• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jachranka-jak dojechac ? Dodaj do ulubionych

• 23.03.11, 11:27

Jak w temacie. Nie mam samochodu, taksówka odpada. Czy istnieje jakieś połączenie PKS z Legionowa ? Może prywatna linia autobusowa ? Jakieś małe busy ? Dzięki z góry za info :)

Edytor zaawansowany
    • 23.03.11, 11:43
      Przez Legionowo jeździ Z-Bus. Trasa z Warszawy do Dębego przez Legionowo, Zegrze, Jachrankę.
      --
      Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty...
      • 23.03.11, 11:46
        dzięki :)

• 27.04.11, 10:53
      A skąd z Warszawy odjeżdza ten Z-BUS? Jakaś strona z rozkładem, numer telefonu? Też potrzebuję się tam dostać.
      • 27.04.11, 14:46
        Pod domami towarowymi, między ulicą Złotą a sklepem empik jest "przystanek" oraz tablica z rozkładem jazdy.

--
        narodowcy.net
      • 27.04.11, 18:34
        nothing.at.all napisała:

> A skąd z Warszawy odjeżdza ten Z-BUS? Jakaś strona z rozkładem, numer telefonu?
        > Też potrzebuję się tam dostać.

Z-Bus Transport, Biliński tel. 22 784 10 45
        • 28.04.11, 07:09
          Dziękuję. Przechodziłam tam wczoraj i się rozglądałam, ale nie widziałam tej tablicy. Poszukam jeszcze raz.
          • 28.04.11, 19:29
            nothing.at.all napisała:

> Dziękuję. Przechodziłam tam wczoraj i się rozglądałam, ale nie widziałam tej ta
            > blicy. Poszukam jeszcze raz.

Powinna wisieć pod znakiem drogowym oznaczającym przystanek autobusowy.
    • 27.04.11, 11:04
      Rower? :)
      --
      Ludzie troszkę więcej poczucia humoru !!! :-)
      • 29.04.11, 09:59
        misiek1974 napisał:

> Rower? :)

W przypadku gdy trzeba się dostać do Jachranki z Warszawy może wchodzić w grę jeszcze jacht.

--
        Bufet sam się wyżywi!
        Tomek Janiszewski
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.