ Z-Bus. Trasa z Warszawy do Dębego przez Legionowo, Zegrze, Jachrankę.
    --
    Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty...
  • 23.03.11, 11:46
    dzięki :)

• 27.04.11, 10:53
    A skąd z Warszawy odjeżdza ten Z-BUS? Jakaś strona z rozkładem, numer telefonu? Też potrzebuję się tam dostać.
  • 27.04.11, 14:46
    Pod domami towarowymi, między ulicą Złotą a sklepem empik jest "przystanek" oraz tablica z rozkładem jazdy.

--
    narodowcy.net
  • 27.04.11, 18:34
    nothing.at.all napisała:

> A skąd z Warszawy odjeżdza ten Z-BUS? Jakaś strona z rozkładem, numer telefonu?
    > Też potrzebuję się tam dostać.

Z-Bus Transport, Biliński tel. 22 784 10 45
  • 28.04.11, 07:09
    Dziękuję. Przechodziłam tam wczoraj i się rozglądałam, ale nie widziałam tej tablicy. Poszukam jeszcze raz.
  • 28.04.11, 19:29
    nothing.at.all napisała:

> Dziękuję. Przechodziłam tam wczoraj i się rozglądałam, ale nie widziałam tej ta
    > blicy. Poszukam jeszcze raz.

Powinna wisieć pod znakiem drogowym oznaczającym przystanek autobusowy.
  • 27.04.11, 11:04
    Rower? :)
    --
    Ludzie troszkę więcej poczucia humoru !!! :-)
  • 29.04.11, 09:59
    misiek1974 napisał:

> Rower? :)

W przypadku gdy trzeba się dostać do Jachranki z Warszawy może wchodzić w grę jeszcze jacht.

--
    Bufet sam się wyżywi!
    Tomek Janiszewski

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.